Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

e-shop rendelés /

Ki rendelt már ASOS-ról? :)

Sziasztok! Volt már aki rendelt Asos-ról? Mik a tapasztalatok? Általában megjönnek a csomagok? Mindenre kíváncsi vagyok! :)
2016 03 26
Üdv Missy21! Rendeltem mar asos.com-ról. Nekem nem volt gondom. 1 nappal később jött mind ami meg volt adva. Nekem ez nem okozott gondot. 👍😊
2016 03 26
Természetesen csak PayPal -lal ajánlom a netes vásárlást. 👍❤️
2016 03 26
Köszönöm szépen a választ! :)
2016 04 16
És posta vagy más futárszolgálat hozta a csomagot? :) (Mert nekem már volt hogy a postás lenyúlta a csomagot ami külföldről érkezett.)
2016 04 16
Postai úton szállították. 2013 ban rendeltem. A tendelésről készítettem másolatot. El is mentettem. Biztonsági szempontból. Erdemes a kézhezvételig megtartani. 👍🤗 biztos ami biztos alapon. Kapsz egy rendelési számot, es azt le lehet követni, ha már Magyarországra érkezett a varvavárt csomag. Erdemes a postán érdeklődni, de azóta ugy tudom hogy e-mailen ertesíthetnek. De ebben nem vagyok biztos. Érdemes útana nézni. Ui.: sajnálom ami veled történt, de nem az Asos volt a hibás, hanem a Magyarország postai rendszere. Remelem, sikerrel jársz. 😊🤗
2016 04 17
Köszönöm a választ! :) Én is remélem hogy a jövőben megérkeznek majd a rendelt csomagok :) :") :") :")
2016 04 22
Remélem en is. Bár en 2 * rendeltem a 2013 ban utoljára. Nagy összegű csomag volt. En is izgultam, mert több minden volt benne, hogy jó-e vagy, hogy sikeresen ide is ér. Kívánom a legjobbakat es informálódj feltétlen. 👍🤗
2016 04 23
Jó, ha azt szeretné, hogy vesz egy igazán jó pár cipő vagy szandál is próbáljon www.ecipo.hu/noi/papucsok-es-szandalok/szandalok.html. Szandál cipő és egyéb lábbeli nagyon jó, nagyon jó áron kínálunk egy jó garancia. Én nagyon kíváncsi, ha valaki vásárolt ezen az oldalon. Ki vásárolt tud adni egy jó felülvizsgálatát. Egy jó nap, és remélem segítettem!
2017 04 26