Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Miért nem tudok feltölteni új terméket?

Szépen kitöltöm az oldalt, minden betölt. Rányomok a feltöltés gombra és semmi reakció. Nem ír ki semmit, nem történik semmi. Láttam már korábbi topikot ilyen témában, de ott sem találtam segítséget, megoldást. Mit lehet tenni?
2016 01 03
nekem ugyanez a problémám :S próbáltam laptopról, tablettről, telefonról és semmi :/
2016 01 06
> KarolinaaJanosi: > nekem ugyanez a problémám :S próbáltam laptopról, tablettről, telefonról és semmi :/ Nekem sem megy a feltöltés,de nálam már a képet sem tölti fel! :/
2016 01 08
Én sem tudok terméket feltöltetni! Ugyanez a problémám!
2016 01 11
Én sem tudok már régóta terméket feltölteni, pedig több eszközről is próbáltam...
2016 01 12
Tisztelt Admin, válaszolna mielőbb az itt feltett kérdésekre ugyanabban a témában?????? Én is napok óta próbálkozom sikertelenül.
2016 01 14
Lányok, nekem sikerült végül, egyszer csak engedte a termékeket feltolteni,persze egy csomó idő kárba ment a felesleges kitoltesekkel és kepfeltoltesekkel.
2016 01 16
Nekem tegnap engedett elsőre egy terméket feltöltenem, majd pár perccel később a következőt már nem, és azóta sem... én is próbáltam más böngészőről, és készülékről, de nálam sincs semmi reakció :( jó lenne ha kapnánk erről vmi tajékoztatást!
2016 01 17
Sziasztok Lányok! Én is többször próbálkoztam sikertelenül, de a mai nap végül sikerrel jártam, és nem is egyet tudtam feltölteni! A tapasztalataim: Egyik, hogy kb. összesen 4-5 címkét enged beírni, ha többet írok be egyszerűen nem teszi fel a terméket. A másik, kötelezően kéri, hogy írjak be anyagot, anélkül sem enged feltölteni. Sokáig tartott mire végigpróbálgattam hogyan engedi végre a feltöltést, de sikerült, így gondoltam megosztom veletek. Persze lehet, hogy így sem fog sikerülni, de egy próbát megér! Remélem azért valakinek segíthettem! Szép napot Nektek!
2016 01 18
Nekem sem mukodik:((
2016 01 23
Nekem is mar eleg regota nem mukodik rendesen:// azota mindig probalgatom hatha sikerul feltoltenem egy ujat, de mindig ugyanaz tortenik egyszeruen nem lep tovabb es mostmar elegge bosszant!
2016 01 24
Nekem akkor nem engedi a feltöltést, ha több mint 4 címkét írok be. Ha 4, vagy kevesebb, akkor feltölti!
2016 10 31
Nekem a képfeltöltésnél szokott sokáig ugrálni a töltés, de ha kitörlöm, és újra felteszem ugyanazt, már hamar megy.
2016 10 31
Nekem sem sikerült először feltöltenem terméket, de mikor mondjuk 5 helyett 3 címkét adtam csak meg, szinte rögtön reagált az oldal.
2022 08 29