Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Elhanyagolt fiókok

Nagyon egyet értek!jó lenne törölni a nem használt fiókokat, belefutottam már párszor még úgy is, hogy nézem a bejelentkezést.Bosszantó és fölösleges!!!
2016 02 09
Egyetértek! Még egy dolog: engem speciel ami még nagyon zavar az az "eladva" funkció, vagyis hogy ha valaki elad valamit nem törli le a hirdetést hanem az eladva gombra kattint. Nálam ez hasonló reakciókat szokott kiváltani mint amiről a topik indítója beszélt, vagyis rászűrök valamire vagy meglátok valamit amit régóta keresek/nagyon tetszik/azonnal megvenném, és akkor meglátom, hogy már el van adva és nagyon nem jó érzés :D Tehát mindenképpen javasolnám hogy az eladott cuccokat törölni kelljen az oldalról, hiszen nagyon bezavarnak a nézelődés során.
2016 02 14
Támogatom!
2016 02 24
pont erre gondoltam, de szerintem a felhasznalot is nyugodtan torolhetik, nem csak az elado ruhait. ha majd ujra eladna, ujra regisztral...
2016 03 04
Támogatom! :)
2016 05 24
Nagyon jó ötletnek tartom!Törölni kéne azokat akik tavaly óta be sem léptek. Annyiszor beléjük fut az ember!!!!!!!!!!!!!!
2016 05 25
A másik, az eladók nem kapnak az itteni üzenetekről e-mail értesítést?
2016 07 01
> EszterPalmai: > A másik, az eladók nem kapnak az itteni üzenetekről e-mail értesítést? De igen, viszont előfordul, hogy nem. Szerintem levelezőrendszertől függ én gmail.com-on vagyok, de ha sok üzenetet kapok akkor van, olyan amit nem mutat.. Viszont úgy is jártam már, hogy gardróbon üzenetet kaptam és egyáltalán nem mutatta újnak, olyan volt mintha elolvastam volna oO Öhmm, én azért örülök, hogy nem lettem törölve.. majd csak egy évig nem léptem be, mire most visszatértem :D
2016 08 07
> pviki91: > Egyetértek! Még egy dolog: engem speciel ami még nagyon zavar az az "eladva" funkció, vagyis hogy ha valaki elad valamit nem törli le a hirdetést hanem az eladva gombra kattint. Nálam ez hasonló reakciókat szokott kiváltani mint amiről a topik indítója beszélt, vagyis rászűrök valamire vagy meglátok valamit amit régóta keresek/nagyon tetszik/azonnal megvenném, és akkor meglátom, hogy már el van adva és nagyon nem jó érzés :D Tehát mindenképpen javasolnám hogy az eladott cuccokat törölni kelljen az oldalról, hiszen nagyon bezavarnak a nézelődés során. Támogatom! Nagyon bosszantó. :( Azt gondoltam, magától törlődik 2-3 nap után. De nem :S
2016 08 12
hogy érzitek van azóta valami változás? zsu
2016 09 12
egyébként a fórumok is baromira elszaladtak ezzel a "nálam minden 50% meg nézz be hozzám" féle reklámszövegekkel... régen Beatrix napi szinten törölte ezeket a "fórumokat"...
2016 09 12
Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! Tényleg nagyon idegesítő, hogy várok egy hetet az érdeklődésem után és semmi válasz. Jó volna, ha csak olyasmi lenne az oldalon, amit valaki tényleg el akar adni/cserélni.
2016 09 15
Hajrá csajok!!!Ez tényleg idegtépő, hogy megvan amit szeretnél, valakinél a szekrénybe hányodik te meg meghalsz a méregtől, hogy nem kaphatod meg.Egyáltalán olvassák az adminok ezeket a bejegyzéseket???Volt aki már kapott tőlük választ?Lehet, hogy inkább személyesen üzenetbe kéne nekik írni.
2016 09 22
Lesz valami érdemleges ebben a témában???? Sokszor belefutok olyan személyekbe, akik hónapok óta be sem léptek és ez csak többszöri kattintás után derül ki. Külön kéne szelektálni, vagy inaktívvá tenni, akik legalább 2 hónapja nem léptek be. Azoktól, hogy várhatunk gyors reagálást. Mi értelme, hogy itt vannak még???
2016 09 28
Azért magát a felhasználót nem kéne törölni, főlrg ha több tíz visszajelzést begyűjtött már
2016 10 04