Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Fejlesztéssel kapcsolatos hozzászólásom lenne. Nos. Tehetnének be olyan lehetőséget az oldalra, hogy miután rengeteg terméket beraktunk a kedvencek közé, azokat pár gombnyomással el lehessen tüntetni, tehát egy "mindent töröl" gombot létrehozni. A kedvencek között is biztosítani kéne az olyan szűrők elérhetőségét, mint pl. ár, város, kategória. Továbbá hiányolom azt az oldalon, hogy ha egy ember valamit árul, és több mint egy éve már nem lépett fel az oldalra, nem törlik a tételeit, és továbbra is csak megnehezíti a válogatást a termékek között. Remélem ezek átgondolásra kerülnek. Tisztelettel: Sihari
2017 05 01
Visszatérő probléma a képfeltöltés,legalábbis nekem igen. Hol sikerül...hol nem. Most éppen semmit sem tudok feltölteni napok óta. Nem tudom mi okozza a problémát??? S.O.S!!!!!
2017 05 19
Az hogy lehet hogy eltűnnek hirdetéseim??? Tegnap még fent voltak, most meg sehol nincsenek, két-három hirdetésem eltűnt, a többi megvan.. ki törli őket?? Én természetesen nem.
2017 05 24
> mrtna23: > És miért nem tudok egyenleget feltölteni?!rákattintok,hogy egyenleg feltöltése,tölt és ugyanoda ugrik vissza az oldal,semmi nem történik! Ugyan ez van nálam is!
2017 05 30
Nem a legjobb a termékek keresése, minden mást kidob mellé, cimkés keresés is igen gyér.
2017 06 04
Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy, ha fel szeretnék tölteni egy terméket eladásra, hiába kattintok a feltöltés gombra nem történik semmi :( Próbáltam telefonról, tabletról (iphone, ipad, ha ez számít), de egyik sem működik..
2017 06 16
> eva7037: > Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy, ha fel szeretnék tölteni egy terméket eladásra, hiába kattintok a feltöltés gombra nem történik semmi :( Próbáltam telefonról, tabletról (iphone, ipad, ha ez számít), de egyik sem működik.. Szia! Lehetséges, hogy túl hosszú címet adtál meg a feltölteni kívánt terméknél, esetleg az egyik rubrikát kihagytad (anyagösszetétel, címke stb) Illetve más böngészővel próbáld, ha ezek után se működik.
2017 06 19
> eva7037: > Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy, ha fel szeretnék tölteni egy terméket eladásra, hiába kattintok a feltöltés gombra nem történik semmi :( Próbáltam telefonról, tabletról (iphone, ipad, ha ez számít), de egyik sem működik.. Szia! Lehetséges, hogy túl hosszú címet adtál meg a feltölteni kívánt terméknél, esetleg az egyik rubrikát kihagytad (anyagösszetétel, címke stb) Illetve más böngészővel próbáld, ha ezek után se működik.
2017 06 19
> trazom_a: > Az hogy lehet hogy eltűnnek hirdetéseim??? > Tegnap még fent voltak, most meg sehol nincsenek, két-három hirdetésem eltűnt, a többi megvan.. ki törli őket?? Én természetesen nem. Nekem is ugyanez van, de miért???
2017 06 21
Telefonról ellehetetlenít a 10 másodpercenként felbukkanó hirdetés...
2017 06 21
Köszönöm, megpróbálom :) > WeRaER: > > eva7037: > > Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy, ha fel szeretnék tölteni egy terméket eladásra, hiába kattintok a feltöltés gombra nem történik semmi :( Próbáltam telefonról, tabletról (iphone, ipad, ha ez számít), de egyik sem működik.. > Szia! Lehetséges, hogy túl hosszú címet adtál meg a feltölteni kívánt terméknél, esetleg az egyik rubrikát kihagytad (anyagösszetétel, címke stb) > Illetve más böngészővel próbáld, ha ezek után se működik.
2017 06 23
Csajok! Megtaláltam a "nem lehet feltölteni a terméket "cimű probléma megoldását! Te is jártál úgy, hogy nem működött a "feltöltés" gomb? : ) 1-lépés: Tölts ki minden megfelelő rublikát! 2. lépés: Ellenőrizd, hogy a képet feltöltötte-e az oldal! (nincsenek rózsaszín csíkok a felületen) 3. lépés: Ellenőrizd, hogy az ár rublikába nem írtál, csak számot! 4.:FELTÖLTÉS!!! Nem működik? Frissítsd a képed: töröld le, és újra töltsd fel! Várd meg, míg eltűnnek a" mozgó rózsaszín csíkok"!Ezután ismét feltöltés! Eddig így mindenkinek sikerült, akinek előtte nem! Ha valami kérdésed van, írj bátran, segítek! Ha sikerült feltölteni, dobj rám kérlek egy jó visszajelzést, ha mégsem, írj, és megoldjuk! : )
2017 06 24
> eva7037: > Köszönöm, megpróbálom :) > > WeRaER: > > > eva7037: > > > Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy, ha fel szeretnék tölteni egy terméket eladásra, hiába kattintok a feltöltés gombra nem történik semmi :( Próbáltam telefonról, tabletról (iphone, ipad, ha ez számít), de egyik sem működik.. > > Szia! Lehetséges, hogy túl hosszú címet adtál meg a feltölteni kívánt terméknél, esetleg az egyik rubrikát kihagytad (anyagösszetétel, címke stb) > > Illetve más böngészővel próbáld, ha ezek után se működik. Most írtam a megoldást komiba!:)
2017 06 24
> WeRaER: > > eva7037: > > Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy, ha fel szeretnék tölteni egy terméket eladásra, hiába kattintok a feltöltés gombra nem történik semmi :( Próbáltam telefonról, tabletról (iphone, ipad, ha ez számít), de egyik sem működik.. > Szia! Lehetséges, hogy túl hosszú címet adtál meg a feltölteni kívánt terméknél, esetleg az egyik rubrikát kihagytad (anyagösszetétel, címke stb) > Illetve más böngészővel próbáld, ha ezek után se működik. Nem ez a gond! Most írtam le a megoldást komiba! : )
2017 06 24
Azért az vicces, hogy az én hirdetéseimet konstans letörlik ha modellfotó van elöl, de a főoldalon simán ott vannak az ilyen hirdetések az egy szál, netről letöltött fotóval és a 9 színben kapható vadiúj ruhával. Szóval aki fizet, arra nem vonatkoznak a szabályok??
2017 06 28
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 59