Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

megválaszolatlan üzenetek

Számomra is furcsa ezen az oldalon, hogy nagyon sok a felelőtlen ember. Egy másik hírdetési oldalon, már 1 hét múlva negatív értékelést kap az ilyen, ha egyáltalán nem válaszol. Valaki érdeklődött egy karkötőm iránt, 10 órán belül válaszoltam, majd vártam. Eltelt 2 hét, ma írtam neki, hogy számomra elfogadhatatlan, ha valaki 2 hét után sem képes válaszolni, attól függetlenül, hogy megvásárolja-e a terméket vagy sem. Érdekes módon 2 óra múlva vissza írt, bár a stílusom nem tetszett neki. De nehezményezte, hogy nem érdeklődtem az elmúlt 2 hétben történt problémái miatt. És még nekem kellett volna tudakolnom, hogy érdekli-e még a vásárlás...??? (kezdtem gondolkodóba esni, hogy az elgurult gyógyszereim össze kellene szednem... :D ). Visszaírtam neki, hogy mindenkinek vannak problémái, nekem is, de nem gondolom, hogy ezen az oldalon a lelki problémákkal kellene foglalkozni, inkább az adás-vétellel. Talán 2 hónapja vagyok fent ezen az oldalon, de számomra nagyon furcsa, ahogy itt az emberek viselkednek, vagy legalább is azt hiszik magukról, hogy ők az isten a sok rongyaival. Néha már azon gondolkodom, hogy itt hagyom ezt az oldalt, nem érdemes energiát belefektetni, mert nem ez volt az első eset, hogy valaki nem reagált. Úgy gondolom, hogy bárkinek bármi közbejöhet, de az a minimum, hogy jelzem a másiknak.
2017 05 07
Én mostanában szinte csak ilyen felhasználóval találkozok. Ír, hogy érdekli az egyik termékem, válaszolok pár órán belül, de nem jön több válasz az illetőtől. Oké, nem várom el, hogy köszöngesse a válaszom, de valami reakciót azért várok. Másik kedvencem, amikor megígéri, hogy utal, elküldöm az adataim, kérem az övéit és akkor eltűnik.. Ha meggondolta magát, miért nem képes szólni? Azóta láttam, hogy voltak fent..
2017 05 25
Törölni kellene azokat, akik nem válaszolnak! Van erre lehetőség? Minek hirdet az ilyen, ha nem akarja eladni?
2017 06 08
Én most éppen úgy döntöttem, hogy az, aki 3 napon belül nem válaszol, annak negatív értékelést adok, független attól, hogy megveszi-e vagy sem a terméket. Most már nagyon unom ezt a stílust, ami ezen az oldalon megy. 10-ből 6-an nem reagáltak a mai napig. Komolytalan egy társaság.
2017 06 19
Az ilyen nem válaszolókkal túl sok mindent nem lehet tenni. Max 2 hetet szoktam várni, ha addig nem válaszol, akkor törlöm a levelet is, és a kedvelést is, hiszen úgysem fogja eladni nekem.
2017 06 22
Sziasztok lányok! :) Nagyon csini cuccokat adok el! Nézzetek be nálam mert biztos van olyan ami tetszeni fog! :) És én vissza írok minden kedves vásárlónak!
