Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

cserélsz? avagy a bemutatkozás elolvasása

Sziasztok! Mindig elolvasom a bemutatkozást hiszen sokszor lényeges alapvető információkat közöl az eladó. Olyanokat melyeket később, levélváltás során kérdeznék meg. Cikinek érezném ha feltennék egy kérdést ami már a bemutatkozóban meg lett válaszolva. Ha képes az ember komoly vásárlási szándékkal megnézni a termék képeit akkor az a pár sor elolvasása se lehet gond.Remélem:) Igazából felületes képet sugall magáról atz a személy aki ilyet tesz. Illetve nem tesz.
2016 01 07
Kérlek, olvassátok már el a bemutatkozást, ha már vettem a fáradtságot és minden fontos infót leírtam benne! Unom már, hogy el kell utasítanom a cserés felajánlásokat, meg ezerszer le kell írnom, hogy vidéken lakom, Pesti átvétel szóba se jöhet! Minden ott a szövegben, ennyire rosszul tanították a szövegértelmezést, vagy szimpla lustaságból tojtok rá és bepróbálkoztok, hátha? Pedig akkor sem fogok s-es rucira cserélni, mikor m-l a méretem!
2018 02 01
> alexandras: > Kedves Tagok! > Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ki hányszor olvassa el az eladók bemutatkozását mielőtt üzenetet küldenének nekik. Nem vagyok egy érzékeny ember, de nekem már teljesen elegem van abból, hogy ilyen figyelmetlenül érdeklődik ilyen sok felhasználó. Szerintetek jogos valakinek negatív értékelést adni, ha direkt ki van írva a bemutatkozásodba nagybetűkkel, hogy nem cserélsz, ennek ellenére megkérdezi és esetleg még neki áll feljebb? Én egyszer jártam már úgy, hogy nagyon rossz napomon talált be valaki cserével úgy, hogy nálam nem csak a bemutatkozómban szerepel, hogy nem cserélek, hanem mind a 215 termékemnél is külön kiemelve nagybetűkkel, de mielőtt elküldtem volna melegebb éghajlatra, rámentem a profiljára, nehogy egy prémium taggal vesszek örökre össze, és amikor rámentem az adatlapjára, találtam egy olyan klassz ruhát, hogy minden tiltakozásom ellenére végül tényleg csere lett belőle :D :D Nem azt mondom, hogy ez az etalon, mert alapvetően én sem cserélek, és allergiás vagyok az ilyen kérdésekre, pláne, ha még köszönni sem tud az illető, de szerintem azt a pár perc mérgelődést nem éri meg a dolog, amit azzal töltesz, hogy negatívat írsz.
2018 02 03
Sokan nem hogy a bemutatkozást, de még magát az adott ruhadarab leírását sem olvassák el...
2018 02 09
Tuti, hogy senki nem olvassa a bemutatkozást. Én a bemutatkozó szövegem végére egyszer odaírtam, hogy "Köszönöm, hogy végig olvastad, és ha az üzenetben megírod hogy "20% kedvezmény", akkor 20% kedvezményben részesülsz." 1hónapig ott volt, senki nem vette igyénybe, miért is? mert nem olvasta végig... ennyi...miről beszélünk akkor?
2018 02 11
Szerintem akkor sem jogos negatív értékelést adni ilyen esetben... Pl. csatlakozom egy előttem szóló anyuka társamhoz, aki azért nem olvassa végig, mert örül ha a gyerek alszik kicsit, ő meg bóklászhat a rucik között. Illetve látom másnál is felmerült az a probléma, hogy még ha akarja sem jön be a teljes profil "olvass tovább" gomb megnyomásával. ( Mellesleg nekem sem!) Én ha valakinél meglátok valamit ami tetszik, elolvasom maga a hirdetésben leírtakat, de nem fogok külön az adatlapján a kiírást nézegetni.. Nincs annyi időm! Ha ott ki van írva hogy nincs csere, nyilván nem zaklatja az ember, de ha nincs miért ne ??? Miért kellene azért a fél élettörténetét végigolvasni az adatlapján, mint amiket néhányan kiírnak :') :D
2018 07 16
Én mindig ezzel kezdem, bemutatkozás és értékelés. Utána üzenetet írok és méretet+képeket kérek. Személy szerint idegesítőnek tartom azt amikor érdeklődnek a termék iránt és eltűnnek vagy postával szeretnék. Amikoris nálam ki van írva hogy csak Foxpost jöhet szóba.
2018 08 12
A bemutatkozó elolvasásával kezdem majd az értékelésekkel.
2018 08 25
kicsit azert valahol orulok, hogy nem csak en szenvedek ettol...ha feltoltok valamit ujonnan, es erkezik uj uzenet.a nyakam tennem ra minden alkalommal, hogy egy ujabb "szia csere?" uzenet lesz az, holott nem csak a bemutatkozasban, de kb. minden termek leirasban szerepel ,hogy nem cserelek.. azert ez meg mar elegge bosszanto, ilyenkor en mar ugy erzem hogy minimum hulye az illeto.. egy dolog, hogy valaki lusta elolvasni a bemutatkozast(bar ha ennyire meltatnanak mar fele annyi felesleges kort kene futnunk) de hogy a termek egyedi leirasat se kepes elolvasni az mar gaz... en komolytalannak tartom azt, aki nem olvas utana mire jelentkezik.... nem kotelezo vasarolni egymastol,de ha mar valaki szeretne akkor tisztelje meg a masikat is annyival, hogy szan a dologra kb. +fel percet es elolvassa amit kiirtunk, valoszinu nem unalomuzeskent csinaltunk bemutatkozo szovegeket+leirasokat..
2018 12 05
Nem, sajnos sokszor nem olvassák el még a termékleírást sem, nemhogy a bemutatkozást, ha mégis, képtelenek értelmezni! 38as bakancsra rám írt egy 40-41es lábú, hogy hányas a bakancs? Ott a leírásban! Azt írta, nem látta sehol! Ilyenkor a falat kaparom! Helyette nem fogja senki elolvasni és értelmezni. Úgy látszik, egyre több ilyen szövegértelmezési problémákkal küzdő ember létezik...
2018 12 05
1 2