Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Bosszantó!!!

Egyre többet találkozok olyan felhasználókkal akik érdeklődnek üzenetben esetleg még kérésük is van.(kép/mérés) Ezzel önmagában semmi gond nem lenne és szívesen meg is teszem ,de sajnos ezután egy köszönömöt nem tud oda biggyeszteni nem ,hogy választ kapna az ember. Tapasztalataim alapján előfordult már olyan is másfél héttel előbb eladvának nyilvánítottam terméket. Tehát megbeszéltek alapján másfél hetet adtam az utalásra mit szívlelve megköszönt és mondta ,hogy az x napig utalja. Nem utalt ezzel sincs semmi probléma bárkinek bármi közbe jöhet csakhogy +2 elérhetőséget megadtam ezáltal nem gondolom ,hogy nem lehetett volna jelezni és utána lévő levelekre sem kaptam választ.(Nem arról van szó ,hogy én elpostáztam.) Nem tudom van-e ezzel valaki még így ,de türelmem egyre jobban fogy az ilyen felhasználóktól. Másoknak hasonló tapasztalat?? Ki ,hogy kezeli ezeket a helyzeteket? Egyáltalán van jó mód kezelésére hiszen intelligens emberek vagyunk?!!! :@ :@
2016 03 21
Szia! Én ezen akkor lepődtem meg, amikor egy 100+-os pozitív visszajelzésű emberrel tapasztaltam ugyan ezt, főleg, hogy többször is fent volt, de válaszra nem méltatott, pedig ő kezdeményezett :D A másik egy 0 visszajelzéses hölgy, aki először kérdezett, válaszoltam, majd erre kritikán aluli, kötekedő hangnemben reagált, még erre is választ tudtam adni kompromisszum készen, és emberi modorban, majd erre többet nem jött válasz, később a bemutatkozásában olvastam, (mindezek után kiírta!), hogy itt nem aktív, ha kérdésünk van irányába, keressük meg facebookon (én személy szerint nem vagyok elérhető facebookon, és ezért nem is leszek)...the end :D Szóval nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni. :,'(
2016 03 21
Ezt a témát nagyon sokan és sok topicban boncolgattuk itt az oldalon, sajnos nem tudsz mit csinálni, hiszen csak virtuálisan ismered az illetőt. Nekem volt már olyan is, hogy személyes találkozóra nem jött el, mikor előtte hetekig írogatott, hogy kell neki a cucc. A legjobb, ha nem idegesíted magad rajta, hiszen ez úgy tűnik, generációs probléma: egyes embereknek nem lett megtanítva, hogyan kell értelmesen kommunikálni, és az igazat mondani (t.i. hogy bocs, mégsem) :)
2016 03 21
> RagDoll: > Szia! > Én ezen akkor lepődtem meg, amikor egy 100+-os pozitív visszajelzésű emberrel tapasztaltam ugyan ezt, főleg, hogy többször is fent volt, de válaszra nem méltatott, pedig ő kezdeményezett :D > A másik egy 0 visszajelzéses hölgy, aki először kérdezett, válaszoltam, majd erre kritikán aluli, kötekedő hangnemben reagált, még erre is választ tudtam adni kompromisszum készen, és emberi modorban, majd erre többet nem jött válasz, később a bemutatkozásában olvastam, (mindezek után kiírta!), hogy itt nem aktív, ha kérdésünk van irányába, keressük meg facebookon (én személy szerint nem vagyok elérhető facebookon, és ezért nem is leszek)...the end :D > Szóval nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni. :,'( Köszönöm a válaszod!! Egyet értek mindenben!!! Amit említettél az meg a másik a modor. Néha úgy érzem semmi tisztelet másikhoz attól függetlenül ,hogy Ő a vásárló nem engedhet meg magának mindent. ,:(
2016 03 21
