Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

MIÉRT NEM ÍRTOK VISSZA??!

Sajnos nagyon sok olyan felhasználóba botlok, aki jelentkezik egy vagy több termékemért, akár cserére akár megvételre, rohadtul nem ír utána vissza miután megbeszéltük hogy mi legyen a továbbiakban. Pl. Cserére ír, kiválasztok tőle valamit, leírom mi tetszik, és semmi válasz. Kérdezem érdekli e még, semmi válasz. Sokszor foglalom a ruhákat nekik mert miért ne nekem is hasznom van belőle, vagy valami nagyon megtetszett nála, és mindig mindig csak váárok. Kezdem nagyon unni, más idejével szórakoznak. Ti hogy vagytok vele??? Szerintem rohadt idegesítő....
2016 09 05
Velem is számtalanszor előfordult már, megbeszéljük hogy megveszi az illető, megadom a számlaszámom az utaláshoz, aztán eltűnik... személyes találkozóknál ugyanez a helyzet, hirtelen már nem válaszol:) Eléggé bosszantó szerintem is, de semmit se lehet tenni ez ellen :/ :)
2016 09 06
Még mindig a legjobb amikor én vennék valamit és az eladó nem ír vissza! Mostanában szinte mindig, pedig nem vagyok tele negatívval vagy ilyesmi : DD
2016 09 07
Most éppen két vásárló nem ír vissza nekem! Van,hogy én is elfeljtek visszaírni,de,ha az eladó már másodszora ír,hogy akkor érdekel-e a termék,akkot azért észreveszem az üzenetet,és írok! Egy egyszavas 'nem'-nek is örülnék,csak válaszoljanak..
2016 09 07
Az energiámat, a tanulási időmet is elveszi amire lefényképezem a személynek az 50 cuccot amit meg szeretne nézni (mert ugye a vásárlónak mindent), erre hirtelen rájön hogy neki az mégsem kell.. természetesen egyből felháborodik, ha esetleg én nem írok vissza pár napig, szerintem mindenkinek van élete a gardróbcserén kívül is
2016 09 08
Az is gyakori hogy képet kérnek a termékről de utána semmi válasz. Ez akkor bosszantó mikor lárszik hogy belépett az illető :/ (: Szerintem igazán vissza lehetne ilyenkor annyit írni hogy így már nem tetszik és nem kell :D
2016 09 08
Még csak néhány hete böngészem az oldalt, de máris 4-5 olyan hirdetésbe belefutottam, aminek a gazdája nem válaszol az üzenetemre, pedig megvenni szerettem volna az adott cuccot. Ezt végképp nem értem. Minek hirdet valaki, ha aztán nem akarja eladni? Persze gondolom, hogy ezek a tagok már rég nem nézik az oldalt vagy rég eladták a holmijukat de a hirdetést kint hagyták, ez finoman szólva is szemét dolog. Egy ilyen oldal arról szól, hogy azt lehet vinni, ami van. Szerintem elég türelmes vagyok, egy hetet mindenkinél várok, mire tudomásul veszem, hogy nem fog jelentkezni. Legalább annyit írna, hogy bocs', nem érdekel.
2016 09 09
Sajnos én ezzel fordítva vagyok,alig tudtam még vásárolni ezen az oldalon,még arra sem képes a legtöbb eladó,hogy vissza írjon a kérdéseimre,vagy legalább annyit,hogy elkelt az árú,ami után érdeklődtem.Tisztelet a kivételnek!
2016 09 09
Ez tényleg nagyon nagyon szomorú ,hogy semmit nem írnak sokszor vissza ,pedig igazán nem telik sok időbe leírni azt ,hogy bocs,nem kell.
2016 09 09
Nekem az esetek többségében nem reagál semmit az illető, volt akinek 3-4-szer küldtem el ugyanazt a levelet pár napos különbséggel, mert láttam, hogy belépett. De semmi. Aztán láttam, hogy később eladta a terméket... Ilyenkor csak én nem vagyok szimpatikus? Olyan is volt,hogy a harmadik érdeklődés után teljesen barátságosan megkérdeztem, esetleg mégsem szeretné eladni a terméket? Mert akkor szóljon bátran és nem zaklatom, meg törlöm a cuccot a kedvencek közül. De senki sem reagált ilyenkor sem. Nem értem. A másik dolog pedig amikor megvenne valamit, és simán rányom az "ide vele" gombra, aztán semmi. Se egy hello, se egy megerősítés, se egy "postán kérem", semmi! Tényleg nekem kéne ilyenkor érdeklődni, hogy akkor valóban szeretné megvenni?? Emberek, azért a minimális, alapvető tiszteletet adjuk már meg egymásnak...
