Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Nagyon nehezen tudok vagy egyáltalán nem feltölteni képet:( amit telefonommal fotóztam miért lehet?
2017 11 02
Na, végre működik a képfeltöltés!! :-) (Bár ki tudja meddig...)
2017 11 02
> B.Kata: > > B.Kata: > > > dettiS: > > > Hibát észleltem szolgáltatás vásárlásnál. > > > Kiválasztom a dátumot, kosárba helyezem, kifizetem, majd a termék kiválasztásánál már teljesen más dátumhoz tudom csak rendelni/kiválasztani a terméket! Pl: nov. 04 helyett nov. 12.... Miért?? Segítsetek! Köszi! > > Szia! > > Nálam is ez van, már többször előfordult, írtam az adminnak is róla, még csak választ sem kaptam! > És megint! Vettem tegnap egyet, 05-e dátummal, átminősítette 08-ra, most vettem egy újabbat, szintén 05-re, és áttette 07-re..😦(( Baromi bosszantó! Miért lehet kiválasztani és kosárba tenni egy-egy dátumos kiemelést, ha már nincs hely azon a napon a kategória első oldalán?? És áttesz kénye-kedve szerint másikra!?? Ja és ezért fizet is az ember! > Arról, hogy a képfeltöltés még mindig car, már nem is beszélek... > Válasz várok az admintól! Én is jeleztem az adminnak kb. 1 hete, és korábban is, de válasz egyikre sem érkezett... Dühítő, mert a dátumválasztás, amiért fizetünk, nyilván nem véletlen. Bízom benne, hogy érkezik visszajelzés a problémára!
2017 11 03
Akárhogy frissítek,ki-be lépkedek,semmire nem reagál!!!!!!Az a leg bosszantóbb,hogy se válasz se segítség!Kész röhely az egész!Elegem van........
2017 11 03
Áááááááááááááááááááá már megint egy óráig tölti az oldalak, meg rendszeresen kidob, hogy "hoppá valami történt"...ja vmi történ, az, hogy megint car az oldal! Mikor lesz már ismét nagyjából stabil??
2017 11 05
> dettiS: > > B.Kata: > > > B.Kata: > > > > dettiS: > > > > Hibát észleltem szolgáltatás vásárlásnál. > > > > Kiválasztom a dátumot, kosárba helyezem, kifizetem, majd a termék kiválasztásánál már teljesen más dátumhoz tudom csak rendelni/kiválasztani a terméket! Pl: nov. 04 helyett nov. 12.... Miért?? Segítsetek! Köszi! > > > Szia! > > > Nálam is ez van, már többször előfordult, írtam az adminnak is róla, még csak választ sem kaptam! > > És megint! Vettem tegnap egyet, 05-e dátummal, átminősítette 08-ra, most vettem egy újabbat, szintén 05-re, és áttette 07-re..😦(( Baromi bosszantó! Miért lehet kiválasztani és kosárba tenni egy-egy dátumos kiemelést, ha már nincs hely azon a napon a kategória első oldalán?? És áttesz kénye-kedve szerint másikra!?? Ja és ezért fizet is az ember! > > Arról, hogy a képfeltöltés még mindig car, már nem is beszélek... > > Válasz várok az admintól! > Én is jeleztem az adminnak kb. 1 hete, és korábban is, de válasz egyikre sem érkezett... > Dühítő, mert a dátumválasztás, amiért fizetünk, nyilván nem véletlen. > Bízom benne, hogy érkezik visszajelzés a problémára! Sziasztok! Velem az történt, hogy tegnap megvettem 3 kiemelt hirdetést, le is ment az összeg az egyenlegemről, de sehol nem tudtam kiválasztani a terméket, azóta sem jelenik meg semmi, olyan, mintha nem is vásároltam volna. Nagyon bosszantó. Veletek történt már ilyen? Kaptatok visszajelzést a problémára? Köszi , Julcsi
2017 11 08
