Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Kiegészítők?!

Kedves mindenki (akinek esetleg ez új infó lenne)! Ennek az oldalnak neve GARDROBcsere, és nem "minden-vacak-amit-el-akarok-passzolni". Logikusan az oldalon található Kiegészítők nevű mappa a gardróbodban megtalálható kiegészítőkre vonatkozik - sálat, napszemcsit, pénztárcát, ilyeneket lehet ide tölteni. Könyvet, telefont, gyertyatartót, egyéb csodaszép izéket NEM. Van a Kiegészítőkön belül egy csomó alkategória, az segít - ha úgy érzed, hogy amit fel szeretnél tölteni, egyikbe se passzol bele (a játék babakocsira se az "óra", se az (egyébként teljesen értelmetlen) "pénz csat" nem illik), nagyon egyszerű, ne töltsd fel. Nagy az internet, van egy csomó oldal, amit az ilyen jellegű dolgok eladására találtak ki. Ezt nem, azért is Gardrobcsere a neve. Köszi. (Akit nem érint, bocs a kiakadásomért, de viszonylag gyakran nézelődök ebben a mappában, és kicsit idegesítő már, amikor kalapok helyett plüssállatokat, órák helyett gimnáziumi matekkönyvet meg a szürkeötvenárnyalatát dobja ki az oldal... :p )
2015 12 13
:D jot nevettem a végén! de tökéletesen igazad van!!:)
2015 12 14
Egyetérek :D
2015 12 19
annyira egyetértek én is :) de az admint/adminokat számon tudják kérni, hogy ha valamivel lassabban haladnak. Hát azért basszus mert a sok selejtet kell törölgetni. Láttam én is már íróasztalt is... Pedig akkor leszünk igazán jó kis közösség, ha mindenki figyel a másikra, nem csak vár hogy mikor lesz minden tökéletes... Mert egy fecske nem csinál nyarat ugye :)
2016 01 05