Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Ez komoly?????????

Sziasztok! Csak engem zavar, ha feltesznek egy ruhát és kiírják, hogy M-es méret !!! DE AZÉRT S-es IS JÓÓ !!!!!!! ?????????????? Hogy ne lenne jó, csak rá nagy lessz és lógni fog rajta :/ ha M-es akkor M-es
2016 10 12
Kallai Laura , szerintem ezzel nincsen baj, a vevőnek kérni kell ilyenkor pontos méreteket, vannak olyan pólók ami jól néz ki ha feszes de akkor is jó ha kicsit bő. Pár cuccomnál nem tudom eldönteni, mert én M vagyok felül tesóm meg XS és mégis rajta is jól néz ki ,meg rajtam is, pedig ez 2 méret különbség!! persze ez csak pár szabásra illik rá! A másik hogy az ember lány tudja hogy M méret és simán jó rá az S- és az van beleírva a ruhába, akkor nyilván valahogy bele kell írnia a termékleírásnál.. sok gyártónál pl (Japánok a méretek teljesen mások, mivel az emberek 99% más a testalkata mint az európai embereké, ezért is van különböző mérettáblázatok )
2016 10 26
> KallaiLaura: > Sziasztok! Csak engem zavar, ha feltesznek egy ruhát és kiírják, hogy M-es méret !!! DE AZÉRT S-es IS JÓÓ !!!!!!! ?????????????? Hogy ne lenne jó, csak rá nagy lessz és lógni fog rajta :/ ha M-es akkor M-es Igazad van,ettől én is a falra mászom...Oké,ilyen méret nélküli ruha valóban lehet jó több méretre is,de akkor is...Meg mikor cipőre írják,hogy 37-38-asra..MIVAN?? Egyáltalán nem mindegy,rám pl. a 37-es biztos hogy kicsi,38 tökéletes.. Másik kedvencem,akik nincsenek képben a méretekkel...Rengetegen hiszik ,hogy az xs a 36-os..Hát nem! Amit megnyitok,hogy tetszene XS méret van kiírva,feléről kiderül,hogy valójában 36-os,azaz S-es.
2016 11 05
> Emeseee: > > KallaiLaura: > > Sziasztok! Csak engem zavar, ha feltesznek egy ruhát és kiírják, hogy M-es méret !!! DE AZÉRT S-es IS JÓÓ !!!!!!! ?????????????? Hogy ne lenne jó, csak rá nagy lessz és lógni fog rajta :/ ha M-es akkor M-es > Igazad van,ettől én is a falra mászom...Oké,ilyen méret nélküli ruha valóban lehet jó több méretre is,de akkor is...Meg mikor cipőre írják,hogy 37-38-asra..MIVAN?? Egyáltalán nem mindegy,rám pl. a 37-es biztos hogy kicsi,38 tökéletes.. > Másik kedvencem,akik nincsenek képben a méretekkel...Rengetegen hiszik ,hogy az xs a 36-os..Hát nem! Amit megnyitok,hogy tetszene XS méret van kiírva,feléről kiderül,hogy valójában 36-os,azaz S-es. igen- igen, nagy kedvenc, mikor kiírják, hogy XS , és amúgy 36-os, nem, esetleg 34:D egyáltalán nem mindegy!! Van hogy az 36os nagy rám. a 34 tökéletes. de ez változó! Ha bele van írva rendesen a méret, akkor könyörgöm azt írjuk már le :D
2016 11 05
Engem az borít ki a legjobban amikor keresnék valamit és cimkének ötvenezer vagy még több márka meg mindenféle más jóság van ott így mondjuk 15 oldal helyett 150 oldalt hoz be ami mondjuk nem zarás ruhákból áll hanem minden másból aminek zarához köze nincsen. Én értem, hogy nagyon szeretné eladni, de én meg nagyon szeretném megtalálni, ha keresek valamit.:)
2016 11 12
> Rozsa19: > A húsdaráló fontos eszköz lehet egy félresikerült randin :DD ( egyetértek amúgy...) :D :D :D
2016 11 29
Lányok! Arra nem gondoltatok, hogy esetleg Facebookon létre kellene hozni egy gardrobcsere csoportot és oda feltölteni dolgokat? Mivel ami itt megy az már katasztrófa sajnos... :(
2016 11 30
> Firkaltnyul: > Lányok! > Arra nem gondoltatok, hogy esetleg Facebookon létre kellene hozni egy gardrobcsere csoportot és oda feltölteni dolgokat? Mivel ami itt megy az már katasztrófa sajnos... :( Igen az jó lenne mert ez itt eléggé belassult :-(
2016 12 08
Firkaltnyul : ez jó ötlet!! szigorú szabályokkal a belépők személyét illetően, hogy ne legyenek átverések!