> JulcsiB: > > dettiS: > > > B.Kata: > > > > B.Kata: > > > > > dettiS: > > > > > Hibát észleltem szolgáltatás vásárlásnál. > > > > > Kiválasztom a dátumot, kosárba helyezem, kifizetem, majd a termék kiválasztásánál már teljesen más dátumhoz tudom csak rendelni/kiválasztani a terméket! Pl: nov. 04 helyett nov. 12.... Miért?? Segítsetek! Köszi! > > > > Szia! > > > > Nálam is ez van, már többször előfordult, írtam az adminnak is róla, még csak választ sem kaptam! > > > És megint! Vettem tegnap egyet, 05-e dátummal, átminősítette 08-ra, most vettem egy újabbat, szintén 05-re, és áttette 07-re..😦(( Baromi bosszantó! Miért lehet kiválasztani és kosárba tenni egy-egy dátumos kiemelést, ha már nincs hely azon a napon a kategória első oldalán?? És áttesz kénye-kedve szerint másikra!?? Ja és ezért fizet is az ember! > > > Arról, hogy a képfeltöltés még mindig car, már nem is beszélek... > > > Válasz várok az admintól! > > Én is jeleztem az adminnak kb. 1 hete, és korábban is, de válasz egyikre sem érkezett... > > Dühítő, mert a dátumválasztás, amiért fizetünk, nyilván nem véletlen. > > Bízom benne, hogy érkezik visszajelzés a problémára! > Sziasztok! Velem az történt, hogy tegnap megvettem 3 kiemelt hirdetést, le is ment az összeg az egyenlegemről, de sehol nem tudtam kiválasztani a terméket, azóta sem jelenik meg semmi, olyan, mintha nem is vásároltam volna. Nagyon bosszantó. Veletek történt már ilyen? Kaptatok visszajelzést a problémára? > Köszi , Julcsi Szia Julcsi! Ilyen spec. még nem történt. Elvileg 3 mailt is kellene kapj arról, hogy megvásárlásra került a szolgáltatás, és hogy meddig használhatod fel őket. Én mindenképp írásban jelezném a dolgot, bár tény, hogy én sem kaptam választ eddig semmire. De legalább leírod, tehát te jelezted.. és hátha mégis valaki visszaír..
2017 11 08
Kb 1 hónapja nem kapok email értesítőket az itt érkezett üzeneteimről. Előtte rendesen működött. Lehet arra számítani, hogy megjavul?
2017 11 08
kb 1 hónapja nem tudok semmit sem csinálni az oldalon.. vki tudja miért?!
2017 11 10
Tegnap vásároltam 4 db 65 Ft-os kiemelést. Az ára levonásra került, de nem kaptam meg a szolgáltatást. ? Köszönöm a választ.
2017 11 10
Tegnap vettem ket kiemelt hirdetést es egy VIP hirdetést, a penzt levontak, viszont a szolgáltatást nem kaptam meg! Azert ez eleg felháborító!!!! 😡😡😡
2017 11 11
> Alice88: > Tegnap vettem ket kiemelt hirdetést es egy VIP hirdetést, a penzt levontak, viszont a szolgáltatást nem kaptam meg! Azert ez eleg felháborító!!!! 😡😡😡 Szia! Én második alkalommal jártam így, de az bosszant a leginkább, hogy a már négyszer újra küldött levelemre semmilyen választ nem kapok! Sem itt, sem e-mailben. Mit tehetnénk?
2017 11 11
> Judinci: > > Alice88: > > Tegnap vettem ket kiemelt hirdetést es egy VIP hirdetést, a penzt levontak, viszont a szolgáltatást nem kaptam meg! Azert ez eleg felháborító!!!! 😡😡😡 > Szia! Én második alkalommal jártam így, de az bosszant a leginkább, hogy a már négyszer újra küldött levelemre semmilyen választ nem kapok! Sem itt, sem e-mailben. Mit tehetnénk? Sziasztok! Én is így jártam pár napja, és írtam az adminnak e-mailt, amire meglepően gyorsan válaszolt, elkért néhány adatot, és hogy hány szolgáltatás veszett el, valamint melyik napra tegyék az új hirdetéseket. A mai napra kértem, de semmi sem történt, és gyanítom nem is fog. Úgyhogy a továbbiakban nem tudom mit tudnánk tenni, de már én is többször jártam így, és nagyon nagyon bosszantó!!!!!
2017 11 11
Üdv, képtelenség a képeket léptetni, így azt sem lehet látni, milyen a kiválasztott vmi, ami érdekelne....a kapcsolat menü sem reagál, hogy legalább jelezném a hibát...alapvetően semmi nem reagál.....:-( tud vki segíteni???? köszönöm
2017 11 12
Nem lehet a képeket léptetni! Nem lehet kedvelni a terméket, a szivecske nem pirosodik be és nem is kerül be a kedvencek közé! És egy régi probléma ... mobilról csak én nem tudok kategóriákat és méretet választani? Ezt is jó lenne orvosolni!
2017 11 13
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 59