Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Közlemények/Reklámok /

ide mindenki aki cserél. :)

Enis ;)
2016 01 24
Én is szívesen cserélek. : )
2016 01 25
Sziasztok én is cserélek:)
2016 01 25
Nekem is vannak olyan cuccaim amiket cserélek :)
2016 01 25
Halló, cserélek én is ! ^^
2016 01 25
Cserére keresek S-es fekete szövetkabátot, S-es fekete farmert illetve bokacsizmát 38-as méretben (chelsea boots jellegűt) ! Akinek van valamije ezek közül és szívesen cserél, nézzen be! :)
2016 01 25
én is cserélek :)
2016 01 25
Én is csajok, nézzetek be! :)
2016 01 27
Én is cserélek , kukkantsatok be 😃
2016 01 28
Én is cserélek, a kedvenceimben kapsz képet a stílusomról KÁBÉ :)
2016 01 28
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni tőletek,illetve figyelmeztetni ,hogy üzletelt-e itt valaki itt jónás gyöngyike néven futó személlyel,mert csaló gondolom nem én vagyok az egyedüli akit átvert ezért gyertek és fogjunk össze,hogy ne tehesse meg mással is!Azért ide írtam mert én itt találtam rá mint cserepartner!
2016 01 28
> Esztike004: > Sziasztok!Azt szeretném kérdezni tőletek,illetve figyelmeztetni ,hogy üzletelt-e itt valaki itt jónás gyöngyike néven futó személlyel,mert csaló gondolom nem én vagyok az egyedüli akit átvert ezért gyertek és fogjunk össze,hogy ne tehesse meg mással is!Azért ide írtam mert én itt találtam rá mint cserepartner! Azt nem tudom, h csaló-e v sem...legalábbis saját tapasztalatom még nincs, de face-en már olvastam, h nem megbízható. Eddig akárhányszor rá írtam, h mit cserélne, akk pont nem akart cserélni csak eladni. Rá pár napra újra jelezte itt, h cserélne...ráírtam...újra nem cserél csak elad. Ez azért elég érdekes, de inkább ráhagytam és nem foglalkoztam többet vele. -.- Ja és ha jól emlékszem, akk itt az oldalon még ő jelölt meg több embert is csalóként.
2016 01 28
> Roxyka93: > > Esztike004: > > Sziasztok!Azt szeretném kérdezni tőletek,illetve figyelmeztetni ,hogy üzletelt-e itt valaki itt jónás gyöngyike néven futó személlyel,mert csaló gondolom nem én vagyok az egyedüli akit átvert ezért gyertek és fogjunk össze,hogy ne tehesse meg mással is!Azért ide írtam mert én itt találtam rá mint cserepartner! > Azt nem tudom, h csaló-e v sem...legalábbis saját tapasztalatom még nincs, de face-en már olvastam, h nem megbízható. Eddig akárhányszor rá írtam, h mit cserélne, akk pont nem akart cserélni csak eladni. Rá pár napra újra jelezte itt, h cserélne...ráírtam...újra nem cserél csak elad. Ez azért elég érdekes, de inkább ráhagytam és nem foglalkoztam többet vele. -.- Ja és ha jól emlékszem, akk itt az oldalon még ő jelölt meg több embert is csalóként. Igen velem is így kezdte,hogy először nem akart cserélni majd mégis!Elég nagyon értékű csomagot küldtem neki,mert több mindent cseréltünk én is vártam tőle egy my77 ruhát,bakancsot,órát erre kaptam tőle egy doboz szó szerint turkálós ruhát,szakadt pénztárcákat,papucsokat leírhatatlan ,hogy néztek ki!Erre most ő próbál engem hazugnak beállítani ,hogy védje magát!Azért küldte ezeket a cuccokat ,hogy ő tudja igazolni az ajánlott szelvényével ,hogy elküldte nekem!
2016 01 28
én is :D
2016 01 28
nézzetek be!! :)
2016 01 30
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 121