Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Új Csaló tolvaj! ZSAPKA NIKOLETTA!

Új Csaló tolvaj! ZSAPKA NIKOLETTA, Budapest, Hegedűs Gyula utca 5 3/5! 1136! A feketelista topikban részletesen leírtam hogyan károsított meg! Senkinek sem ajánlom! A másik amivel vigyázzatok, mostanában jellemző hogy páran beszednek kisebb értékű dolgokkal 4-5 pozitív visszajelzest, aztán nagy értékkel utána lehúzzák az embert!! Vigyázzatok!!! :(
2016 07 15
Z.Nikita 12 néven fut! ( gondolom több másikon is.....
2016 07 15
Most leszedte az összes termékét ahogy kiirtam a dolgot....szánalmas!
2016 07 15
Alátámasztom!!! Nálam is cserélt és a termék amit állítólag elküldött ő is, az sehol sincs és nem is válaszol:(
2016 07 15
Nekem is negatív tapasztalatom van vele. Egy mocskosszájú csalóról beszélünk! Nekem ilyeneket ír a kedves: "anyádat megbaszod akkor a cipőddel együtt te rákos"
2016 07 15
Hát engem lenyult egy 5000forinttal de annyi boldogsága legyen az életben… Nem tudom, hogy téged mennyivel húzott le de pedig volt pár pozitívja és azert nem is gyanakodtam, illetve olyan kedvesen beszélt most meg nem is valaszol, pedig már biztos boldog a nadrágommal
2016 07 15
! En visszavonom, mert ma levelet kaptam és megérkezett a termék, amit csereltunk,, pont olyan amilyen a kepen és tokeletes állapotban!
2016 07 19
Sziasztok. Szinten zenesz!!! Engem is atvert!!!!!!
2017 01 29
Ja es nekem teljesen mas lakcimet adott meg.
2017 01 29