Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Foxpost segítség!

Csajok jelentem borítékban is lehet küldeni! :-)
2017 01 19
> KacatCica: > > pocokk: > > Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Régóta használom a vatera foxpostot, de csak az automatás részt. Most szeretnék elsőre küldeni házhoz, és ki is nyomtattam a címkét, de valahogy 5. próbálkozás után is olyan picibe nyomtatta ki, hogy szégyellem ráragasztani a csomagra.. Nincs esetleg valakinek valami tippje, hogy hogyan tudnám normál méretűben? :D > Abban a progiban amivel nyomtatsz nincs nagyítási lehetőség? Vagy a nyomtató beállításai között? Esetleg ha nagyon nem megy ha jól emlékszem van olyan opciója is a foxpostnak , hogy az automata nyomtatja ki helyetted a matricát 50 ft-ért Igen köszönöm, már a +50 forintot szoktam inkább kifizetni, mert nálam egyszerűen sosem jó, akárhogy próbálom:D
2017 01 23
> Pircsi87: > Sziasztok! > Csak dobozos formában tudok csomagot küldeni vagy esetleg csak befóliázom és kész is?-obag kötél fülekről lenne szó és nem találok xs-es dobozkát hozzá :( Én ha nagyon kifogyok a dobozokból szoktam használni bombonos, sütis és tea dobozokat is csomagoláshoz (a kevésbé sérülékeny holmikhoz), persze egy combosabb adag ragasztószalag kíséretében. Lehet ez már beteges, de sokszor már eleve úgy vásárolok élelmiszert a boltokban, hogy nézegetem milyen klasszul lehet majd a dobozába csomagolni ... x-) Amúgy párom (állítása szerint) már látott egyszerű újságpapírba csomagolt madzaggal átkötött csomagot feladó embert is... x-) x-) x-) (mondjuk ezt megnéztem volna milyen állapotban érkezett meg végül)
2017 01 23
Sziasztok! Valaki segítsen már, mit rontottunk el? Kitöltöttem az automatából->automatába részt, kaptunk is feladási kódot. Az automatánál viszont ezt nem kérte, csak azt, hogy melyikbe akarom küldeni. 399 ft-ot kellett volna fizetnünk, de 790-et vett le a kártyáról, pedig az a házhoz szállítás ára. Nyugtát se adott (?) pedig kiírta, hogy nyugta és kidobott a csomagfeladáshoz. :(
2017 01 28
> LexaGalambos: > Sziasztok! > Valaki segítsen már, mit rontottunk el? Kitöltöttem az automatából->automatába részt, kaptunk is feladási kódot. Az automatánál viszont ezt nem kérte, csak azt, hogy melyikbe akarom küldeni. 399 ft-ot kellett volna fizetnünk, de 790-et vett le a kártyáról, pedig az a házhoz szállítás ára. Nyugtát se adott (?) pedig kiírta, hogy nyugta és kidobott a csomagfeladáshoz. :( Az automatánál a "feladom vatera kóddal" menüpontot választottad a legelső képernyőn? Azután az első az hogy a vetarás feladási kódot be kell pötyögnöd és csak utána enged tovább terminált és méretet választani. ha nem abból a menüből mész végig akkor a teljes árat kell fizetni a feladásért ami jóval drágább. Nekünk is volt olyan hogy nem nyomtatott számlát, valószínűleg kifogyott :( :(
2017 01 28
Áh, értem. Akkor ez volt a bibi.Legközelebb nem kapkodunk annyira. :/ Köszi!
2017 01 29
Sziasztok! :) Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy múltkor beírtam, hogy szeretnék cimkenyomtatást..és semmilyen cimkét nem nyomtatott nekem az automata. Pedig kifizettem a felárat! Viszont a csomagra ráírtam az adatokat (volt egy megérzésem) szerencsére megkapta a címzett. Veletek történt már ilyen? :O
2017 02 19
1 2