Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Elhanyagolt fiókok

Az, hogy valaki x ideig nem jön fel arra az oldalra amire eladási szándékkal tette fel a cuccait-önmagában ez sem szép dolog-De fogadjuk el. DE azt már nem hiszem el, hogy a saját email-eit sem nézi meg soha. Tudtommal az oldal email értesítőt küld a beszélgetésekről, én legalábbis kaptam arról az árva egy beszélgetésről ami itt nagy nehezen létre jött. Tehát, ha az illető kapott az üzenetemről értesítőt és nem veszi a fáradságot, hogy válaszoljon, az szerintem pofátlanság!!!!!!!!!!!!!
2015 10 29
Köszönjük az észrevételeket. A gardrobcsere nem adminokkal rendelkezik, hanem adminnal, ezért türelmeteket kérem, de igyekszem a javaslatokat mihamarabb továbbítani az IT csapat felé., hogy átláthatóbbak és praktikusabbak legyünk.
2015 11 06
ha én lennék az admin helyében és ha ezt manuálisan kéne megoldani, létrehoznék egy topicot ahova a felhasználók linkelnék azokat akik nem léptek be régóta, így nagyban megkönnyítenénk egymásnak a munkát :)
2015 11 08
Talán az oldal nyilvánosságra hozhatná ezeknek a fiókoknak az email címét, és egyszerűbb lenne a kapcsolatteremtés......
2015 11 15
támogatom!
2015 11 21
Azt meg lehetne tenni, hogy inaktiválják a fiókját, tehát számunkra nem lesznek láthatóak a termékei, mert minek, és amikor mégis belép, akkor felajánlja neki a rendszer hogy újra aktiválhatja.. És leírni hogy pl. 1 hónap nem használás után ez történik.
2015 11 28
PiciKata,ez egy nagy jó ötlet!:)
2015 11 28
Nagyon jó ötlet,egyetértek:)
2015 11 28
Egyetértek én is az előttem szólókkal! :)
2015 12 01
Igen,egyetértek én is.Nagyon unom,hogy kinézek valamit felmegyek az illető adatlapjára és ki van írva,hogy hónapok óta nem volt az oldalon.:(
2015 12 08
Nagyon hasznos lenne!Én sem írok olyanoknak akik több hete nem léptek be, fölösleges.
2015 12 15
TÖRÖLJÉK a hanyagolt fiókokat! Támogatom!
2015 12 18
egyetértek :)
2015 12 26
Lehet, hogy én nem láttam jól, de volt régebben egy 'Jelentem' vagy 'Felhasználó jelentése'-funkció, ilyen esetben jól jönne, ha az illető elhanyagolja a profilját, írnak neki többen, nem válaszol... mire figyelmeztetni lehetne, hogy vagy törölje magát, vagy az oldalával foglalkozzon. Amennyiben nem lenne reakciója, akkor törölném. Elég szívszorító tud néha lenni, ha egy kiszemelt, beleszerettem darab gazdájától se válasz, se semmi (de azért bejelentkezik... :D ) és nem kell neki a pénzem :D Akkor minek neki ez, kérdem én, ha nem kell neki a pénzem? :D
2015 12 29
Igen ez alapján is lehetne törölni, de ez a funkció jelenleg nincs :S De nekem mindegy hogyan de valahogy kéne megoldás erre, hogy eltűnjön ez a sok felesleges hirdetés/felhasználó!!!
2015 12 29