Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

úúúú az a popsit én is láttam...elég merész...meghökkentő
2016 08 08
Csajok, valaki tudja, hogy hívják az Admint? Korábban Beatrix volt, most ha szeretnék írni neki, simán adminnak szólítsam? Azért legalább erről informálhattak volna minket.
2016 08 12
> trusika: > Csajok, valaki tudja, hogy hívják az Admint? Korábban Beatrix volt, most ha szeretnék írni neki, simán adminnak szólítsam? Azért legalább erről informálhattak volna minket. Érdemben nem tudok válaszolni a kérdésre, de jó tanácsként mondom, hogy szerintem teljesen mindegy, hogyan szólítod meg (én Adminnak), mert nem válaszol... jó ideje várok (nem pár nap) itt és az kontaktos e-mailon is a reagálására... semmi :( :)
2016 08 14
Tényleg egyre szörnyűbb ez az oldal minden össze "omlik" mi lesz még ?
2016 08 16
Nem beszélve azokról az eladókról, akik már hónapok, vagy évek óta nem léptek be. Akkor töröljék a felhasználót.. Mert tök gáz, amikor meglátsz valami hirdetést, tetszik a cucc meg minden, de vagy 5 negatív értékelése van és még hirdethet, vagy az hogy már X idő óta nem jelentkezett be!!!
2016 08 17
> AdminGCS: > Kedves Lányok! > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. Szia .Mi lehet tenni,ha valaki lelép a pénzemmel,ez a lány pinksugar néven van fent
2016 08 25
Kedves Mindenki! Kezdeném azzal,hogy a képfeltöltési probléma nem feltétlen az oldal üzemeltetőjénél keresendő,hanem a böngészőt,amit használsz azt kell frissíteni. Javaslom a Firefox privát böngészőt,mert ez blokkolja az olyan bővítményeket,amelyek a hibát okozhatják a feltöltés során.Ha ez sem jár sikerrel,akkor ki lehet kapcsolni a kém-és vírusvédő szoftvereket,mert ezek a programok is okozhatnak hasonló jellegű problémát. Legvégső esetben a gépedet Ethernet kábellel kössed a modemhez ahelyett,hogy vezeték nélküli útválasztót használnál.-(remélem tudtam segíteni). Közben azzal folytatnám,hogy -bár nem ismerem még a jelenlegi admin,t-valóban nincsen egyszerű dolga! Ez nem egy polc,melyet telepakolunk/feltöltünk. Idő,odafigyelés és türelem kell hozzá! Végül befejezném azzal,hogy itt mindenki előtt javaslatot teszek az admin felé,hogy: "építsen" az oldalba egy,- pl.a messengerhez hasonló alkalmazást-mindenki dolgát megkönnyítve és még élhetőbbé téve a kiszolgáló felületet! Mennyivel jobb lenne látni és hallani,ha valaki jelzi nekünk, hogy érdeklődik a hirdetésünkkel kapcsolatban vagy csak szimplán üzenetváltás folyik az eladó és vásárló közt .:-) Észrevettem az erről szóló topikot ,hogy jó ötletnek tartaná néhány ember...de véleménym szerint mindenkinek volna rá igénye.Akár a "látta" funkció tekintetében is. Amennyiben igényt tartana az admin a segítségemre ezzel kapcsolatban,kérném jelezze nekem akár ezen a felületen,akár e-mailben. Köszönöm.
2016 09 03
Tisztelt Admin! Nem működik a kontakt felülete! Ezért csak ide lehet írni. Köszönette:.E.V
2016 09 03
Nem lehet böngészni rendesen mert nem töltődnek be a képek. Napok óta használhatatlan az oldal.
2016 10 03
Modlife, sajnálom, hogy így jártál!:(( azóta sincsenek letiltva pedig kapják a negatívokat :(
2016 10 18
na ez már valami! Remélem le lesznek tiltva az ilyen kamu csaló felhasználók, így is annyian szabálytalanul használják az oldalt , legalább ezek az emberek legyenek kiszűrve .
2016 10 18
Nem tudom, ha egy felhasználót letiltanak IP cím alapján -a többi regisztrált fiókba be tud e lépni? Reméljük, hogy nem, és akkor picihanna már nem ad el nemlétező cipőket és fél pár csizmákat :D
2016 10 20
Megható és mulatságos a megújulás ésatöbbi bullshit új admin és minden egyéb is... Kérdésem: Mikor lehet majd képet (és terméket) feltölteni? (Igen igen kedves "okosvagyok mindent átméretezeknekemműködik", nem, nekem NEKÜNK (lásd hiba az oldalon fórom) NEM MŰKÖDIK! Namost nem azért nézzük nullahuszonnégybe az oldal által eladott reklámokat hogy valami szar legyen. ha a reklámok futnak (óóóó, érdekes azok futnak) akkor az oldalnak is mennie kéne, mert ugye bár "ingyenes" de mi a nagy ingyenességért azzal fizetünk hogy REKLÁMFELÜLET VAGYUNK és minden szart megjelenítenek nekünk. Szóval ezért cserébe akár múködhetne is az oldal.
2016 11 16
Nekem is hiányzik a régi oldal,sokkal jobb volt. Nekem személy szerint a felhasználó kedvelésekkel van bajom,hogy nem látom egyszerre az összeset csak véletlenszerűen adja be,egyszerűen csak úgy lehet próbálni megnézni,hogy fél órán keresztül a felhasználói kedvelésekre nyomogatok.
2016 11 19
Lehetne egy felhasználó letiltása funkció az eladóknak? Van pár hitegetős válaszra sem méltatós komolytalan vevő, akiket szívesen letiltanék, hogy véletlenül se fussak beléjük még egyszer.
2016 11 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 12