Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

megválaszolatlan üzenetek

Ezt hol tudom beállítani? Én nem kapok értesítést! Köszönöm > berika1978: > > TimeaTebeli: > > Miért van az, hogy írok valakinek, hogy megvenném, látom, hogy fenn van és nem ír vissza. Ennyire akarja eladni? Meg van, hogy hetekig várok, hogy vissza írjon, de semmi. Az ilyen felhasználókkal kellene valamit kezdeni. > ezzel én is így vagyok sajnos.....több hete várok ,több üzire,de semmi válasz.Pedig be lehet állítani,hogy ,amint üzenet érkezik,értesít a rendszer a postafiókodon. :-(
2018 05 19
Sziasztok. Az Én gondom az,hogy regi. után, a nevem mellől nem került le a felkiáltójel...így nem igazán vagyok kedvelt úgy látom....jeleztem már minden felé, de nem kaptam segítséget. Pár jó termékem van fent, de nincs bizalmuk hozzám,úgy látom :( Hova írjak még , mit tegyek ?
2018 11 11
Üdv! 3 javaslat: Szerintem tök jó lenne bevezetni azt, hogyha egy termékre küldött üzenetre valaki nem válaszol 1 héten belül, akkor törölje ki a rendszer annak a felhasználónak az adott cuccát. Azt gondolom, hogy az komolytalan és tök idegesítő, amikor hetekig kell várni arra, hogy kiderüljön, hogy "jaaaaa hát azt már rég eladtam, csak nem töröltem le". Másik kedvencem, amikor valaki ugyan belép az oldalra naponta, de minimum 1 hétig kell könyörögni neki, hogy ugyan hagy vegyem már meg a cuccát, amit elvileg azért töltött fel erre az oldalra, mert el szeretné adni / cserélni azt. Harmadik dolog a pozitív meg negatív értékelésre vonatkozik >>> Arra is ki kellene találni valamit, ha valaki 100% asshole és egyszerűen bosszúból lehúz másokat a negatív értékelésével, mert ez alaptalanul bizalmatlanságot kelt....
2018 12 21
Hogyan kell megnezni az uzenetelet amik nekem jonnek???
2019 08 19
> Kiss.kitti: > Hogyan kell megnezni az uzenetelet amik nekem jonnek??? Szia, a jobb felső sarokban az új tétel hozzáadása melletti beszélgetések gomb jelöli az üzeneteket. Nekem is csak akkor esett le, mikor megjelent egy 1 mellette.
2019 08 21
Az eredeti témához még ennyit had jegyezzek meg . Nagyon sajnálom, hogy nem 2016- ban jöttem ide, úgy látom ,akkor volt a csúcs szezon. A hanyag eladók elüldöztek mindenkit innen. Ha van még itt kóbor lélek, bátran nézzen be hozzám :)
2019 08 21
Sziasztok, bátran nézzetek be hozzám!!
2019 08 21
Én nekem pont fordítva van már a sokadik rossz tapasztalatom🤦🏻‍♀️3 eve adok el itt az oldalon,amugy meg meg regebben facebookon de mostanaban kifogom hogy ram irnak azzal hogy megvan e,par oran belul vissza irok hogy igen.Jon a “akkor megvennem” uzenet es ugy kell kirimankodni a talalkozot,hogy a masodik uzenet utan mar ne is reagaljon hogy hol es mikor legyen.Szoval ha van valaki aki VASAROLNI szeretne,abszolut tart karokkal varom😭🥰
2019 08 24
Sziasztok, nemrég csatlakoztam az oldalhoz, eddig még nem sikerült eladnom. Gondolom akinek már van néhány értékelése, bizalom gerjesztőbb a vásárlóknak. Viszont amíg nem tudok eladni, értékelésem se lesz :(
2019 08 24
1 2 3 4 5