> trusika: > Ezt a témát nagyon sokan és sok topicban boncolgattuk itt az oldalon, sajnos nem tudsz mit csinálni, hiszen csak virtuálisan ismered az illetőt. Nekem volt már olyan is, hogy személyes találkozóra nem jött el, mikor előtte hetekig írogatott, hogy kell neki a cucc. A legjobb, ha nem idegesíted magad rajta, hiszen ez úgy tűnik, generációs probléma: egyes embereknek nem lett megtanítva, hogyan kell értelmesen kommunikálni, és az igazat mondani (t.i. hogy bocs, mégsem) :) Kénytelen leszek beletörődni ahogy látom! Abszolút igazad van!! :/
2016 03 21
Üdvözlet! Nekem naponta van olyan érdeklődöm, hogy felvéve kérik a ruharól a fotókat. 10 zsák ruha van a gardrobomban es abból kikeresem, hogy felvéve csináljak képet. Csinálok aznap, vagy röktön ahogy tudok, hogy ne várjon sokat rám, át is küldöm. Semmi válasz. Pedig minden infót precízen feltüntetek a terméknél+ infót is sokszor, hogy könnyebb legyen a döntés. Szívesen teszem, mert mindenkinek meg kell adni a lehetőséget. Mivel van olyan ruha, ami nem az en méretem igy teljesen felesleges képet készítenem felvéve, mivel lóg rajtam. De csinálok fotót. Max annyi a válasz nagy ritkán, hogy köszönöm. Igy kiírtam, hogy felvéve nem csinálok képet. Úgy is mások az adottságaink. Eddig foglaltam a ruhákat, de mar nagyon sokszor két szék közé estem. Pedig új ruhák es jóval áron alul tettem fel őket. Hibátlan, hordatlan. Szóval lutri kizárva. Sokan vagyunk, nagyon sokan szerintem, akik együtt érzünk veled. Bizakodom, mert sok olyan kedves es korrekt emberrel találkoztam itt aki hason értékekkel rendelkeznek, mint jómagam. Ez mindig átlendít a sok negatívon. Szóval kitartást. 🤗❤️Ebből próbálj erőt es türelmet meríteni. ❤️❤️❤️
2016 03 21
> Mercedes79: > Üdvözlet! > Nekem naponta van olyan érdeklődöm, hogy felvéve kérik a ruharól a fotókat. 10 zsák ruha van a gardrobomban es abból kikeresem, hogy felvéve csináljak képet. Csinálok aznap, vagy röktön ahogy tudok, hogy ne várjon sokat rám, át is küldöm. Semmi válasz. Pedig minden infót precízen feltüntetek a terméknél+ infót is sokszor, hogy könnyebb legyen a döntés. > Szívesen teszem, mert mindenkinek meg kell adni a lehetőséget. > Mivel van olyan ruha, ami nem az en méretem igy teljesen felesleges képet készítenem felvéve, mivel lóg rajtam. De csinálok fotót. Max annyi a válasz nagy ritkán, hogy köszönöm. Igy kiírtam, hogy felvéve nem csinálok képet. Úgy is mások az adottságaink. Eddig foglaltam a ruhákat, de mar nagyon sokszor két szék közé estem. Pedig új ruhák es jóval áron alul tettem fel őket. Hibátlan, hordatlan. Szóval lutri kizárva. > Sokan vagyunk, nagyon sokan szerintem, akik együtt érzünk veled. Bizakodom, mert sok olyan kedves es korrekt emberrel találkoztam itt aki hason értékekkel rendelkeznek, mint jómagam. Ez mindig átlendít a sok negatívan. Szóval kitartást. 🤗❤️Ebből próbálj erőt es türelmet meríteni. ❤️❤️❤️ Köszönöm ,ezt energiát!!! <3 Viszont sajnálattal tölt el ,hogy számos ilyen ember van és nem értékelik mások igyekezetét,segítségét. Szívből kívánok neked korrekt vásárlókat!! További szép estét! :*
2016 03 21
