Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Elnézést, első pont visszavonva - 90%-os nézeten már látszik fent, hogy van közvetlen Beszélgetések fül is :)
2015 10 10
Haromszor toltotte fel az egyik darabomat, es nemtudom letorolni a felesleges kettot! Akarhanyszor kattintok a torles gombra csak felugrat az oldal tetejere. Elore koszi a segitseget. :)
2015 10 10
Sziasztok! Van két kedvenc eladóm, de nem látom a nevüket, hogy tudok rájuk kattintatni?
2015 10 10
Sziasztok! Én azt nem látom hogy egy termék eladó e még vagy már eladták? Mert tudom hogy a kedvenceim között van olyan ami elkelt de most úgy mutatja mintha még elérhető lenne.
2015 10 10
Sziasztok! Nem tudom hogy más jelezte-e a hibát , de ma észrevettem hogy nem lehet "lapozni" a képek között, csak a fő képet lehet megnézni, saját hirdetéseimnél is :( és szomorúan látom hogy még mindig nem lehet szerkeszteni a hirdetéseket....
2015 10 10
Sziasztok, nekem egyelőre nagyon nem jön be az új oldal, de próbálom megszokni.. viszont a 'Legfrissebbek' fül merre van, vagy teljesen eltűnt? Szerettem mindennap átböngészni.. :(
2015 10 10
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! 1. Hiba hogy mèg mindig blokkolva vagyok a fórumról,igy a problèmákat sem tudom leírni.... :/ A másik,hogy nem tudom a règi hirdetèsekbe az árat szerkeszteni,mert nem menti el.... A harmadik hogy nem tudom törölni a hirdetèsemet,amelyikre már nincs szüksègem.
2015 10 10
> MSzilvi: > Segítsetek! A "Ruha" kategórián belül csak én nem találoma többi kategóriát? Pl. kabát, pulóver polo...stb és hogy méretek szerint tudjak nézelődni ? Számomra láthatók a kategóriák és a szűkítő mezők is.
2015 10 10
> viki82: > Sziasztok! Nem tudom hogy más jelezte-e a hibát , de ma észrevettem hogy nem lehet "lapozni" a képek között, csak a fő képet lehet megnézni, saját hirdetéseimnél is :( és szomorúan látom hogy még mindig nem lehet szerkeszteni a hirdetéseket.... Nálam a képek közötti váltás, lapozás működik. A szerkesztést én még nem próbáltam, de láttam, hogy az többeknek probléma. Remélhetőleg javítják mihamarabb.
2015 10 10
> dpetracska: > Sziasztok, nekem egyelőre nagyon nem jön be az új oldal, de próbálom megszokni.. viszont a 'Legfrissebbek' fül merre van, vagy teljesen eltűnt? Szerettem mindennap átböngészni.. :( Az sajnos eltűnt, sokunk bánatára. Szerintem legtöbben azt nézegettük, én naponta többször is ráfrissítettem, és végignézegettem a legfrissebb kínálatot. Hátha sokunk kérésére visszaállítják majd.
2015 10 10
Maga a design tetszik, de nagyon sok más nem. Sokkal átláthatatlanabb lett. Eddig ha rámentem egy ruhára, oldalt lehetett látni a felhasználó bemutatkozását, amiben sok fontos információ volt pl. eladással/postázással kapcsolatban, most meg csak akkor látni ha a felhasználóra külön rámegyek, ami persze plusz idő és ugye sokan nem fogják megtenni. Nekem azért fontos, mert én speciel nem postázok, amit ott fel is tüntettem, így meg ugye nem látja aki rámegy a rucimra. Meg persze nekem is plusz idő minden egyes ruhánál még a felhasználóra menni, hogy elolvassam cserél-e, vagy csak postáz, vagy személyesen is átadja a rucit, mert nekem nem mindegy. A másik meg az, hogy mutatja a követéseim számát, de nem tudok rámenni, így nem ér az egész semmit. Na meg hová tűnt az, hogy ki(k) kedveli a ruhám? Eddig elég hasznos volt számomra, erre eltűnt. :( Ja, és már csak az az opció van hogy vagy eladok vagy cserélek? Olyan már nem lehet hogy bejelölöm mindkettőt? Mert ugye azt se engedi már :( A designon kívül csak az az egy tetszik, hogy a hirdetéseknél a képeket már lehet lapozni.
2015 10 10
Sziasztok! Dolgozunk az oldalon, amig a problemak nem oldodnak meg hasznaljatok a regi feluletet. Egy uj bongeszobol nyissatok meg az oldalt es amikor felajanlja, hogy valts uj nezetre, ne tegyetek meg...
2015 10 10
Nekem olyan problémám van,hogy nem tudom letörölni az egyik cipőt.. Rámegyek a kukára és nem csinál semmit.. A másik problémám pedig az,hogy átakartam írni illetve árazni az egyik nadrágot,mikor rámentem volna,hogy mentés akkor piros betűs volt a méret,az anyag és a címke.. Beírtam mindegyikhez. Címkéhez beírtam új stb... Akkor sem engedte elmenteni ugyanolyan piros volt... :/ x-)
2015 10 10
> valery4: > > dpetracska: > > Sziasztok, nekem egyelőre nagyon nem jön be az új oldal, de próbálom megszokni.. viszont a 'Legfrissebbek' fül merre van, vagy teljesen eltűnt? Szerettem mindennap átböngészni.. :( > Az sajnos eltűnt, sokunk bánatára. Szerintem legtöbben azt nézegettük, én naponta többször is ráfrissítettem, és végignézegettem a legfrissebb kínálatot. Hátha sokunk kérésére visszaállítják majd. "Örülök", hogy más sem találja, így akkor tuti nincs :[[[ nagyon-nagyon szeretnénk, ha visszaállítanátok!! :]] egyébként nekem a sima smile hangualtjelekkel is csinál vmit, a szimpla kettőspont zárójellel.... :/
2015 10 10
> dpetracska: > > valery4: > > > dpetracska: > > > Sziasztok, nekem egyelőre nagyon nem jön be az új oldal, de próbálom megszokni.. viszont a 'Legfrissebbek' fül merre van, vagy teljesen eltűnt? Szerettem mindennap átböngészni.. :( > > Az sajnos eltűnt, sokunk bánatára. Szerintem legtöbben azt nézegettük, én naponta többször is ráfrissítettem, és végignézegettem a legfrissebb kínálatot. Hátha sokunk kérésére visszaállítják majd. > "Örülök", hogy más sem találja, így akkor tuti nincs :[[[ nagyon-nagyon szeretnénk, ha visszaállítanátok!! :]] egyébként nekem a sima smile hangualtjelekkel is csinál vmit, a szimpla kettőspont zárójellel.... :/ FŐOLDAL Népszerű hirdetések felirattal egy vonalban Minden tétel pink színű link. : D szerintem.
2015 10 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 59