Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Sziasztok, megint nem működik a képfeltöltés. Persze ezt én havonta egyszer elkakukkolom,de mindenki szarik rája. Hát most megint eljött a havonta egy. Egyszer kéne úgy megcsinálni hogy ez a probléma ne jöjjön elő random módon négy hetente.... Az oldal megint csak teker teker teker és semmi nem történik. Baszott unalmas ezt bejelengetni és nézni ahogy semmi nem történik.
2017 01 29
Nekem nemcsak a kepfeltoltes nem mukodik, de egyáltalán a termekfeltoltes sem...
2017 01 29
ezt a valaszt kaptam emailben: Az oldalon fejlesztés történik. Hamarosan újra elérhető lesz a feltöltés.
2017 01 29
Szia :) Miért van az hogy felrakok egy ruhát és pár óra múlva vagy 1-2 nap múlva eltűnik? Mintha kitörölték volna? Pedig hozzá sem nyúltam :(
2017 01 31
Mankaa! Valószínűleg az adminok törölték, mert nem felelt meg az előírásoknak ☺
2017 01 31
Nem működik a képfeltöltés. Naaa, meglep valakit????? Várj...., NEM!
2017 02 09
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Kedves Rendszergazda! Sajnos a "főfotón" kívül a további képeket nem tudom megnyitni, szinte lefagy a rendszer. Kérem jelezzen, mi lehet az oka, egyébként mozilla böngészőt használok. Üdv: Maks17
2017 02 09
Nem kapok emailt mikor üzenetem érkezik :-( Bosszantó!Sajnos ez már nem az első eset ma pl egyáltalán nem érkezett értesítés pedig többen többször is írtak.Örülnék ha a hiba hárítva lenne ,de szerintem sokan mások is így vannak ezzel.
2017 02 16
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám van - eddig nem volt semmi, nem tudom jó helyen teszem-e közzé - hogy rettentő lassú az oldal, és alig, sőt van, hogy egyáltalán nem tölti be, akár milyen fülre kattintok. (Saját profilom, levelek, kedvencek...) Más weboldalt simán behoz, ezért nem gondolom, hogy az én gépemnél lenne a hiba. Egyedül vagyok ezzel vagy másnak is van ilyen gondja? Illetve mi a teendő? Előre is köszönöm a választ :")
2017 02 19
Figyeltétek, hogy a címkéknél helytelenül korrigálja, amiket beírtok? Most éppen egy ruhánál, amit feltettem a "rózsaszín" lett javítva "rozsaszin"-re. -.- Az meg, hogy a márkát hiába írom nagybetűvel, állandóan kicsi lesz, a legkisebb probléma...
2017 03 04
Kedves admin! Nem tudok üzenetet írni és a képeket sem tudom továbbvinni, csak az elsőt engedi megnézni. Lehetne valamit tenni? Köszönöm előre is!
2017 03 04
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Innen vettünk egy készüléket nem azt kaptuk amit rendeltünk. Reggel kilencre van idöpontunk a Miskolci Rendőr Kapitányságra. A készülék amit megvettünk egy Samsung Galaxy S 7 . Amit kaptunk gagyi replika ! Az a szerencse hogy meg van a levelezés és meg van a cím telefon szám. Mindenképp a végére járunk ! Rossz embernek adtak el rossz időben. Mindenki vigyazzon mit rendel mentse el a beszélgetést ha igy járna segitünk tanácsot adni mert ezek nekünk kihivások
2017 03 08
Kedves Admin! A profilom a VIP statisztikai szolgáltatás operációs rendszeren nem működik. Nem tudok egyenleget feltölteni, mindig a szolgáltatás kiválasztásához dob vissza a rendszer. Nem volt még ilyen probléma. A VIP tagságot lejárt. Szerettem volna megújítani. Mi lehet a gond? Köszönöm a választ előre is, Mercedes
2017 03 10
Táskánál nem enged méretet választani, anélkül pedig feltölteni sem lehet. Tudnátok segíteni ?
2017 03 12
Sziasztok! Nem küldd az oldal az e-mail címemre megerősítő üzit!! Valaki tudna segíteni? Vipmailes vagyok
2017 03 17
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 59