2016 12 13
> trusika: > > Rozsa19: > > Mondjuk nekem 1 hónapja írt az admin, hogy szabálytalan volt a feltöltésem, mert 1 képen több ruha is szerepelt, 1 hétig pakoltam át őket, mert amúgy több mint 200 ruhám volt akkor, van amit azóta se töltöttem le. Szóval figyeli az oldalt, csak nem annyira a jó embereket találja meg... > Nem semmi! De aki a képünkbe tolja a melleit vagy a fenekét, az nem gáz ugye. A napokban kerestem bikinit, hát már nekem volt kellemetlen, hogy ennyi női idomot bámulok. 😂😂😂😂😂
2016 12 21
Sziasztok! Új felhasználó vagyok. Tudna valaki segíteni, hogy miért nem tudom a gardrobcsere oldalt teljes mértékben használni? Mi a teendőm még? Gondolok pl olyanra, hogy a képeket nem tudom lapozgatni vagy egy felhasználó többi termékét nem tudom megnézni hiába kattintok a megfelelő helyre. Köszönöm válaszokat!
2017 02 14
Kevesen ertik meg hogy az oldal neve nem veletlen GARDROBcsere.. Nem KONYHAcsere nem OVSZER Vagy haztartasi kellekek.hu.. Itt ruhakrol, cipokrol kiegeszitokrol, pipere cuccokrol kellene szoljon az egesz.. ADMIN , lepest akarunk az ugyben!
2017 03 01
> RagDoll: > > Rozsa19: > > Mondjuk nekem 1 hónapja írt az admin, hogy szabálytalan volt a feltöltésem, mert 1 képen több ruha is szerepelt, 1 hétig pakoltam át őket, mert amúgy több mint 200 ruhám volt akkor, van amit azóta se töltöttem le. Szóval figyeli az oldalt, csak nem annyira a jó embereket találja meg... > Én 1 hete írtam neki, és még mindig semmi válasz :/ Hogyan lehet az adminnak irni??? Mert egy többszörös csalot szeretnèk neki jelenteni!!!!
2017 05 23
Egyik nap én is keresgéltem a fürdőruhák között.... aztán ahogy lapozgattam az oldalakon, már azon gondolkodtam hogy egyes lányok magukat árulják vagy a fürdőruhát... :D Amúgy, nem azért hogy kötözködjek, de (tudom hogy a legtöbb ruha használt), nem lehetne hogy a bikinek ne magukon fotózzák le? Mert a legtöbben nem vesznek fel alá másik bugyit, hanem csak a bikini alsót... nem tudom mások ezzel hogy vannak, de én ezt így már nem szívesen veszem még (még akkor is ha a fejemben tudom hogy már használták)... Ti ezzel hogy vagytok?
2017 05 31
Ja, kábé úgy van ez, hogy ha cipőt akarok eladni, nem a csöcseimről nyomok fel képet... Ha őt nem zavarja, egészségére. Mások meg hadd gyönyörködjenek az idomaiban.:-P
2017 06 21