Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Telefonos alkalmazás

Többször megfordult a fejemben, hogy jó ötlet lenne ennek az oldalnak csinálni telefonra alkalmazást. Személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem minden nap és egy nap van hogy egyszer jutok géphez. Viszont a telefon mindig kéznél van így többször tudnám használni a gardróbcserét. Telefonról is szoktam az oldalon nézelődni, viszont egy baj van vele nekem a telefonom az üzeneteket nem akarja megnyitni ... számtalanszor rákattintok egy egy üzenetre és nem nyitja meg. Van amikor fontos lenne mert, válaszolni kellene gyorsan viszont tudom hogy csak később jutok géphez.
2016 05 22
Nekem telefonról is mindig betölti az üzeneteket is, valamikor "játszadozik" de töltsd újra és várj :) Előbb utóbb befogja adni :) Vagyis nekem mindig sikerült még eddig. DE természetesen ezt az ötletet én is díjaznám!! :)
2016 05 22
Ez egy szuper otlet, nekem is hasznos lenne 😃
2016 05 22
ha már feljött a telefon téma, szeretném megkérdezni, hogy csak nálam csinál olyat a GCS, hogy telóról mindig újra be kell jelentkeznem? pl. megnézem az üzenetimet, nem lépek ki, aztán mondjuk fél óra mulva ujra megnézném, hogy jött-e valami, ráfrissítek, és újra be kell jelentkeznem.... elég idegesítő. Másoknak is így van?
2016 05 23
Nekem ezt a bejelentkezéses sztorit a telefon néha csinálja ... Viszont az üzeneteket akár mit csinálok semmit nem nyit meg,hiába töltöm ujra,frissitem stb semmi /
2016 05 23
Támogatom a telefonos applikáció ötletét! :")
2016 05 23
En 99%-ban telefonrol vagyok. Rohadt nagy katasztrofa es eszmeletlen szenvedes neha 😂
2016 05 28
En is támogatom☺️☺️
2016 06 02
> agota1520: > ha már feljött a telefon téma, szeretném megkérdezni, hogy csak nálam csinál olyat a GCS, hogy telóról mindig újra be kell jelentkeznem? pl. megnézem az üzenetimet, nem lépek ki, aztán mondjuk fél óra mulva ujra megnézném, hogy jött-e valami, ráfrissítek, és újra be kell jelentkeznem.... elég idegesítő. Másoknak is így van? Szia! Nekem is ugyan ezt csinálja :(
2016 06 02
Nekem nem kell újra bejelentkeznem szerencsére telóról. Viszont ha gépről be vagyok jelentkezve és volt már rá példa hogy véletlenül ki x-eltem az ablakot, kb.1 perc volt mire visszaléptem az oldalra és egyből újra be kell jelentkeznem.Hiába hogy be van jelölve az, hogy "maradj bejelentkezve"
2016 06 02
Én is támogatom az ötletet! :") Sajnos az én telefonom se nyitja meg sose az üzeneteket, ami nagyon zavaró tud lenni...:/
2016 06 03
Hatalmas segítség lenne egy ilyen alkalmazás!! :) telefonról én is bénázok az üzenetekkel,számtalanszor jártam már úgy hogy válaszolni próbáltam és nem küldte el az üzenetet:(
2016 06 05
Ezt a telefonos alkalmazás dolgot Én is támogatom! :") nagyon hasznos lenne! <3
2016 06 14
Szerintem is jó lenne a telefonos alkalmazás,sokkal könnyebb lenne az egész! Nekem a sima internetes böngészőből nem nyitja meg az üzeneteket,csak a Google Chrome-ból. Persze az én telefonomon nincsen Chrome,így csak itthon tudok a hugom telefonján visszaírni: (
2016 06 16
Támogatom az ötletet!
2016 06 26