Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Letiltott/inaktív felhasználók termékei

Sziasztok! Engem zavar, hogy ha rászűrök egy adott kategóriára, bizonyos kulcsszavakra, akkor olyan termékeket is behoz az oldal, amiknek az eladói már több éve nem voltak fent, vagy le lettek tiltva. Ha az admin olvassa, szeretnék javaslatot tenni, hogy a jövőben valahogy kezdjünk ezzel valamit, mert csalódást kelt, ha kinézel valamit, majd rájössz, hogy a fenti okokból kizárt, hogy megvehesd. Ha volt már ez a téma, akkor bocs, de az utóbbi pár napban, sok ilyenbe futottam bele.
2016 04 20
Támogatom!
2016 04 20
csajok, ezer éve rágjuk ezt a témát, a régi GCs idejében is többször felmerült, de sajnos nem történt előrelépés...DE talán majd most....;)
2016 04 21
ardrobcsere.hu/niolettabujdoso-58298 Le kéne tiltani!!! NEM egy embert vágott át. Mi a teendő?
2016 04 21
> hflora: > ardrobcsere.hu/niolettabujdoso-58298 Le kéne tiltani!!! NEM egy embert vágott át. Mi a teendő? jelenteni adminnak :)
2016 04 21
Megtörtént. :)
2016 04 21
Abszolút aktuális téma,támogatom! Így is túl sok a cucc fent az oldalon,nagyon nehéz bármit megtalálni,muszáj lenne letöröni az inaktív termékeket! Remélem hamarosan lesz belőle valami. :D
2016 04 22
Lehet nem pont ide kéne írnom (bocs), de ér negatívokat osztogatni inaktivitásért? Az utóbbi időben vagy 4-5 embernek írtam, mert pár nappal megelőzően feltettek egy-egy ruhát, amit nagyon szerettem volna megvenni, azonban egyszer sem jönnek fel utána és engem ez már idegesít. Felteszi a ruhát és hopp el is feledkezett róla. Nem ritka, hogy 14-20 napja sem voltak fent, én nem látom értelmét, hogy így valaki eladó legyen itt és ha valaki figyelmeztetett volna előtte, rá sem írok... Tudom, hogy a legtöbbünknek a GCs olyan oldal ahova néha-néha feljár, de ha már feltett valamit eladni egy héten egyszer jelentkezzen már be nem? Szóval, mit gondoltok?
2016 04 23
> AnnieKay: > Lehet nem pont ide kéne írnom (bocs), de ér negatívokat osztogatni inaktivitásért? Az utóbbi időben vagy 4-5 embernek írtam, mert pár nappal megelőzően feltettek egy-egy ruhát, amit nagyon szerettem volna megvenni, azonban egyszer sem jönnek fel utána és engem ez már idegesít. Felteszi a ruhát és hopp el is feledkezett róla. Nem ritka, hogy 14-20 napja sem voltak fent, én nem látom értelmét, hogy így valaki eladó legyen itt és ha valaki figyelmeztetett volna előtte, rá sem írok... Tudom, hogy a legtöbbünknek a GCs olyan oldal ahova néha-néha feljár, de ha már feltett valamit eladni egy héten egyszer jelentkezzen már be nem? Szóval, mit gondoltok? Írj neki, ha nem félsz attól, hogy bosszúból visszaírják:)
2016 04 23
AnnieKay, szerintem nem fognak bosszúból visszaírni, már rég elfelejtették az oldalt.
2016 04 23
Tőlem visszaírhatja, úgy érzem jogos :s Köszi szépen :D
2016 04 25
Sziasztok! Az eladó nem volt hajlandó lefényképezni a póló hátulját, csak annyit írt ugyanolyan mint az eleje csak nem színes. Nem gondoltam bele rosszat, de rosszul tettem.. a háulja hibás... Senkinek sem ajánlom. Írtam neki, hogy hibás pólót adott el, de nem válaszolt...-.- Azóta letörölte minden termékét. Pinkcica néven volt fent, s az alábbi adatokra utaltam neki: 11773047-00322881 otpbank Nagy Andrea Vigyázzatok vele!
2016 05 23
Lehet nem ide kellett volna írnom, bocsi...Csak nem szeretném, ha más is így járna...
2016 05 23
Nagyon támogatom az ötletet!!!
2016 06 03