Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Válaszokért könyörögni kell?

Baromi nagy csalódás ez az oldal nekem...! Vaterán ez nem megengedett, de hát, hol is van ez a Vaterához...! Nem képesek válaszolni a "kedves" eladók..., van ami már rég el van adva, de még mindig hirdetik. Miért nincs ellenőrizve itt semmi..?! Tolják ezerrel a facet, de semmi tartalom nincs mögötte..
2018 02 28
Én speciel kétféle levélre nem válaszolok: üres "ide vele" üzikre és olyan kérdésekre, amikre a válasz benne van a termék leírásában. Mást sem csinálhatnék egész nap, mint levélben küldözgetni olyan dolgokat, amiket nem véletlenül írtam oda a cucchoz, vagy az adatlapom bemutatkozásához. Tudom, hogy az utóbbit a kutya se olvassa el, de ez nem az én hiányosságom, én mindig elolvasom, ha kinézek egy eladónál valamit, méghozzá pont azért, hogy ne fussunk felesleges köröket ilyen üzenetváltásokkal.
2018 03 05
Nagyon sok ember van akit nem értek minek regisztrált ide és hirdet hisz 1 hónap is eltelik és akkor sem reagál a levélre. És úgy hogy hetente ráírok már csak tesztelés képen is. És ez nem 1-2 és nem 3 ember.
2018 03 09
Minek töltik fel ha nem válaszol.....pedig belép...
2018 05 02
Pont ezért hagytam itt ezt a sz*rt! 50 emberből 1, legfeljebb egy fog visszaírni! Mintha itt se lennének komolyan mondom! Szánalmas. Kösz, inkább rendelek Kínából, hamarabb megjön mint ezektől egy rohadt válasz.
2018 06 04
Sziasztok! Szerintem az oldal funkcióival van baj. Más oldalakon ha belső üzenetet kapsz, akkor kapsz arról egy e-mailt is. Itt ez teljesen hiányzik, ami nagy baj. Én is jártam úgy, hogy feltöltöttem termékeket, de hetekig senki sem írt, pedig szorgalmasan feljárogattam az oldalra... aztán szépen lassan elfelejtődött a dolog. Viszont ha kapnék e-mailt az érdeklődésről nyilván válaszolnék, hiszen ez nekem is érdekem. Tehát az oldalt kellene úgy beállítani, hogy a tagok kapjanak emailt érdeklődés esetén. Üdv, Kriszti
2018 06 05
Sziasztok! Én 4 termékre irtam és senki nem válaszol 3 napja :( én rontok el valamit vagy mar nem tudom. Rányomok az ide vele gombra plusz irtam is az eladónak...de semmi. :(
2018 06 16
Egyre rosszabb lesz :/ Én már a két kezemen nem tudom megszámolni hány ruhát szerettem volna megvásárolni és semmi választ nem kaptam azóta se....nagyon meg kéne most már szűrni, mert ez elfogadhatatlan :/
2018 06 26
Sziasztok! Én is pont ezen a témán kattogok napok óta.Látom ,hogy fenn volt az oldalon 20 órája,akitől vásárolni szeretnék,de 4 napja nem válaszol a kérdésemre.Próbáltam már több féleképp ráírni,hogy esetleg én nem jól kattintok,írok,füstjeleket küldök............de semmi továbbra sem.
2018 06 28
Velem az fordul elő sokszor, hogy a "vevő" kérdez valamit, válaszolok, majd se bú, se bá, eltűnik. Nagyon bosszantó és nem is értem a logikát.
2018 07 01
Nálam is többnyire az fordul elő hogy a "vevő" kérdez,válaszolok majd semmi.Vagy éppen már számlaszámot is kér,de aztán se válasz se utalás..... Én mindig vissza írok,ha mégsem kérek valamit.
2018 07 07
> ngyviktoria: > Velem az fordul elő sokszor, hogy a "vevő" kérdez valamit, válaszolok, majd se bú, se bá, eltűnik. > Nagyon bosszantó és nem is értem a logikát. Ugyanez. A másik, kérdez, kell, minden ok, eltűnik, megint előkerül új kb időpont, visszajelzek, ok. és megint semmi. Hiába teszem én a kukába, ha nála még él. Folyton írogat. Jó lenne, ha letilthatnám.
2018 07 27
> Klariten: > Sziasztok! > Szerintem az oldal funkcióival van baj. Más oldalakon ha belső üzenetet kapsz, akkor kapsz arról egy e-mailt is. Itt ez teljesen hiányzik, ami nagy baj. Én is jártam úgy, hogy feltöltöttem termékeket, de hetekig senki sem írt, pedig szorgalmasan feljárogattam az oldalra... aztán szépen lassan elfelejtődött a dolog. Viszont ha kapnék e-mailt az érdeklődésről nyilván válaszolnék, hiszen ez nekem is érdekem. Tehát az oldalt kellene úgy beállítani, hogy a tagok kapjanak emailt érdeklődés esetén. > Üdv, Kriszti A rendszer küld automatikus e-mail üzenetet, ha valaki ír neked Gardróbcserén keresztül (: (Mondjuk sokan jelezték, hogy néha nem jönnek meg ezek az e-mailek ( vagy csak késve ), de nekem - lekopogom - ezzel a résszel még soha nem volt problémám.
2018 08 17
Esküszöm az én agyam is megáll a keringésbe némeik leánytól. Elnézést kérek előre is a megfogamalzásért de komolyan minek rakják fel a cuccaikat ha napokig hetekig vagy akár hónapokig rá se néznek le se szarják én meg várom a csodát hogy mégis mikor szíveskedik rámböfögni esetleg még meg van-e az adott ruha vagy bármi! Az eszem megáll komolyan....! Nagyon dühítő.
2018 08 21
Többször tapasztalom ugyanezt. Meg ennél jobb amikor évek óta az oldala felé sem néz..
2018 08 25