Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyreáll a rend

Kedves Felhasználóink! Mint azt tapasztalhattátok, az elmúlt időszakban rengeteg a gardrobcsere.hu szabályainak ellentmondó tétel került feltöltésre. Azért, hogy a kellemetlenségeket el tudjátok kerülni és ne törlődjenek a tételeitek, kérlek benneteket, hogy itt ellenőrizzétek le a kép és termék feltöltés szabályait: http://gardrobcsere.hu/help/21/miert-lett-torolve-a-hirdetesem Természetesen a levelek is folyamatosan megválaszolásra kerülnek majd, de ehhez kérném a türelmeteket is. A Fórum oldalunkon is javításra kerülnek a nem megfelelő helyre írt bejegyzések. A Blogunk pedig hamarosan új és érdekes témákkal vár Titeket. Köszönöm az együttműködést és további kellemes gardrobcserézést kívánok! AdminGCS :")
2016 09 21
Kedves Admin! Nemrég regisztráltam és akkor a teljes nevemet adtam meg felhasználónévnek. Később láttam,hogy a többség valamilyen fantázianevet használ. Tudnátok abban segíteni, hogy megváltoztassam a felhasználónevemet? Vagy csak teljes törléssel és újra regisztrálással lehet? Előre is köszönöm válaszodat. Márti
2016 09 22
Kedves Márti! Sajnos a felhasználónév utólag nem módosítható. Üdvözlettel, AdminGCS
2016 09 23
Kedves Admin! A feltöltött termoszom többször is törlésre került. Elolvastam a feltételeket és mindegyiknek megfelelt. Nem árulhatom ezen az oldalon? Köszönöm a választ!
2016 09 25
Kedves Titi98! A termosz nem felel meg a szabályzatunknak. A GYIK-ben megtalálod, hogy milyen tételek kerülhetnek fel az odalra: http://gardrobcsere.hu/help/1/mit-adhatok-cserelhetek-vagy-ajandekozhatok-az-oldalon Köszönöm megértésed! Üdv, AdminGCS
2016 09 25
Köszönöm a válaszodat. :-)
2016 09 25
Kedves Admin! Lehet nem jó helyre írom, de mi a helyzet azokkal a "keresem" topikokkal, amit a felhasználó 1 éve indított, és a mai napig írkálnak oda emberkék, hogy nekik ilyen és ilyen ruhájuk lenne, ami megfelene a keresési feltételeknek. Ezáltal az egy éves felhívás előre ugrik a listában, aki pedig tényleg nagyon keresne valamit, háttérbe szorul. Ezzel lehet valamit kezdeni? Köszi előre is!
2016 09 26
Kedves Admin! Ezt a két topikot már régebben létrehozták, az egyikben letiltott felhasználók vannak, a másikban pedig olyanok, akik más oldalról rendelnek termékeket itt eladva. Ha lehetséges, átnéznéd ezeket a felhasználókat, hogy kell e tételeket törölni tőlük ? Vagy a letiltott felhasználóknál nem tudom van e lehetőség törlésre, mi csak összegyűjtöttük őket. Előre is köszönjük a segítséget! http://gardrobcsere.hu/forum/t/15905/rendelgetos-profilok-listaja http://gardrobcsere.hu/forum/t/14047/letiltott-felhasznalok
2016 09 26
Kedves felhasználóink! A nem megfelelő tételek folyamatosan kerülnek törlésre, köszönjük az általatok jelentett és összegyűjtött listát azokról a felhasználókról, akik nem megfelelően használják a gardrobcsere.hu-t. A letiltott felhasználóknál sajnos még nincsen lehetőség a csoportos törlésre. Kérlek legyetek türelemmel, mert nagyon sok a szabályellenes tétel, de mind a fórumon és mind a hirdetések között folyamatos a moderálás. A kontakt@gardrobcsere.hu email címre is várjuk üzeneteiteket.! Üdvözlettel, AdminGCS
2016 09 26
Meghírdettem egy 2+1 ingyen akciót ! Törlésre került ! 64 pozitív visszajelzéssel igazolt eladó vagyok az oldalon ! Mi a probléma ezzel h így próbálok megszabadulni a ruháktól?! Valós képekkel hirdetek nem online letöltött képekkel ? Hol a probléma ? ! Èrdekelne a válasz! Köszönöm ! Hogy ez egyeseknek nem tetszik mert jelentik még nem ok !
2016 09 29
Egyetértek! Én is feltettem egy 'minden féláron' hírdetést, SAJÁT KÉPPEL! Amit a kedves Admin rendszeresen töröl már 2 napja! Nem értem miért, hisz NEM netről letöltött kép, ha nem hiszi el keressen meg!!! Plusz mindössze 5 címkét adok meg se többet se kevesebbet. Ergo minden feltételnek megfelelne... Bezzeg az aki több mint 1 éve inaktív a sok cuccával nem kerül törlésre...
2016 09 29
Kedves Admin Én az oldal űködésével kapcsolatban írnék, mostanában nem működik megfelelően. Nem tudok lapozni, ha egy termékről többb fotó is fent van. Nem sikerült közvetlen üzenetet sem írni a terméknél, csak akkor ha az eladónak írtam külön üzenetet. Az eladott termékemet nem tudom megjelölni, hiába rákattintok. Remélem mihamarabb meg lesz oldva a probléma. Ha rossz helyre írtam elnézést. Köszönöm. Emese
2016 10 01
Sziasztok! Sajnos már hetek óta szerver problémát észlelek. Nem tudom ezt más is jelezte már vagy sem. A lényeg, hogy amikor bejelentkezek az oldalra rögtön az első oldalon vagy legkésőbb a másodikon kifehéredett kockák vannak a képek helyén. És minden oldalon, a kedvenceim között is így működik. Így képtelenség böngészni, mivel a feliratokat látom csak és semmi mást. Ezért már az oldalt is egyre ritkábban látogatom. Régebben ilyen problémát egyáltalán nm tapasztaltam. Mi lehet a gond? Meg tudnátok oldani?
2016 10 01
> Csjulika: > Sziasztok! > Sajnos már hetek óta szerver problémát észlelek. > Nem tudom ezt más is jelezte már vagy sem. > A lényeg, hogy amikor bejelentkezek az oldalra rögtön az első oldalon vagy legkésőbb a másodikon kifehéredett kockák vannak a képek helyén. > És minden oldalon, a kedvenceim között is így működik. > Így képtelenség böngészni, mivel a feliratokat látom csak és semmi mást. > Ezért már az oldalt is egyre ritkábban látogatom. > Régebben ilyen problémát egyáltalán nm tapasztaltam. > Mi lehet a gond? > Meg tudnátok oldani? Sziasztok! Nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Vagy tízszer töltöm be az oldalt, hogy a képek is látszódjanak. Azt hittem átmeneti hiba, de már kezd idegesíteni.
2016 10 02
Sziasztok! Nekem rendszeresen nem tölti be az oldalt, bárhonnan próbálom (bármilyen eszközről és bármilyen böngészőből), azt a hibaüzenetet írja, hogy "a lap nem érhető el" vagy " a gardrobcsere.hu túl hosszú ideje nem válaszol". 5 napja fél óráig ez volt, úgyhogy semmit nem tudtam csinálni, akkor írtam is az adminnak de még nem jött válasz.
2016 10 02
1 2 3 4 5 Következő