Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Válaszokért könyörögni kell?

Én állandóan úgy járok, hogy eltűnnek a vevőim vagy csere partnereim és nem értem h mi van. Ha időközben meggondolja magát valaki azt meg lehet írni. Vagy amikor leméretik velem a ruhát és utána annyit sem ír hogy kicsi lenne vagy bármi, csak eltűnik mint szürke szamár a ködben... Vagy akinél ott van bemutatkozásnál vagy a hirdetésben hogy cserél is, én írok rá hogy cserélne-e és válaszra sem méltat. Na az még ami nagyon felbosszant. Vagy 2x lemondja a találkozót és nem keres újra úgy, h ő kezdeményezte a cserét... vagy csak szimplán el sem jön és elérhetetlen telefonon :/ Eleinte olyan jól ment itt a csere, most meg már az is haldoklik főleg mióta megújult az oldal. Kezdek beleunni ezekbe a dolgokba, de gondolom más is van így ezzel.
2016 01 27
Sajnos èn is igy vagyok vele.Akiknek ìrok azoknak a 70%a nem ìr vissza..pedig làtom hogy fent volt..mostanâban làtom hogy a visszajelzèseknél kìirjàk h pl.lusta vâlaszolni vagy hasonlok.szerintem ha valaki nem vàlaszol egy hètig tegyük fel mert beteg ;akkor ìrjunk nyugodtan hogy nem hajlandó vàlaszolni.ìgy meg tudnànk kìmèlni egymàt
2016 02 07
Sziasztok! Kamu az egész! Eddig soha nem vásároltam a netről, (ezután a negatív tapasztalat után, főleg nem fogok.)A képeken nézegettem a táskákat, és véletlenül tévedtem erre honlapra.Soha nem is hallottam róla. Három személynek írtam, hogy szeretném megvenni, az áruját, de egyik sem méltatott arra, hogy válaszoljon. Az elsőnél azt hittem, hogy nem nézi a fiókját, másnap írtam egy másik eladónak, ekkor már kezdtem gyanakodni, mivel Ő sem válaszolt, harmadik nap már direkt olyannak írtam, aki aktív volt, természetesen Ő sem válaszolt.Azon tanakszom, hogy küldök nekik egy negatív visszajelzést, mert úgy vettem ki a levelezésekből, hogy az nem nagy öröm nekik..
2016 02 10
Én is egyetértek! Iszonyatosan bosszantó, amikor eladásra hirdet, vásárlási szándékomat jelezve válaszra sem méltat!!! Főleg azt nem értem, amikor huszonx pozitív visszajelzése van, azt hinném egy kedves eladóval állok szemben, de nekem a harmadik üzenetemre sem válaszol, annak ellenére, hogy gyakran fent van. Csak velem nem szimpatizál?
2016 02 15
Ugyanez, és éppen most írtam be többek között ezzel kapcsolatban is....írogatni kell folyamatosan, hogy elolvastad az üzenetet? Nem értem, hogy ha nem akarja eladni vagy bármi van miért nem ír annyit, hogy bocsi már foglalt vagy nem eladó vagy....bármit!!!! Ha nem akar eladni mit keres az oldalon???
2016 02 18
gabi08 Szia! Megvan meg a kabátot? Szeretném megvenni 😃 köszönöm! Üdv: Gabi 5 napja, 20:38 jedli35 szia melyik kabát? 😃 5 napja, 20:40 jedli35 zarára gondolsz? 5 napja, 20:49 gabi08 Igen, bocsánat azt kihagytam a kérdésböl 😦 5 napja, 14:59 jedli35 rendben 😃 személyesen gondoltad? 5 napja, 19:35 gabi08 Szia! Én jelenleg hörgögyulladással fexem itthon, szoval most személyesen biztos nem tudom töled átvenni 😦 foxpost esetleg? Köszönöm!űdv: Gabi 4 napja, 19:50 jedli35 az megoldható Szigetszentmiklós Auchanba van foxpost. Mail címem: [email protected] 4 napja, 21:30 jedli35 rendben, telefonszámot is kérnék 4 napja, 22:07 jedli35 szólj kérlek ha utaltál 4 napja, 12:24 jedli35 azért ha nem kéred szóljál légyszíves 4 napja, 19:23 jedli35 semmiképp ne utalj, másnak adom 3 napja, 11:23 jedli35 látom hogy most is fent vagy de válaszolni luxus, írni fogom az adminnak, hogy hitegeted az embert. ők sem szeretik az ilyen hozzáállást 3 napja, 11:32 gabi08 Nem értem miröl beszélsz. Add el másnak nyugodtan. A telefonon voltam bejelentkezve, de az nem azt jelenti hogy itt vagyok. Hidd el van jobbödolgom is ennél. Mindenesetre ilyen eladoval én még nem találkztam!!! Köszönöm! Szép hétvégét kivánok neked!űdv: Gabi
2018 01 28
