Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Személyes találkozó

Sziasztok! Lenne egy személyes találkozóm egy lánnyal,és egy nadrágot szeretnék tőle megvásárolni.De ugye fel kéne ezt a nadrágot próbálni,hogy jó-e.Hol lehetne felpróbálni? Ti hogyan oldjátok/oldottátok meg? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2016 03 29
Plázák mosdója :) Egyszer egy lány eljött hozzám :)
2016 03 29
Plazakban bementek egy uzletbe, pl orsay, felkapsz egy rucit az uzletbol, beviszed a probalni valot is, felprobalod megnezegeted magad, szelfizel parat, aztan kozlod, hogy nem tetszik/nem jo es lelepsz. Komolyra forditva a szot, tenyleg a probafulkes megoldasz szerintem a legszimpatikusabb :D
2016 03 29
En ugyan meg nem probaltam, de lazan beviszed a taskadban/szatyorban a proba fulkebe egy ottani darabbal, aztan felprobalod, elrakod, kijossz es kesz:)
2016 03 30
Ha Pesten lesz a találka, jó lehet a jófogás találkozási pont, ott személyesen megnézheted az árut és próbafülke is van :) Vagy pláza mosdó... én egyszer egy koktélruhát adtam el úgy, hogy a lány, aki megvette a westend mosdójában próbálta fel :P
2016 03 30
én üzletben szoktam próbafülkében. minek mész a mosdóba a westendben, amikor tele van üzlettel?
2016 03 30
Dorita, valóban mehettünk volna egy sima ruhaüzletbe is, de elég feltűnő volt a csomag, amit magammal cipeltem. Egyébként meg a lényeg csak annyi, hogy van lehetőség bőven próbálni.
2016 03 30
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2016 03 30