Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

CÍMKÉK HELYES HASZNÁLATA!!!!!!!!!!!!!

tudom, sok ilyen topic van már de könyörgöm....ennyire buták vagytok kedves emberek, akik nem az eladó termék márkáját írjátok oda??? pl beírom keresőbe hogy Bobbi Brown. találatok 47 (!!!!!) ruha, táskadísz miegymás és 5 azaz öt db Bobbi-s hirdetés. nevetséges. erre csak ezt tudom írni. ha én valamit keresek nem fogok más sz.r ruhát venni. a kereső funkció így totál felesleges. másik dolog pedig hogy szerintem az lenne fair ha nem hirdetnének eladók kamu terméket eredetiként. a szakavatott szem úgyis észreveszi, viszont aki annyira nem ismeri hogy mit kell nézni, hogy kell észrevenni egy termék eredetiségét az sajnos csalódhat. ( illetve pénzzel is lehúzzák)jó lenne ha mindenki jelölné hogy replika. amikor regisztráltam akkor még elég jól működött az oldal, viszont most....mit csinál az admin? sok a törölhető hirdetés, csak hajrá :)
2016 12 22
Szerintem is szörnyű. Lehetetlen keresni az oldalon. Még a te esetedben szerencsés is, hogy három oldalnyi terméket hozott ki, azt még végig is lehet böngészni (ennek ellenére persze nagyon idegesítő a többi nem odavaló hirdetés) de pl az Amisu szoknya kifejezésre 50 oldalnyi találat van, amit nem fogok végignézni, mert a fele se felel meg az Amisu márkának...
2016 12 22
Jó lenne, ha végre egyes eladók nem csak a saját terméküket tekintenék mérvadónak, mert aki a létező összes márkát beírja a hirdetés leírásba, ott mindegy mit írok be a keresőbe úgyis az ő termékét dobja ki. Azt kellene szem előtt tartani, hogy a keresés jól működjön, szerintem ezek az eladók sem szeretnének 50 oldal felesleges terméket végignézni, ha keresnek valamit! Nagyon elszomorító...
2016 12 22
igen, akartam is írni hogy még ez nem is olyan "szörnyű" eset, csak 3 oldal....volt hogy kerestem volna mást, de feladtam. nem is értem miért írnak bele minden márkát a hirdetésükbe, ha én keresek valamit akkor nem fogok mást venni. admin csak a hirdetéseimet tudja törölni :) azt amit kéne azt persze hogy nem . ma raktam fel Bobbis csomagot ( spirál, ceruza, eyeshadow stick) saját képpel természetesen, bezzeg azt ki tudták törölni :) meg szerintem lehetne kezdeni valamit a keresem rovattal is, mondjuk 100. hozzászólás után törlődhetne vagy valami. olyanok vannak elől amit évekkel ezelőtt hoztak létre , nem hiszem hogy még mindig keresik azokat, persze ki tudja :)
2016 12 22
Szerintem is nagyon idegesítő, fekete nadrágot kerestem és minden mást találtam csak fekete nadrágot nem. Már azon gondolkoztam hogy egy üzenetbombával kéne megsorozni az ilyeneket hogy akkor hátha észrevennék magukat, mert úgy látom hogy egyik ilyen emberke se olvassa a fórumot...
2016 12 23
> ZsofiBarany: > Szerintem is nagyon idegesítő, fekete nadrágot kerestem és minden mást találtam csak fekete nadrágot nem. > Már azon gondolkoztam hogy egy üzenetbombával kéne megsorozni az ilyeneket hogy akkor hátha észrevennék magukat, mert úgy látom hogy egyik ilyen emberke se olvassa a fórumot... Volt egy felhasználó aki negatív visszajelzéseket írt azoknak akik így hirdetnek, de a hirdető csak felháborodott rajta, nem igazán sikerült felfognia miért probléma ez. Szóval nem tudom mivel lehetne meggyőzni az ilyeneket hogy töröljék a felesleges címkéket
2016 12 23
első körben szerintem egy figyelmeztető üzenet elég lenne, mondjuk az admintól hogy heló szar helyen van a hirdetésed. utána már lehetne máshogy 'jutalmazni' az ilyen hirdetőket. de ez csak egy 5let. nem hiszem hogy sokunknak van kedve-energiája-ideje mindig ülni és figyelni, egyáltalán admin mit csinál itt? csak kérdem :) vagy neki ez a full time munkája vag csak néha fellép ?