Sziasztok! Először is érthetetlen, hogy miért nem annak a terméknek a lapján jelenik meg a kérdés, amiről érdeklődik az ember...főleg, hogy sok eladó azt írja pl: kabát,,,.és van fent neki 6 evvel a " címmel" hát mi a -ért nem adja meg a márkát, vagy bármit, ami alapján azonosítani lehet. Aztán ha el akarja adni a kedves eladó az akármilyét, vajon miért nem adja meg centiben a méreteket (a legjobb, amikor oda is írja, hogy Ő maga is méretprobléma miatt árulja) miért a vevőnek kell könyörögni érte? Ki vesz anélkül bármit is, hogy tudná, jó-e rá? Amikor fotózza, ott van a kezébe...mérje már le avval a lendülettel Egy perc az egész. Jobb mint újra eőszedegetni,nem? Sajna nem a termék oldalán folyik a levelezés, így lehet százan meg fogják kérdezni. Az átvétel helyét is, apostaköltséget is...szóval sok levelezgetés elkerülhető lenne egy kis "profizmussal. Persze lehet könnyebb egymást szídni:(
2018 01 30
Egyetértek én is sajnos:(
2018 02 03
> Pandababa: > Ugyanez, és éppen most írtam be többek között ezzel kapcsolatban is....írogatni kell folyamatosan, hogy elolvastad az üzenetet? Nem értem, hogy ha nem akarja eladni vagy bármi van miért nem ír annyit, hogy bocsi már foglalt vagy nem eladó vagy....bármit!!!! Ha nem akar eladni mit keres az oldalon??? Pár hete az a válasz jött egy személytől, akitől annyit kértem, mérje már meg a szoknyája derekát és csípőjét, hogy na ná, majd vesz egy centit is mostmár. Azóta nem írt persze semmit. Na ez a válaszol ugyan, de gunyorosan című profil. Van az a fajta profil is, akitől megkérdezem cserélne-e, és olyanokat ír vissza, hogy ja persze, pénzre. Nem lehet ezt normálisan kiírni az adatlapjára, hogy nem akar cserélni, vagy kulturált ember módjára válaszolni, hogy köszi, de eladni szeretném. És van egy csomó, aki arra se képes, hogy válaszoljon. Az ilyen minek hirdet?!
2018 02 04
Olyan esetem is volt már, hogy telefonon is beszéltem vele, aztán mégsem jött oda a találkahelyre. Vagy eltéveszti a megbeszélt időpontot, én nem vagyok ott, hív, mondom Neki telefonba, hogy nem azt az időpontot beszéltük meg, tehát nem tudok odamenni. És még Ő van megsértődve, hogy akkor Ő máskor nem hajlandó.
2018 02 04
Olyan is volt már, aki azt írta vissza, azért nem írja meg nekem a bankszámlaszámát, mert nem szépen kértem. Na az ilyennek - ha volna rá időm - át kellene küldeni a bunkó módon visszavászolgatók profil linkjeit és üzeneteit. Nem tudom ahhoz mit szólna.
2018 02 04
Ez sajnos velem is gyakran előfordul. A kedvencem az az volt ami nem régiben történt. Egy lány írt egy felső miatt, hogy mérjem le. Meg is tettem, de napokig semmi válasz. Írtam neki hogy érdekli-e, erre megkaptam hogy csak érdeklődött... :D
2018 02 11
> Pzsaklin1: > Most komolyan, csak nekem van ezzel problémám vagy másoknak is? Sajnos nagyon sokszor tapasztalom hogy nem képesek válaszolni az eladók, szeretnék vásárolni, írok és nincs válasz! Napokig semmi! Akkor minek rakja fel eladásra a terméket? Az ilyen eladókat ki kellene zárni! > Felháborítónak tartom hogy én mint vásárló, írok többször hogy " jelezzen már vissza" ... > Véleményem szerint listázni kellene az aktív tagokat, akik pedig nem válaszolnak több napon keresztül azokat pedig kizárni!! > Mi a véleményetek csajok? :) Nekem is ez a bajom kb 4 eladóra írtam szombaton és semelyik nem vlaszolt pedig csak egy cipőt szeretnék! Komolyan akkor miért teszik fel? Nektek válaszoltak Csajok ?
2018 02 19
Sziasztok! Nekem az a legnagyobb problémám h ír a kedvey vevő válaszolok neki.. mérek,fotózók azt mondja kell neki leirja a címét és elkéri az adatokat az utaláshoz.. utal másnap vagy mond egy időpontot... várom az utalást de nem érkezik meg és írok neki h sikerült e utalni? Fennt van,többször fel lép de nem hajlandó vissza írni annyit se h kössz nem kell mégsem. Közben meglett volnamásik vevő vagy érdeklődő akinek megírom h már utalásra vár
2018 02 21
> lszabina: > Ez sajnos velem is gyakran előfordul. A kedvencem az az volt ami nem régiben történt. Egy lány írt egy felső miatt, hogy mérjem le. Meg is tettem, de napokig semmi válasz. Írtam neki hogy érdekli-e, erre megkaptam hogy csak érdeklődött... :D Ezért kell megadni centiben is a méreteket!!! A vevő sem levelezni jön ide....
2018 02 23