Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nagyon szép a megújult oldal. A kisebb hibákat gondolom még korrigálni fogjátok, ezért nem is ismételném az előttem szólókat. Viszont a Legújabb termékek fül szerintem nagy kár, hogy kiesett, nagyon sokan csak kedvtelésből böngészgettek kategóriától, helytől, eladótól függetlenül és spontán vásároltak. Ez szerintem nekik/nekem is hiányozni fog és némiképp csökkentheti az eladások és cserék számát. :(
2015 10 09
Sziasztok! Nagyon tetszik az új kinézet :) de lenne néhány kérdésem.. próbáltam szerkeszteni egy hirdetésem, rámentem az alatta lévő kis ceruza ikonra, de nem történt semmi :( hol tudom szerkeszteni? a másik kérdésem hogy hol lehet látni hányan nézték meg a hirdetéseket? köszönöm :)
2015 10 09
Szia! Nem jelöli a terméknél, ha el van adva, csak úgy látom, ha belépek a terméklapra és nincs olyan lehetőség, hogy "ide vele". Egyébként nekem tetszik az új kivitel. :)
2015 10 09
Kedves Admin! Én is nagyon hiányolom azt a lehetőséget, hogy vegyesen megtekinthetőek legyenek a legújabb dolgok, s nem csak kategóriánként. Leginkább így futottam át az új feltöltéseket és sokkal kényelmesebb volt, mint egyesével. Üdv: Melinda :)
2015 10 09
Elnézést! :) Most látom, hogy azóta lett egy "minden tétel" opció is. Köszönöm! :)
2015 10 09
Szia! Nekem lenne jópár észrevételem/kérdésem. Szerintem szükség lenne arra, hogy lássuk ki kedveli a termékünket, és hogy hányan látták, ezt jó lenne visszaállítani. Az sem lenne baj, ha már kívülről látnánk.. A termékeket nem lehet ár szerint rendezni, de ez egy kisebb dolog. A terméket nem engedi szerkeszteni, a címben próbáltam módosítani, és a mentésnél semmit sem csinált.. A termék alatt a jobb oldali ikon, az a mappa-szerű, az mire szolgál? Ja és a pontok, azt miért nem látjuk? Ezek után nem lesz..? Pedig nagyon jó lenne! És hogy ne csak egy oldal kiemelt felhasználó legyen, hanem legalább annyi, mint eddig.. Láttam hogy van heti meg havi, szerintem az nem volt szükséges.. Ha ez mind megoldódna, akkor jó lenne az oldal! Köszönöm! Kati
2015 10 09
Ja igen, amit még kimaradt.. Beállítom hogy eladva, és utána nem látom, ha belemegyek lehet hogy benne van, de kívülről is jó lenne, nem tudom hogy így mások látják-e. Illetve a képek nagyon torzultak/fekszenek.. Ezen lehet állítani? Amúgy valaki felvetette, hogy egyénileg használható-e a régi, ha ezeken nem lehet javítani, bár jó lenne, akkor az is egy megoldás lenne (nekem.) Köszönöm!
2015 10 09
> andreaBp: > Nekem sajnos egyáltalán nem tetszik az új arculat :( Két éve használom az oldalt. A hirdetéseimnél a képek torzultak, vannak opciók amik eltűntek ... nem lehet valahogy egyénileg visszaállítani a régire? További észrevételek: Nem látom rögtön, ha új üzenetem érkezett, ehhez be kell lépnem a Beszélgetésekbe, és végignéznem , valaki írt-e. Eddig nagyon jó volt, a kis pink egyes a zárójelben :D Bármikor láttam, ha írtak nekem. Másik dolog, hogy hiába jelölök egy terméket eladottnak, nem írja ki, hogy eladva, és a régebbi eladott dolgaimnál is az árat írja, nem azt hogy eladva. Ha már nincs rá lehetőség visszaállítani a régi skint , akkor kérlek könnyítsétek meg a használatot ezekkel az apróságokkal. Köszönöm!
2015 10 09
Telefonról sajnos még nem tudok terméket feltölteni. :) Ezen kívül minden szuperjó! :)
2015 10 09
valaki meg tudná mondani, hogy hol találom a kedvenceket?? Sok dolog volt nekem a mappámba amit szerettem volna megvenni, de most sehol nem találom... És ha valamit eladtam azt miért nem tudom rá kiírni??? Vissza lehet valahogy állítani a régit??
2015 10 09
> palmakamilla: > Sziasztok, én nem tudom törölni a termékemet, plusz még egy kérdés, eddig meg tudtam nézni a ruhákat, amiket kedveltem, most ennek csak töredékét látom, ez azért gond mert hosszú vívódás után megvennék közölük valamit :D amúgy pofás az új oldal ^^ köszi, ha válaszoltok Szia! Meg tudnád mondani, hogy hol lehet megnézni az eddig kedvelt ruháimat?? Sehol nem találom :/
2015 10 09
én nem tudok új tételt feltölteni és tételt törölni sem, mert nem működnek a gombok, hiába kattintok rájuk, nem történik semmi. próbáltam IE és Chrome böngészővel is.
2015 10 09
Szia, Nem lesz látható a későbbiekben sem, hogy mennyien láttak egy-egy terméket? Vagy ott van valahol, csak nem vettem észre?
2015 10 09
Nagyon sok a hiba, én nem tudok például törölni, tételeket, amiket szeretnék. Ill. a kukába helyezett üzeneteket sem tudom törölni, valamint feltölteni sem. :( remélem megoldóik a probléma.
2015 10 09
Sziasztok! Sehol nem találom az üzenetek feliratot :( Esetleg valaki elmagyarázná, hogy merre van..?
2015 10 09
1 2 3 4 5 6 7 ... 59