Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Aki hirdeti a dolgait , illő lenne ha legalább egy héten egyszer benézne!

> Lottezka: > > hflora: > > Tényleg nagyon elszálltak egyesek az árakkal, pl. volt, hogy a hirdetett terméket olcsóbban láttam az üzletben, ahonnan származott, mint itt, ami azért elgondolkodtató... > Hát ez az,és ez a durva h még a boltban is ólcsóbban megkapod. Meg a másik az h mi az h CSERE ÁR.......... Olyan nincs,pfff szánalmas h azért fízessél mert cserélni akarsz,azt még ö jár jól 😠😠😠😠😠😠😠 Nem egy embere írtam rá csereügyben és írták h jó oké csere ár 4000 ft. Mondom te hogy hol élsz,szatyorba? Idióták csereárat mernek elkérni a józsós cuccokért 😡😡😡😃😃 meg pesze nem egy nem 2 hírdetést láttam amin csere ár volt feltüntetve. Kérdem én tőletek lányok h ti normálissak vagytok? Képesek vagytok az ócsak ebayos,aliexpress stb stb cuccaitokért elkérni csereárat,miközben ti ólcsóban rendeltétek/vettétek meg. Tisztában vagytok azzal h mi az ? Meg egyártalán értetek ti az eladáshoz és az üzlethez? Mert szerintem fingotok sincs. Úgy h ti így nem fogtok semmit sem eladni mert csereárat kértek inkább húzzatok innen az oldalról azt a haverjaitoknak vagy a családotoknak mondjátok h csereár 😤😤😡😡😡😡😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
2016 12 26
Én bizományi boltba vittem be pár ruhadarabot, amit itt nem tudtam eladni már régóta. Ott mondta az eladó, hogy az eredeti bolti ár felét éri a termék, mindegy hányszor volt használva, ha egyszer sem akkor is a feléről indul. Több ruhadarabot el is adott, amit bevittem, több pénzt kaptam érte, mintha itt adnám el, én is így próbálom az árakat beállítani egyre csak viszem le, akciózok, de még így sem tudok mindent eladni. De aki hasznot akar húzni az eladásból persze attól megveszik..szomorú :(
2016 12 27
A csereértéket pedig én sem értem, a cserének az lenne a lényege, hogy kapsz egy ruhadarabot egy ruhadarabért úgy, hogy mindkét fél jól járjon. Szerintem a csereár csak akkor ésszerű, ha nagyon eltérnek a ruhadaraboknak az árai, amiket cserélünk, pl én egyszer egy szoknyát adtam egy csizmáért cserébe, akkor ráfizettem a csizmára, mert többet ért a csizma, mint a szoknya. De én sem hiszem, hogy minden esetben szükség van a csereárra.
2016 12 27
> Judit71: > Hiába próbáltam vásárolni , az eladó egy hónapig sem jelentkezett, reagált a levelemre! Sokszor előfordult már hogy több hét telt el , mire valaki válaszolt a levelemre. Az ilyenek minek hirdetnek? velem is ez van tudtommal aért rakta föl hogy megvegyék és én meg is venném de ha egyszerűen nem is reagál?? :(
2016 12 29
Úgy látom fordítva is előfordul az ilyen. Mostani esetem: Írt a hónap elején egy lány, hogyha pesten járok megvenné egy melltartóm. Én készséggel válaszoltam, hogy hanyadikától leszek fent, és hogy foglaljam-e, és hogy a helyszín is jó lenne-e neki, ahova el tudnám vinni. Természetesen mind megfelelt és kérte, hogy foglaljam. Nos azóta nem is nézett fel még az oldalra sem (pontosan 2 hete). Na mármost, ha én írok valakinek hogy kell valamije, tudom mikortól lesz fent, akkor ha nekem kell az a valami én biztos nem felejteném el, 100%, főleg ha le is foglaltatom akkor meg pláne felnézek, hogy egyeztessünk. Ha meg időközben meggondoltam magam akkor meg jelzem, hogy elállnék a vásárlástól, ne foglald... Persze nem tudhatom, hogy nem-e történt valami az életében, nyilván előfordulhat bármi nem kívánt esemény, ezért nem szeretnék senki feje fölött pálcát törni. Ha mondjuk többször felnézet volna az oldalra, akkor biztos jeleztem volna neki üzenetben, de így, hogy nem nézett fel, így tényleg nem lehet tudni mi történt, ha történt.
