Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

"nem találom a ruhát" effektus

Sziasztok! csak en talalkozom egyre tobbet azzal, h az elado felteszi az oldalra a termeket,par oran belul rairok,h szeretnem,majd (ha egyaltalan visszair) arra hivatkozik, h nem talalja, eltunt, stb... azt nem ertem, h hogy lehetseges az, h par oran belul laba keljen a ruhaknak?amikor feltoltotte,meg megvolt,hiszen ott a fenykep rola (ami jo esetben nem honapokkal/evekkel korabban keszult). komolyan nem fer a fejembe...vagy mar eladta masnak?vagy mi van ilyenkor?
2016 04 04
Mi lehet ott, ahol nem találja a ruhát.. . . : D Biztos, hogy szeretnéd?? : D
2016 04 12
Az a helyzet, h elsore meg bevettem,meg masodjara is. de az,h rendszeresen ezzel a szoveggel jonnek...
2016 04 12
Nekem pl amikor nem otthon ejszakazok, masnap reggel edasanyam ontorvenyuen bemegy a szobamba es mindent atpakol ugy ahogy van. Roppant kellemetlen, es nem egyszer volt belole vita, mert van amikor kulon megkerem, hogy ne pakolgasson.. Ennek ellenere megteszi, sot, par napja kerult elo a kedvenc szoknyam, amirol fel eve(!!) le mondtam, mer nem talaltam.. Edesanya sikeresen berakta egy fiokba a mikulas stb jelmezekkel egyutt.. Van, hogy az elados ruhaimban turkal, elvesz valamit, leviszi maganak, berakja a szekrenyebe, de sose veszi fel, en meg keressem csak. Ezer fele ok lehet, hogy valaki miert nem talalja. Persze, van aki kamuzik, de pl en is teljesen tehetetlen vagyok, elkoltozni meg a legnagyobb baki lenne most, foleg ha csak ennyi ra az okom.. :)
2016 04 13