Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

Nekem is eltűntek képeim :(
2018 10 14
Elkeserito. Mi történik?
2018 10 14
Nekem is eltűnt rengeteg képem. :(
2018 10 14
Nagyon lassú és akadozó az oldal sajnos, ez vajon fog változni?
2018 10 18
Nekem telefonról és számítógépről is nagyon nehézkes és lassú a belépés. Korábban eddig nem volt ilyen. Ha belépni sikerül is, az üzenetekre nem tudok válaszolni, ugyanis azt már persze nem tölti be. Emiatt több negatív értékelést is kaptam az elmúlt időben, pedig soha nem volt gondom ezekből, és csak pozitív értékeléseim voltak évek óta... :@
2018 10 19
Akadozik az oldal. Beszélgetéseket nem lehet megnyitni. Napokat próbálkozom, mire hajnalok hajnalán valami sikerül. Lesz javulás?
2018 10 27
Az utóbbi napokban teljesen jól működik az oldal Köszönjünk a javítást. Remélem megoldódott minden hiba :)
2018 11 03
Sziasztok! Megragadnám az alkalmat, és megkérdezném, hogy lehet a törölt beszélgetések kukáját üríteni. Mert ugye azért akarnám törölni a régi beszélgetéseket, mert már nem kellenek, de azok egyáltalán nem törlődnek, csak átkerülnek a törölt mappába.
2018 12 04
> SelmecziBea: > Sziasztok! > Megragadnám az alkalmat, és megkérdezném, hogy lehet a törölt beszélgetések kukáját üríteni. Mert ugye azért akarnám törölni a régi beszélgetéseket, mert már nem kellenek, de azok egyáltalán nem törlődnek, csak átkerülnek a törölt mappába. Szia! én azt vettem észre, hogy magától törlődnek egy idő után azok, amelyek a kukában vannak.
2018 12 06
> AdminGCS: > Kedves Lányok! > A legtöbben nem tudjátok, hogy a gardrobcsere két nappal ezelőtt új adminisztrátort kapott, személyemben. Noha a hangnem néhol felháborodottabb a kelleténél, a problémáitokat teljesen megértem, ezért hoztam létre ezt a témát, hogy információval szolgálhassak Nektek. > Az utóbbi két napban elolvastam minden olvasatlan levelet és válaszoltam is rájuk, az email fiókunkban és a Facebook oldalunkon is, melyek az utóbbi egy hónap során halmozódtak fel. Az ott jelzett problémáitokat összegyűjtöttem és továbbítottam a technikai problémákért felelős csapatunknak, akik ki fogják javítani a hibákat. A levélben kapott ötletek és javaslatok is összegyűjtésre kerültek, amiket szintén hamarosan feldolgozunk. > A számtalan feltöltött termék és a fórum teljes átfésüléséhez azonban időre van szükségem, így kérlek, legyetek türelemmel és tudjátok, hogy Értetek dolgozunk. > Kérdéseitekkel továbbra is bátran forduljatok hozzám: [email protected] > üdv, > Admin Kedves Admin... Egy csalót szeretnék jelenteni... A lánytól vásároltam egy Kenzo leggingset.s-m méretként. Xl-es kaptam, bolyhos, foltos... 5700-st fizetttem, jeleztem a problémát, nem hajlandó vissza utalni a pénzem... Azt irta, ő m-l méret, rá jó volt... Nem az ő hibája hogy nem jó rám... Kérlek, irj neku, hogy a pénzemet kapjam vissza, mert nem ezért fizettem...
2018 12 07
> Róka88: nagyon sajnálom, hogy ez történt veled :( :( , de abban, hogy visszakapd a pénzed, az adminok sajnos garantáltan nem tudnak segíteni. Ha csalás áldozata lettél volna (nem küld a lány semmit), akkor a rendőrségen lehetett volna feljelentést tenni , de így, hogy nem azt kaptad amit vártál, ezt maximum csak egymás között tudjátok lerendezni. Érdemes negatív visszajelzést adni neki , ahol leírod részletesen a problémát(hibás termék, hibás méretezés), illetve érdemes lehet kitenni a feketelista fórumtémába is képekkel. bár ezek sajnos szintén nem segítenek abban hogy visszakapd a pénzed, de legalább mások már tuti nem futnak bele nem vagyok jogi guru, ezért azt nem tudom megmondani magánszemélyeknek van e visszavásárlási kötelezettsége. (Valami jogszabály biztosan van, ami valamilyen formában védi a használt cikk vásárlókat is , szóval érdemes rákeresni google-n), de készülj fel rá, hogy nem lesz egyszerű menet visszaszerezni a pénzt
2018 12 07
Szia.kerdezem ha irok az eladonak miert nem kepes vissza valaszolni ha egyszer fent van az elado termeke???akkor miert rakjak ide fel??? kicsit dühitő.köszi
2018 12 28
Én nem tudok terméketfeltölteni!! Mindent kitöltök,egyedül a termek mérete mezőt nem tudom mert parfümöt árulnék.. mi lehet a hiba valaki tudna segíteni?
2018 12 30
Mindenkinél ez van. Gondolom, hamarosan megoldódik. Volt már ilyen. Múltkor a levelezést nem lehetett megnyitni, most a képfeltöltés problémás. Csak bosszantó, amikor az ember itthon van napokon keresztül, akkor van pont probléma.
2018 12 31
A hirdetéseink zömében a fotók továbbra sincsenek meg! Így nem lehet eladni...! Ez a probléma pedig több hónapja fennáll! Eszméletlen sokan reklamáltak már miatta, amire sehol senki nem kapott egyetlen választ sem, de a nagyobb baj az, hogy a probléma a mai napig nincs orvosolva!!!
2019 01 06
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12