Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem tudok képet feltőlteni!!

Sziasztok:) Csak nálam van az hogy nem tudok képet feltőlteni se üzenetben valakinek se ha cuccot szeretnék felrakni?:( Telefonról és gépről is probáltam és semmi. Ez most van csak 1-2 órája nálam. Egy illetőnek szerettem volna kűldeni üziben képeket meg hírdetést felrakni de csak próbálja a rendszer felrakni de nem megy. Valakinél van még esetleg ilyen probléma vagy csak nálam lehet valami gond?:(
2016 02 20
Szia! Én sem tudok, csak tölt folyamatosan de fel sosem tölti.. :(
2016 02 20
Szia! Nekem sem engedi egy ideje -.-" új képeket szerettem volna feltölteni, de többszöri próbálkozásra sem engedi feltenni. Egyszerűen nem jelenik meg, amint lementem, és megnézem az adott termékem képeit. :/
2016 02 20
Nekem sem engedi :( elmulik egy problema es jon a kovetkezo :(
2016 02 20
nekem reggel óta nem engedi😕remèlem hamar megcsinàljàk☺
2016 02 20
Nekem sem sikerul...
2016 02 20
Nekem sem enged feltölteni
2016 02 20
:'( Akkor nem vagyok egyedűl sajnos. Azt hittem nálam van gond. Én is szeretnék vagyis szerettem volna feltteni új dolgokat és nem ment. Az illetőnek is az email címét kellett elkérnem hogy el tudjam kűldeni a képeket:( Reméljük hamar megoldják a problémát. Köszönöm a gyors válaszokat:)
2016 02 20
Úgy tűnik, hogy globálisan semmit nem enged a rendszer, amihez képet csatolni /üzenetben, új fórum témához/, vagy új tételhez feltölteni kellene. :,'(
2016 02 20
Igen észrevettem mert megpróbáltam én is mindent de semmi:( Hát most beírtam az "Új gardrobcsere hibát észleltél" topikba...meglátjuk mi lesz!:(
2016 02 20
Szerintem elég egy helyen jelezni de amúgy én is szóltam és tudnak róla biztosan ki fogják javítani de a hétvége az mindenkinek hétvége :)
2016 02 21
> charliesolo: > Szerintem elég egy helyen jelezni de amúgy én is szóltam és tudnak róla biztosan ki fogják javítani de a hétvége az mindenkinek hétvége :) Persze teljesen igazad van és jogos:) Majd tesznek érte ha lesz idejük:)
2016 02 21
nekem se sikerül, tud valaki segiteni?
2016 02 21
Sziasztok!!!! Már én is megijedtem, hogy valami gond van nálam itthon a gépen, de akkor nem csak nekem van ez a képfeltöltős probléma! Remélem hamar orvosolják ezt a problémát! :(
2016 02 21
Köszönjük a megértést, Lányok. Megtennétek, hogy leírjátok mely böngészőkkel próbáltátok (verziószámmal együtt!) ahol nem működik?
2016 02 21
1 2