Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Hamis márkák jelölése

Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de kicsit panaszkodni szeretnék az oldal használatáról. Keresek pl egy Zara felsőt, beírom a keresőbe, és kidob mindenféle más ruhákat, mert a hirdető odaírja a címszavak közé a pl Zara szót, és véletlenül sincs köze hozzá a terméknek. Ez ellen lehet tenni? Nagyon zavaró, hogy egy adott márkát keresek, és véletlenül sem azok jönnek elő, mert megjelölik azért, hogy többen nézzék a hirdetését.... Vagy én értek félre valamit?
2016 11 25
Nézettség miatt csinálják ezt a "trükköt" jó páran, de annyi eszük nincs, hogy aki Zara felsőt keres, nem fogja megvenni a táskát/kabátot/cipőt...stb, ha a leírásba mellé azt írja. 1000 féle oda nem illő cimkét használnak. Csak a keresést lehetetlenítik el az ilyen emberek.:-/
2016 11 25
Ez engem is nagyon zavar, szinte semmit nem lehet megtalalni, mert ezer mas dolgot dob ki...
2016 11 25
Csak felbosszant és nem keresek tovább, mert lehetetlen... és valóban nem azt éri el vele, hogy jéé akkor megveszek olyat, aminek köze nincs hozzá, hanem csak felidegesít, és véletlenül sem megyek fel az oldalára esetleg megnézni a többi dolgát...
2016 12 09