2016 12 23
Igen én is olvastam, láttam a felhasználót, de neki szerintem nincsen joga ezért negatívot adni a hirdetőknek. Én adminnak jelentettem a dolgot, ő meg nem válaszolt, pedig neki kellene törölni az ilyen hirdetéseket.
2016 12 23
> Tiimii: > első körben szerintem egy figyelmeztető üzenet elég lenne, mondjuk az admintól hogy heló szar helyen van a hirdetésed. utána már lehetne máshogy 'jutalmazni' az ilyen hirdetőket. de ez csak egy 5let. nem hiszem hogy sokunknak van kedve-energiája-ideje mindig ülni és figyelni, egyáltalán admin mit csinál itt? csak kérdem :) vagy neki ez a full time munkája vag csak néha fellép ? Nem teljes állásba csinálja ezt az Admin és nem is ülnek 20-30an egy irodában és böngészik a hirdetéseket. Már régebben le lett írva hogy hogyan is működik ez az egész gardrobcsere.hu oldal ami azóta vagy fentvan még a fórumon valahol vagy már nincs, nem tudom. De azon dolgoznak hogy minél jobb legyen az oldal, még ha ez sokszor nem is látható. Rengeteg felhasználó van, rengeteg termékkel és ezeket végigböngészni nem lehet egyszerű, ezért kell vagy üzenetbe vagy emailbe jelezni az Admin felé hogyha nagyon súlyos esettel találkozunk, pl. valakifelrak egy mosógépet vagy macskát, mert már volt ilyenre példa. Nem mondom hogy kezdjük el mi magunk a böngészést, de elég egy szimpla jelzés és az már segítség az Adminnak. Továbbá nem hiszem hogy negatív jelzésekkel kellene megoldani ezt a problémát, mert arra csak bosszú negatív a válasz, ami gondolom egy sok pozitív visszajelzéssel rendelkező embernek nem hiányzik. Szimplán írjunk neki egy üzenetet hogy legyen szíves kitörölni az oda nem illő dolgokat mert megnehezíti a keresést a többi ember számára( nem értem ha ő keres valamit őt nem zavarja?!...). Ha már egy nap kapnak 5-6 ilyen felhívásos üzenetet egyszer csak megunják.. :D
2016 12 25
ja én se arra gondoltam hogy negatívot kéne írni az ilyen eladóknak, először kaphatnának figyelmeztető üzit, ha pedig nem törlik akkor mondjuk mást. :) igen, látom hogy egyre többen használják ezt az oldalt, kár hogy sokan tényleg mindent feltesznek mindenhova ( amikor nincs is olyan kategória). vannak erre másmilyen oldalak, ahova felrakhatnák a cumisüveget, befőttesüveget, miegymást.
2016 12 26
mondjuk szerintem az alap lenne hogy mindenki azt a márkát írja oda amilyen terméket árul. én se írok oda minden márkát amit ismerek :D :D
2016 12 26
jesszus :D hát neki aztán volt ideje megírni...csak gratulálni tudok hozzá, szánalmas.
2016 12 27
igen, ezen én is gondolkoztam hogy egy kis programozással vagy valamivel biztos lehetne javítani a helyzeten.
2016 12 28
És mindegyik termékéhez bemásolja ezeket a tageket...
2016 12 28
Én is jeleztem, nem látok változást :( Pedig én azóta nem is vásárolok semmit az oldalon, mert nincs türelmem átlapozni 50 oldalt, amiből kb 10 oldalnyi termék a keresésnek megfelelő. Szomorú, hogy vannak ilyen felhasználók, akik ennyire elveszik a kedvet az oldal használatától.
2016 12 29
1 2 3