2016 09 11
Teljesen egyetértek veled, igazán vissza lehetne ilyenkor írni hogy már másé a termék vagy akármi, valamint az "ide vele" gomb mellé egy szia, ez meg ez lenne a kérdésem/kérésem... Na mind 1 is, nem vagyunk egyformák, valakinek ezek a dolgok a normálisak.... :D
2016 09 11
A tisztességes adás-vételhez mindenképpen bizalom kell. De ez csak akkor működik, ha mindkét fél korrekten áll a dolgokhoz. Ahhoz, hogy sikeresen el tudjuk adni a dolgainkat igenis meg kell dolgozni. Nem elég "feldobni" a terméket az oldalra. Igenis válaszolni kell a levelekre, fényképezni, mérni stb. Ez csak igy működik. Vevőként sem igérgetni kell a vételi szándékot, hanem tartani kell a kapcsolatot az eladóval. És ha történik egy megállapodás, akkor illik aszerint cselekedni. Ez igy tisztességes. Persze mindenkinek van negativ élménye ezzel kapcsolatban. Én legutóbb az eladó döntése miatt nem tudtam megvenni a terméket, mert Ő eldöntötte hogy mégsem küldi el nekem a terméket! Fura nem?? De persze rengeteg pozitiv élményem is van. És ez is egy cél itt. Adni-venni és kapcsolatokat gyűjteni.
2016 09 14
Hát sajnos meg tudom nézni, hogy ki mikor látogatta utoljára a gardrobcsere oldalát, kiírja a profilunkon. Eddig csak jó tapasztalataim voltak. De egy ideje senki nem ír vissza. Az is bosszantó ha látom, hogy bejelentkezett vagy aktív, de mégsem tud egy fél percet arra szánni, hogy válaszoljon. Az ilyen emberek ne áruljanak, adják inkább a ruhát a Vöröskeresztnek. Ha pedig a tökéletes vevőt várja akkor nyugodtan kiírhatja, hogy csak szemèlyisègteszt, facebook profil, és több éves ismertsèg után ad el nekem bármit is. :D Rèszemről valószínűleg maradok a vateránál.
2016 10 01
> flora18: > Az is gyakori hogy képet kérnek a termékről de utána semmi válasz. Ez akkor bosszantó mikor lárszik hogy belépett az illető :/ (: > Szerintem igazán vissza lehetne ilyenkor annyit írni hogy így már nem tetszik és nem kell :D Én ma futottam bele egy még felháborítóbb esetbe: valaki érdeklődött egy termékem iránt, ami akkor épp foglalva volt, és jeleztem is neki, hogy utalásra várok, de ha nem jön össze, szólok neki. Már erre sem reagált, egy köszönömöt sem. Írtam neki később, hogy nem jött össze a dolog, és érdekli-e még. Nem érkezett semmiféle válasz, pedig láttam, hogy naponta többször is belép. Írtam neki újra, hogy érdekli-e, és elviszem oda, ahová eredetileg szerette volna. Na erre jött a válasz, hogy azt hitte, egyértelmű, hogy ha két hét elteltével sem válaszol, akkor nem kéri!!! ???!!!??? Most komolyan, én kérjek bocsánatot?? Nekem inkább az az egyértelmű hogy ha kérdeznek tőlem valamit, akkor válaszolok rá. És még ő van felháborodva... :D
2016 10 11
> kisritus: > > flora18: > > Az is gyakori hogy képet kérnek a termékről de utána semmi válasz. Ez akkor bosszantó mikor lárszik hogy belépett az illető :/ (: > > Szerintem igazán vissza lehetne ilyenkor annyit írni hogy így már nem tetszik és nem kell :D > Én ma futottam bele egy még felháborítóbb esetbe: valaki érdeklődött egy termékem iránt, ami akkor épp foglalva volt, és jeleztem is neki, hogy utalásra várok, de ha nem jön össze, szólok neki. > Már erre sem reagált, egy köszönömöt sem. > Írtam neki később, hogy nem jött össze a dolog, és érdekli-e még. Nem érkezett semmiféle válasz, pedig láttam, hogy naponta többször is belép. > Írtam neki újra, hogy érdekli-e, és elviszem oda, ahová eredetileg szerette volna. > Na erre jött a válasz, hogy azt hitte, egyértelmű, hogy ha két hét elteltével sem válaszol, akkor nem kéri!!! > ???!!!??? Most komolyan, én kérjek bocsánatot?? Nekem inkább az az egyértelmű hogy ha kérdeznek tőlem valamit, akkor válaszolok rá. És még ő van felháborodva... :D : DDDDDDDDDDDD vicc :D
2016 10 13
1 2