Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

Én is szeretném a régi oldalt... Nagyon nehéz tájékozódni itt és sokszor feladom inkább. Alig nézek be, csak amikor levelem érkezik, feltölteni meg sem próbálkozom....
2016 01 12
> AdminGCS: > > csakiscsajos: > > Én is szeretném a régi oldalt... > > Nagyon nehéz tájékozódni itt és sokszor feladom inkább. Alig nézek be, csak amikor levelem érkezik, feltölteni meg sem próbálkozom.... > Ha bármilyen kérdésed van, vagy komplett útbaigazításra van szükséged, nyugodtan kérj segítséget. > [email protected] Sziasztok én irtam e mailt de nincs válasz! Egy feljelentés miatt lenne szükségem a régi beszélgetéseimre ami nem jelenik meg! Persze a véleményezések sem! Az üzeneteimben van a kép amit rendeltem es persze ahogyan hazudta az elado hogy feladta a csomagot! Kérem a segítséget sos lenne emailt is irtam
2016 01 18
HELP! Nem tudom,hova kéne írni, hátha tud segíteni valaki. Szeretném kikapcsolni az e-mail értesítőt az itteni üzenetekről. Hogy kell?
2016 01 27
SAJNOS NEM MŰKÖDIK A KOLLEKCIÓ KÉSZÍTŐ. EZ ELÉG NAGY BAJ MERT AZZAL HATÉKONYABBÁ LEHET TENNI AZ ELADÁST. KÉRJÜK JAVÍTSÁTOK KÖSZI
2016 02 25
Nálam sajnos a képfeltöltés nem üzemel. Többiek?
2016 02 25
IGEN!! HIÁNYZIK A JELENTÉS GOMB! RENGETEG ebayről rendelős emberke hírdeti magát, és horribilis 300-500% haszonnal adja tovább a ruhákat, ráadásul kizárólag katalógus fotót használnak, és úgy állítják be magukat , mint akik csak segíteni akarnának másoknak a külföldről való rendelésben és olcsóbban adják a ruhákat!!
2016 05 12
Kedves Admin! Persze értem én,hogy a negatív visszajelzést nem lehet törölni,de jó lenne,ha a VÁLASZNÁL lehetne szerkeszteni!!
2016 05 24
Vigyázzatok Jankovics Fannival! Nehogy vegyetek tőle bármit is! Rohadt csaló!!!
2016 07 17
www.facebook.com/jankovicsfanni?fref=ts
2016 07 17
Kiraktam a linkjét a csalónak!
2016 07 17
a sok rossz mellett legalább valami szupi lett: az üzeneteket mostmár egyszerűbb jóval törölni mert többet is ke lehet jelölni és ha régit törlök akkor nem ugrik vissza az elejére a levelezés :-))
2016 07 29
Én nem tudom milyen volt a régi oldal , most először töltöttem fel két terméket , 640x480-as fotóval 3 perc alatt kész volt az egész . Amit nem értek , és nekem nagyon nehezíti a keresést a méretek kiírása . Én beírtam ,h molett , moletti , nagy méret , plus size és mindent ami lefedi ez a méretet . Órákba telt míg végig néztem , így én sajnos nem igen tudok itt vásárolni :( Tudom ez az eladókon múlik h milyen szöveggel teszik fel , de hát az Ő érdekük is az eladás . Ha ebben van keresésre ötletetek azt megköszönném .
2016 07 30
Sziasztok! Tudja valaki, hogy mi történik az oldallal? Látom, hogy 6 napja nem volt belépve az admin, nincs válasz a korábbi üzenetekre sem, nem törlődnek/tiltódnak a rendelős profilok, millió "keresem" hirdetés van.. :O
2016 08 07
Pont most akartam az adminnak írni, de látom én is, hogy egy hete nem volt belépve és így felesleges lenne. Nekem is nagyon elegem van már itt mindenből. Tele van vackokkal, rendelős, reklám és "keresem" kamutermékekkel az oldal. És ezen felül lenne még egy rakás javítanivaló. Kedves admin, ez így NAGYON GÁZ!!
2016 08 08
> Madison: > Pont most akartam az adminnak írni, de látom én is, hogy egy hete nem volt belépve és így felesleges lenne. Nekem is nagyon elegem van már itt mindenből. Tele van vackokkal, rendelős, reklám és "keresem" kamutermékekkel az oldal. És ezen felül lenne még egy rakás javítanivaló. > Kedves admin, ez így NAGYON GÁZ!! Napi legalja: belépve egy popó fogad, ami brazil tangát hirdet...Isten óvjon minket, hogy a hölgy ilyen direkt markentinggel hirdessen pl. intim gyantát.....
2016 08 08
1 2 3 4 5 6 ... 12