2016 12 30
Én már nem tudok mit hozzá szólni,mert az ilyen emberektől csak ideges leszek és széjjel tudnám b@szni a fejüket nyomorultak velem is többször volt ilyen 😠😠😠😠😠😠😠
2017 01 01
Sajnos nekem is van pár negatív véleményem....hónapok óta irok illetőknek(eladóknak)és semmi....nem azért a 10-20 ftért de ha eladó vagyok viselkedjek is úgy...értem én ha valakinek gyerek,család,suli,melo stb...én is melózok de igyekszek követni az eladni kivánt cuccaimat hiszen azért vagyok az oldalon!lehet támadni de tényleg csúcs ami itt van....tisztelet a kivétel eladóknak illetve vevőknek!
2017 01 01
Én még egyszer vásároltam ezen az oldalon - mert véletlenül találtam meg - de kellemes tapasztalatom volt, a hölgy kedves, korrekt volt és azt kaptam, ami a képen volt. Csalók sajnos mindenhol vannak,
2017 01 03
Sajnos igaz :( Elég sok a válaszra képtelen eladó (és sajnos vevő is). De a legdurvább mégis csak az, amikor valaki száz körüli pozitív visszajelzéssel! ilyen... Nem egy ilyen esetem volt sajnos... Írnak,hogy érdekelné őket valami, válaszolok, méregetek nekik, és utána eltűnnek mint szürke szamár a ködben... Volt olyan is, aki miatt átutaztam egy másik városba majd 10 percig álltam a -15 fokban, mert a tali időpontja után 10 perccel volt képes írni egy SMS-t hogy bocs de elfelejtett..... Szóval az ember még abban sem lehet biztos, hogy a visszajelzések érnek is valamit... DE mindettől függetlenül sok kedves, segítőkész eladó/vevő is van az oldalon úgyhogy megéri maradni ! <3
2017 01 18
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, bár csak egy hónapja vagyok fent, többszőr vásároltam, nagyon kedves eladóktól, gyorsak, pontosak voltak, de igaz, ami igaz, hogy tényleg van olyan és nem is egy, akinek már több tiz levelet küldtem kedvesen, és láttam fent is volt de nem válaszolt. Én úgy gondolom, hogy legalább annyival megtisztelhetnénk egymást, hogy válaszolunk, ha csak egy szóval is. Köszönöm
2017 01 19
Sziasztok eddig meg voltam elégedve, mert amit rendeltem azt mindig meg kaptam és hamar válaszoltak is a fel kérésre. de sajna van egy leányzó aki arra se méltatja a felkérést,hogy válaszoljon. Kérdem én akkor minek engedik,hogy bármit is eladjon. 2016 decembere óta képtelen válaszolni. Ráadásul gyorsan ami a legegyszerűbb rá teszi,hogy foglalt ezzel elvan intézve.de a képet ugyan úgy fent hagyja . sajna sehol nem kapok amisu fekete bőr bolerót 36-os méretben itt van amit gyorsan rá csaptam utána látom foglalat nem vicc egy kicsit? amikor rá csaptam nem volt foglalt.
2017 01 21
Én nemrég vagyok tag, de már minimum 5-6 ruhát megvettem volna, ha óhajtanának visszaírni. De azért az elgondolkodtató, ha valakinek van mondjuk 40 pozitív visszajelzése és még így is lekakilja a fejed. :D Kedvencem, amikor látom, hogy fél óránként fent van valaki, esetleg még új cuccokat is rak fel közben. Vagy amikor ígérgetik, hogy majd postázza, majd leméri a ruha hosszát..Aha, majd. Sorozatosan ilyenekbe botlok és elég elkeserítő. Felmerül az a kérdés is, hogy akkor megéri e ez nekem, mint pl: vevőnek..
2017 01 22
Nem azt mondom, hogy feltétlenül egy hét alatt, de azért mondjuk két-két és fél héten belül, vagy egyáltalán bármikor nem ártana, ha válaszolnának azért az eladók, én is így gondolom. Dehát ez van. Ezek szerint van, akinek egyáltalán nem fontos, hogy eladja a dolgait.
2017 01 29
1 2