Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> Zsuzsa1277: > > Beatrix: > > > Zsuzsa1277: > > > Sziasztok! Eltűnt a "Beállítások szerkesztése" menü, hol tudom beállítani a megrendelt szolgálatásokat? Teljesen eltűnt, hol tudom hozzáadni a termékeimhez a már megvásárolt "hirdetés kiemelést"?????? > > Nem tunt el, csak atalakult :) > > A felso sorban, ha a kurzort a Hello, neved-re viszed a legordulo listaban ott van a beallitasok menu is > Szia! A Beállításokban nem látok ilyesmit, ott kerestem. > De csak a profilomat tudom szerkeszteni. A megrendelt szolgálatásaimat sehol sem látom, az összeget viszont levonta. > A szolgáltatások menü alatt sem látható! :( Oke, mar nezzuk is, hogy mi lehet a hiba!
2015 10 09
ahha, szoval a regi feluleten :) Azt javaslom valts az uj nezetre es megszunik a problema
2015 10 09
Nem tudom az ELADVA jelzést használni. Kár, hogy eltűntek a "legújabb hirdetések" a kezdő oldalról...
2015 10 09
Nekem is ez a problémám, kitettem a termékre az "Eladva"-jelölést de nem írja ki, és módosítani sem tudom a termék leírást, hiába kattintok a "termék mentése"-gombra meg se mozdul.
2015 10 09
Sziasztok! Miért nem tudok az új oldalon senkit követni, & miért nem tudom megnézni, hogy korábban kiket jelöltem be, hogy követem? A másik pedig, hogy az eladás és csere opciók mostantól csak külön használhatóak, vagy ez, vagy az? Eltűnt a termékeim ára mellől az, hogy cserélem is, és nem tudom visszaállítani... Köszi!
2015 10 09
És miért nem tudok egyenleget feltölteni?!rákattintok,hogy egyenleg feltöltése,tölt és ugyanoda ugrik vissza az oldal,semmi nem történik!
2015 10 09
Ha rámegyek egy hirdetésre nem látom, hogy melyik városban találom az adott terméket. csak ha rá kattintok a felhasználóra...
2015 10 09
És még egy kérdés: nem találom az általam készített kollekciókat.. - hol tudom megnézni őket? És azt, hogy egy ruhámat ki, milyen kollekcióba rakta be? Látom, hogy ott egy kis szám a termék adatlapján, hogy benne van valakiében, de nem tudok rákattintani... Köszi! : )
2015 10 09
Egy kérdés hol tudom beálitani hogy csak egy adott városba nézzem a dolgokat? mert sehol nem találom
2015 10 09
Sajnos az összeget levonta, megnéztem a régi felületről mobilról és ott sem látszanak a megrendelt szolgáltatások. Visszaigazoló email sem jött a vásárlásról, csak az sms. Ilyenkor mi a teendő?
2015 10 09
Nagyon szép lett az oldal, de nem tudom törölni a termékeimet.
2015 10 09
még egy észrevétel: nagyon szuper, hogy lapozgatás nélkül, egyetlen oldalon lehet termékfeltöltésnél minden képet, adatot megadni, tetszik, hogy ilyen átlátható, egyértelmű lett! <3 másrészt viszont a termék feltöltése gomb egyelőre teljesen halott, hiába nyomkodom, nem csinál semmit... :(
2015 10 09
Sziasztok, én nem tudom törölni a termékemet, plusz még egy kérdés, eddig meg tudtam nézni a ruhákat, amiket kedveltem, most ennek csak töredékét látom, ez azért gond mert hosszú vívódás után megvennék közölük valamit :D amúgy pofás az új oldal ^^ köszi, ha válaszoltok
2015 10 09
Nekem sajnos egyáltalán nem tetszik az új arculat :( Két éve használom az oldalt. A hirdetéseimnél a képek torzultak, vannak opciók amik eltűntek ... nem lehet valahogy egyénileg visszaállítani a régire?
2015 10 09
nem látom hogy melyik ruci van eladva meg ,melyik nem :/ vagy csak én lennék vak ? :D
2015 10 09
1 2 3 4 5 6 ... 59