Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Foxpost segítség!

Sziasztok! Foxpostot szeretném használni, de egyenlőre még nem sikerült kiigazodnom rajta! Hogyan működik a feladás és mennyibe kerül?
2016 12 05
sajnos már csak vatera felhasználók élhetnek a kedvezménnyel. Nem elég ha vaterán fent vagy, csak az ott eladott árut küldheted így... :(
2016 12 17
Nálam még minden termékre működik a vaterafutar.hu oldalon, sem regisztráció nem kell, sem az, hogy vaterás termék legyen!
2016 12 17
Nálam is működik(: Sosem voltam vatera tag.
2016 12 19
Nektek nem írta ki, hogy bevezetik a változást? :/
2016 12 20
> shoppingbaba: > Sziasztok! > Foxpostot szeretném használni, de egyenlőre még nem sikerült kiigazodnom rajta! > Hogyan működik a feladás és mennyibe kerül? Szia. Ha regisztralva vagy a vateran akkor meg olcsobban tudsz kuldeni,mint az alap kihirdetett aruk ami normalban olyan 800ft egy kissebb meretu csomagnal. A vateran keresztul 400 ft. Intetneten rendeled meg, azaz kersz egy somagfeladasi kodot. Vagy kinyomtatod az altaluk kuldott "fuvarlevelet" vagy plusz 50forintert a csomagpontnal kinyontatnak egyet. Fontos: csomagpontbol csomagpontba mukodik. Most van egy opcio nely szerint csomagpontbol cimhez is kiviszik. Csomagpontbol csomagpontba kuldeskor e-mail es smst is kap a cimzett az adatokrol es a feladasrol, lehet kovetni a csomag utjat. Csomagpontbol cimhez a futar hivja fel a cimzettet kiszallitas elott. Nekem mind2 verzio bevallt, kuldesre es fogadasra is :) Remelem tudtam segiteni. :) Szolj, ha lenne meg kerdesed.
2016 12 21
> veddviddeladom: > sajnos már csak vatera felhasználók élhetnek a kedvezménnyel. Nem elég ha vaterán fent vagy, csak az ott eladott árut küldheted így... :( En nem adtam els semmit. Es penteken feladtam 2 csomagot is ezzel az opcioval.
2016 12 21
> veddviddeladom: > sajnos már csak vatera felhasználók élhetnek a kedvezménnyel. Nem elég ha vaterán fent vagy, csak az ott eladott árut küldheted így... :( Én is rendszeresen adok fel a Foxpost 390ft-os akciójával csomagokat a nyilvános Vaterás megrendelőlapon keresztül (www.vaterafutar.hu/vateracsomagpont/foxpost) pedig soha nem voltam regisztrálva a Vaterára (a legutóbb pont 2 napja adtam fel 3db csomagot). Viszont a DPD pl. emelt az árain mindenkinek aki nincs bejelentkezve és úgy próbál csomagot feladni (890-ről 1040 re) . :( Szerintem használjuk (ki) az olcsóbb árakat amíg lehet ! :D
2016 12 31
Sziasztok! Még mindig (2017-ben) is lehet használni vaterafoxpostot anélkül hogy vatera tag lennék?
2017 01 07
Penteken adtam fel ket csomagot a 390-es akcioval es jo volt! Szoval velemenyem szerint igen:)
2017 01 08
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Régóta használom a vatera foxpostot, de csak az automatás részt. Most szeretnék elsőre küldeni házhoz, és ki is nyomtattam a címkét, de valahogy 5. próbálkozás után is olyan picibe nyomtatta ki, hogy szégyellem ráragasztani a csomagra.. Nincs esetleg valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám normál méretűben? :D
2017 01 08
> pocokk: > Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Régóta használom a vatera foxpostot, de csak az automatás részt. Most szeretnék elsőre küldeni házhoz, és ki is nyomtattam a címkét, de valahogy 5. próbálkozás után is olyan picibe nyomtatta ki, hogy szégyellem ráragasztani a csomagra.. Nincs esetleg valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám normál méretűben? :D Abban a progiban amivel nyomtatsz nincs nagyítási lehetőség? Vagy a nyomtató beállításai között? Esetleg ha nagyon nem megy ha jól emlékszem van olyan opciója is a foxpostnak , hogy az automata nyomtatja ki helyetted a matricát 50 ft-ért
2017 01 08
> pocokk: > Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Régóta használom a vatera foxpostot, de csak az automatás részt. Most szeretnék elsőre küldeni házhoz, és ki is nyomtattam a címkét, de valahogy 5. próbálkozás után is olyan picibe nyomtatta ki, hogy szégyellem ráragasztani a csomagra.. Nincs esetleg valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám normál méretűben? :D Ma én is rendeltem egy ilyet, és rájöttem, hogy kell :) Adobe Readerben amikor megnyitod a címkét menj a menüben a "Print..." opcióra. Bejön a nyomtatási beállítás ablak, ezen belül a méretet a "Page sizing and Handling" résznél tudod állítani: egyszerűen vedd fel a százalékot valamivel nagyobbra
2017 01 09
Sziasztok! Csak dobozos formában tudok csomagot küldeni vagy esetleg csak befóliázom és kész is?-obag kötél fülekről lenne szó és nem találok xs-es dobozkát hozzá :(
2017 01 10
En sokszor kaptam mar nem dobozban kuldott csomagokat is,ugy,mintha postan adnad fel :)
2017 01 18
1 2