Köszönöm szépen. Viszont kívánom, hogy sok kedves emberrel hozzon össze a sors. 😘 > ladyhapci: > > Mercedes79: > > Üdvözlet! > > Nekem naponta van olyan érdeklődöm, hogy felvéve kérik a ruharól a fotókat. 10 zsák ruha van a gardrobomban es abból kikeresem, hogy felvéve csináljak képet. Csinálok aznap, vagy röktön ahogy tudok, hogy ne várjon sokat rám, át is küldöm. Semmi válasz. Pedig minden infót precízen feltüntetek a terméknél+ infót is sokszor, hogy könnyebb legyen a döntés. > > Szívesen teszem, mert mindenkinek meg kell adni a lehetőséget. > > Mivel van olyan ruha, ami nem az en méretem igy teljesen felesleges képet készítenem felvéve, mivel lóg rajtam. De csinálok fotót. Max annyi a válasz nagy ritkán, hogy köszönöm. Igy kiírtam, hogy felvéve nem csinálok képet. Úgy is mások az adottságaink. Eddig foglaltam a ruhákat, de mar nagyon sokszor két szék közé estem. Pedig új ruhák es jóval áron alul tettem fel őket. Hibátlan, hordatlan. Szóval lutri kizárva. > > Sokan vagyunk, nagyon sokan szerintem, akik együtt érzünk veled. Bizakodom, mert sok olyan kedves es korrekt emberrel találkoztam itt aki hason értékekkel rendelkeznek, mint jómagam. Ez mindig átlendít a sok negatívan. Szóval kitartást. 🤗❤️Ebből próbálj erőt es türelmet meríteni. ❤️❤️❤️ > Köszönöm ,ezt energiát!!! <3 Viszont sajnálattal tölt el ,hogy számos ilyen ember van és nem értékelik mások igyekezetét,segítségét. Szívből kívánok neked korrekt vásárlókat!! További szép estét! :*
2016 03 21
> ladyhapci: > > trusika: > > Ezt a témát nagyon sokan és sok topicban boncolgattuk itt az oldalon, sajnos nem tudsz mit csinálni, hiszen csak virtuálisan ismered az illetőt. Nekem volt már olyan is, hogy személyes találkozóra nem jött el, mikor előtte hetekig írogatott, hogy kell neki a cucc. A legjobb, ha nem idegesíted magad rajta, hiszen ez úgy tűnik, generációs probléma: egyes embereknek nem lett megtanítva, hogyan kell értelmesen kommunikálni, és az igazat mondani (t.i. hogy bocs, mégsem) :) > Kénytelen leszek beletörődni ahogy látom! Abszolút igazad van!! :/ Folyamatosan előkerülnek bosszantó alakok, sok pozitív visszajelzéssel is. Nem válaszolnak vagy se köszi se semmi, követelőzés, még neki áll feljebb, pedig engedményt is adok... Azt tudom hozzáfűzni, hogy én mindig inkább megtartom a jó modorom és udvariasan közlöm legfeljebb a nemtetszésemet. Sajnos a rengeteg az ilyen ember, de ellensúlyozásnak nagyon kedves vevőim és eladóim voltak, hogy velük mindig vígasztalódtam... :/ :") De a "kedvenc" típusunkkal sajnos nem tudunk mit kezdeni. ,:(
2016 03 30
Sziasztok! ti hogy kezelitek az erőszakos embereket? Lett volna cserém egy lánnyal...De nem tudtam belépni,mert a nagyimnál ÚJRA diagnosztizálták a rákot...Azeltelt idő 2hét addig egyhuzamban a nagyimat hoztam-vittem.A csajjal le volt egyeztetve a cserém,de lemondtam 2hét után,mert beláttam,hogy nem lenne időm megugrani.Illetve a Nagyim a keresztanyummal lakik akik nagyon szegények.Így több ruhadarabot is neki adok át köztük ezt a cuccot is amit a csajjal cseréltem volna.Erre elkezdett inden szar szemétnek elhordani,illetve folyamatosan kötekszik.Megírtam neki,hogy szánalmas és gusztustalan amit csinál,mert az embernek nincs elég baja ő nem normális módon linkelgeti,hogy látja,hogy nem adtam oda (mert nem volt időm a fiókommal foglalkozni így nem szedtem még le).Egyszóval szétzaklat a lány. Mit tudok vele csinálni?Mert ugye tiltási funkciót se találtam.... :/
2016 04 01