Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Termékek feltöltése

Már annyi helyre írtuk, hogy lehet képet feltölteni, csak ellenőrizzétek a net kapcsolatot mert ha gyenge lassabbal tölti fel. A három rózsaszín pöcök jelzi a töltést. Ha közelebb viszed a gépet a wifihez, dirktbe rákötöd gyorsabb. Sokunknak pedig kiválóan működik a kuka ikon is.
2015 11 04
Én sem tudok feltölteni semmit, mióta megújult az oldal. :/
2015 11 04
Sziasztok! Miért nem tudok sem meglévő hirdetésen változtatni, sem pedig újra indítani??? Többször ellenőriztem, mindent jól csináltam! Minden ki van töltve. Hibát sem jelez. Módosításnál csak a címsorban akartam változtatni valamit egy terméknél - de egyszerűen nem menti el, hiába kattintok rá! Új tételnél pedig (lenne sok feltöltendőm még) mindent sikerült felraknom, képekkel nálam nem volt baj, be is tudtam állítani mindent, viszont szintén nem tudom menteni az egészet, egyszerűen nem tudom elindítani az új hirdetést! SOS HELP!!!!
2015 11 06
Sziasztok! Én sem tudok feltölteni képet...:/ nem tudom,hogy mi lehet a baj :/
2015 11 08
Sziasztok! Nem lehet se szerkeszteni, sem pedig új terméket feltölteni, mobilról pedig még üzenetben sem tudok képet küldeni, pedig régen ezzel semmi gond nem volt.
2015 11 16
Velem is ez a helyzet! Napok óta nem tudok feltölteni ruhát, mindent kitöltök, rákattintok és semmit nem csinál...
2015 11 16
Én sem tudok feltölteni :/
2015 11 20
Ez teljesen felháborító!! A pénzt letudják huzni az emberrőlamugy használhatatlan az oldal...Szóvalhanemváltozik feljelentéslesz a vége és akkor majdtöltögethetnek ott ahol akarnak
2015 12 19
1 2