2017 07 09
Sziasztok! Kb. 2 hónapja vagyok az oldalon. Szerencsére voltak sikeres üzleteim, mondhatni nagyon gyorsak, adtam-vettek. Viszont... június 26-án!!!! elutaltam a kedves hirdetőnek egy balerina cipő és egy felső árát. Nagyon nehezen, többszöri üzenetemre válaszolt, hogy bocsánatot kér, mert Szegedről most költözött haza, valami vizsgái voltak és halálra volt elhavazva. Ezt még meg is értettem - nem kellett volna. Esküdözött, hogy küldi a csomagot. Na, a szóban forgó csomagot a mai napig - július 15.!!!! - nem kaptam még meg. Azóta természetesen többször járt az oldalon, hiszen látom. Kértem, hogy vagy a csomagot, vagy a pénzem küldje vissza, de sajnos egyik sem érkezik. Természetesen üzenetemre nem válaszol. A héten csütörtöknél tovább nem bírtam és a 41 pozitív értékelése mellé tettem egy negatívat. Felháborító, hogy ilyen "emberek" vannak, szerintem semmi keresni valójuk nincs ezen az oldalon. A másik dolog... Évekig a Jófogáson voltam, de meguntam, hogy szinte bolti áron szeretné mindenki eladni a használt ruháit, egyéb dolgait. Nagy különbséget itt sem tapasztalok. Ez szerintem nem fizetéskiegészítésről szól, hanem arról, hogy ne rakosgassuk évekig egyik szekrényből a másikba, inkább olcsón passzoljuk el. Amit hónapokig, talán egy évig nem veszünk fel, azt már nem fogjuk. Ez az én véleményem. Összességében szeretek itt lenni, vannak aranyos eladók és vevők, már miattuk is öröm az oldalon maradni. :)
2017 07 15
Na most egy kicsit be durrantam. Érdekelt volna egy pénztárca írtam hogy érdekelne de ha van kedve cserélni az is jó, válasz semmi de most látom eladta. Ez szerintem etikátlan ha visszaír hogy nem cserél akkor sincs baj hisz meg vettem volna a mondatban ez is benne volt.. Én is kapok sokszor csere ajánlatot és mindig válaszolok még ha nem is találok semmit a másiknál(ami sokszor van mert ruha van általában és az is kis méret) ez így tisztességes. A mai világban az okos telefonon keresztül is meg oldható és látható az üzenet érkezés és küldés.
2017 07 20
az elmult egy honapba kb 5 ruha/bikinifelso erdekelt volna.. az eladok mindennap fent vannak persze valaszra nem meltatnak az aru ugyan ugy kint van elado kent ... az ilyen miert van meg fent az oldalon komolyan ??!!
2017 07 25
Sziasztok! Az érdekelne engem, hogy ha valakinek írtam,hogy szeretnék egy terméket, vissza is írt, hogy hogy lenne jó, aztán mondtam hogy majd átutalom a pénzt. Azóta nem jelentkezett. Ez majdnem 2 napja volt. Megvegyem, illetve átutaljam,vagy hagyjam ha nem jön fel sem? Valamint azt honnan tudom, hogy az üzenetem elolvasta?
2017 08 07
Sziasztok.. Én sem értem ezt hogy miertnem lehet valaszolni elvegre neki is jo ha eladhatja.. es tobbszoris aktivak de nem valaszolnak.. nemertem mire jo.:|
2017 08 11
Én teljesen ki vagyok már akadva..5-6 ember rám írt, hogy ilyen meg olyan színben és méretben szeretnének tőlem cipőt rendelni,mindenkinek azonnal válaszoltam.Nem kaptam semmi választ.Ráírtam másnap egyesével mindenkire hogy akkor érdekelne e őket a dolog. Semmi reakció. Most már csak az a kérdésem hogy akkor mégis minek írnak rám, hogy kell nekik a cipő? Emberek könyörgöm gondolkozzatok már,ne játszanak más idejével..
2017 08 18
> PalneHajos: > Sziasztok segítséget szeretnék kérni: le ütöttem egy nadrágot,hogy megveszem az"idevele" felírattal,erre az eladó azt írta vissza,hogy ez a gomb arra szolgál ,hogy üzenetet írjak,de hát van külön üzenet felírat,mondjátok mivel lehet itt foglalni???már azt is írtam ,hogy küldje a sz,számát és utalok,( de ha tartogatni akarja a dolgait minek teszi fel????) kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!köszi Én úgy szoktam, hogy az idevele gomb után, a fotó html kódja alá kulturáltan megszólítom az illetőt, és odaírom mit szeretnék. Máris el van kezdve a beszélgetés.
2017 08 23
Szerintem indítsunk egy topikot a nem válaszolók neveivel, profil linkjeivel.
2017 08 23
Mi a fenéért hirdetitek a dolgaitokat ha aztán derogál válaszolni az üzenetekre? Isten lássa lelkem, nem kívánok senkinek sem rosszat.. de remélem nektek nagy """eladóknak""" egy darab ruhát sem sikerül majd eladni.. húzzátok magatokra az összeset :D:D:D
2017 09 25