Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Katalóguskép

Mondja már meg valaki, legyen szíves, hogy most akkor lehet katalógusképet kirakni nyitónak is?? Amikor utoljára olvastam a szabályzatot, még úgy volt benne, hogy nem, viszont tele van velük az oldal, és aki ilyet rak ki, az valahol előnyt élvez, mert az ember hamarabb kattint egy látványos fotóra.... Ezek szerint lehet? Vagy nem lehet, de mégis mindenki felrakja, büntetlenül??
2016 03 20
Nem lehet, de én igazából úgy vagyok vele, ha van katalógusból egy ruhám, akkor lehet hogy azt sok más ember is keresi úgyan úgy int én mikor megvettem, csak lehet nekem kicsi lett vagy nagy stb...Előbb felfigyelnek rá, ez igaz. De a katalógus kép mellé oda teszem több szemszögből az általam fotózott ruhát is, hogy mindenki lássa, hogy meg van, így szerintem nem akkora gond, meg pl ebay-ről nem szívesen rendel az ember ruhát, viszont ha meg van már valakinek és személyesen megnézheti, hamarabb megveszi mint neten vásárolná meg. Szerintem nincs baj ha katalógus kép van kint, csak legyen mellette lefotózva saját magad által.:)
2016 03 20
az ok, hogy rakok mellé saját képet is, de eddig a nyitó kép nem lehetett katalóguskép, csak valmelyikként szerepelhetett, de nem nyitóképként. Akkor most lehet? Admin, pls??
2016 03 20
Nem lehet Tovabbra is a szabalyzatban van, de gondolom nem ezt szurik az oldalon 0-24-ben, kiveve ha valaki jelenti, vagy ilyesmi
2016 03 20
Nem lehet, sőt, ezek anno törölve is lettek szó nélkül, akárcsak a "Keresem" képek (ezekkel is tele van az oldal). Ill. a fórumba is össze-vissza írnak az emberek, nem megfelelő témákba, és Beatrix admin szívbaj nélkül blokkolta le ezeket az embereket 1-3 hónapra fórumról, köztük engem is. Most viszont bárki bármit, bárhova írhat, senki sem kerül fórumban blokkolásra. Szóval már nem szabad meglepődni semmin (:
2016 03 21
Ha valami nem tetszik, valami szabályellenes akkor írjatok az adminnak linkkel, egy üzenetbe többet is, és törli, vagy megpróbálja legjobb képessége szerint. Én személy szerint nem egy embert jelentettem rendelgetős tételekkel. Lehet elősegíteni az oldal munkálatát és előrehaladását. Közösség vagyunk, nekünk is lehet tenni érte. Amúgy azt az oldal részéről nem értem, hogy mi az hogy csak 1 admin van, picit nevetséges. Ekkora oldalra elkellene több is... és nem csak kettő... Személy szerint inkább legyen 1-2 katalóguskép mint az a sok igénytelenül fotózott ruha :D Nekem is van aszem 1 katalógusképem, mert annyira ótvarul tudtam lefotózni azt a ruhadarabot, hogy szégyellem felrakni:D
2016 03 21
Ugy remlik, hogy asztali nezetben van tilto ful a felhasznalo vagy a termek mellett. Mobilnezetben nincs, pedig nekem is kifolyik a szemem sok kamuembertol es rendelgetos ajanlattol, igy viszont egy fokkal nehezebb, foleg, hogy kivetel nelkul telefonrol vagyok, mint szerintem sokan masok is, ez nagy kar
2016 03 22
@annushka nincs ilyen fül, sem jelentés fül, ezen is dolgoznak. telefonról valóban nehezebb, de ha nagyon zavar írhatsz üzenetet, törlik őket :) a tiltott felhasználók termékeit is csak akkor törlik ha lesz csoportos törlés, de nincs. arra írtam egy topikot hátha összegyűjtünk párat , annyival kevesebb munka nekik is. avgy is neki, mert minek több admin, "pici" oldal
2016 03 22
Jaaaj, oke, a regi nezeten ugy remlett, hogy van, az uj nezetet meg javareszt telorol latom (99%), KAR H NINCS, x jelzes utan torlodnenek a trollok
2016 03 22