Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

CÍMKÉK HELYES HASZNÁLATA!!!!!!!!!!!!!

több mint egy hete írtam a [email protected] mailcímre, de se kép, se hang....se válasz, se problémaelhárítás....direkt rákerestem megint (Bobbi Brown), 3 oldalt dob ki, ebből 4, azaz négy ténylegesen az, a többi meg egy 'kedves' felhasználó betagelt sz..jai. jó lenne már valami megoldást találni.
2017 01 21
Rossz helyre írtál, a [email protected] a reg. törlésére van. Egyébként meg mindenre válaszolnak, és ha nézted volna, akkor láttad volna, h le is törlik ezeket, de ezek a felhasználók ÁLLANDÓAN visszatöltik! Nagyon idegesítő! > Tiimii: > több mint egy hete írtam a [email protected] mailcímre, de se kép, se hang....se válasz, se problémaelhárítás....direkt rákerestem megint (Bobbi Brown), 3 oldalt dob ki, ebből 4, azaz négy ténylegesen az, a többi meg egy 'kedves' felhasználó betagelt sz..jai. > jó lenne már valami megoldást találni.
2017 01 26
Én már írtam a [email protected] e-mail címre, be is linkeltem jó pár ilyen felhasználót nekik. Ennyi volt a válasz: "Köszönjük a linkeket, a tagokat folyamatosan figyelmeztetjük a nem megfelelő tételeik javítására, ha ez nem jár eredménnyel hirdetéseik törlésre kerülnek. Ez időigényes és folyamatosan történik, amibe természetesen nektek nincsen betekintésetek, de minden nap rengeteg nem megfelelően feltöltött tételt távolítunk el. Az oldal értetek van és folyamatosan dolgozunk azon, hogy minél jobb legyen. " Ahhoz képest, hogy "folyamatosan" csinálják, semmi változás nincs. Ránéztem amúgy azokra a felhasználókra akiket belinkeltem az e-mailemben, de ugyanúgy fent vannak a hirdetéseik 1000 cimkével a leírásokban.
2017 01 26
nem hiszem hogy letörölték volna azokat a felhasználókat/felhasználót, mert ugyanabban a sorrendben voltak fent a hirdetések mint amikor írtam nekik. de rendben, megpróbálkozok majd írni a másik mailcímre, hátha lesz valami változás....
2017 01 26
Korábban volt az adminoknak egy olyan ötlete, hogy a felhasználók közül valaki önkéntesen segítsen az oldallal kapcs. feladatokban. Gondolom ez nem történt meg, mert nem igazán hallok róla. Amúgy nyilván közülük is mindenki dolgozik x órában, mellette családja van stb., de ha nincs idejük, át kell adni a feladatkört másnak. Ennyire egyszerű. Különben a tök felesleges köröket futjuk, és egymással költői kérdésekbe bocsátkozunk, hogyan is lehetne javítani az oldalon.
2017 01 27
Pontosan! Ahelyett, hogy itt mindenki csak nyavalyogni tud, inkább küldjetek az Adminoknak linkeket, hogy ki sérti meg a szabályokat! Én mindig küldök, ha találok ilyet. Egyébként szerintem most sokkal jobb a helyzet mint mondjuk tavaly (2016 tavasz körül) ilyenkor, amikor tele volt az oldal katalógusképekkel és rendelgetős emberekkel. Én imádom ezt az oldalt és nagyon sokat köszönhetek neki, már most is! Utálom, amikor valaki csak panaszkodni tud.. ,:( :') :')
2017 01 27
btw nem csak panaszkodok, írtam nekik, küldtem nekik, írtam nekik ötleteket....de köszönöm az észrevételt :)
2017 01 27
Sziasztok! Szerintem pedig inkább ezeket a lányokat, akik nem bírják rendesen használni az oldalt kellene bombázni és elűzni az oldaról!
2017 01 27
SZÖRNYŰ ! Már előre tudom, hogy ha valami népszerűbb márkát írok a keresőbe akkor az első oldalon mondjuk jobb esetben 2 db olyan termék lesz.. A legszörnyűbb az egészben , hogy sokan látják ezt a módszert másoknál, és úgy vannak vele, hogy de jó, szuper ötlet én is kipróbálom. Én ezeket a felhasználókat tiltanám. Először mondjuk 3 napra és ha folytatja vagy nem szedi le akkor meg egyre csak emelkedik.Vagy törölni ezeket a hirdetéseket. Nem igaz, hogy nem lehet normálisan rá keresni termékekre. Ráadásul az sem véletlen van megszabva, hogy maximum hány címkét írhat mindenki a termékére.. És csatlakozva az előttem kommentelőhőz, igen. Őket kéne bombázni.
2017 01 29
Egyetértek, ha valaki beirja azt pl adidas superstar Egy csomo tipikus "senkinek se kell de azért hátha" sz*rral van tele 🙄🙄😡😡
2017 02 22
én most látok egy kis javulást, adminok töröltek egy-két felhasználót aki kb minden címkét berak a leírásba, de gondolom sokáig eltart amíg mindegyiket törlik...
2017 02 22
Üssétek be, hogy bralet.. Kabát, nadrág, villogó képek, minden jön, csak az nem.. 4.oldal után találsz végre valamit.. sorolom: Catrice MMirtill_ Eladocuclik Szép hosszú címke listájuk van.
2017 04 13
Igen! Ez nagyon uavaro (szepen fejeztem ki magam) keresek bikinit es egy felhasznalonak lapozgatom a termekeit (3 oldalt min. Atlapoztam mire el ertem a bikinikhez) a cimkek mennyiseget miert nem lehet szabalyozni?! Nem tudom remelem aki be masol 100 cimket es esetleg o keres valamit jarjon igy ahogy en is.
2017 04 14
Ezt nem lehetne valahogy automatizálni? Pl a rendszer automatikusan visszadobja ha mondjuk 4-nél több márkanév van a hirdetésben, vagy ha több eltérő ruhadarab pl nadrág kabát póló melltartó cipő táska. Vagy ami jól működne az az mint Jófogáson hogy mielőtt kikerül egy hirdetésed egy admin átnézi de ennyi hirdetéssel gondolom nincs elég ember aki megcsinálná.
2017 04 23
ez jó 5let lenne, mármint ha tudnák úgy csinálni mint jófogáson. a kezdeti javulás abba maradt sajnos, tegnap próbáltam valamit keresi, de feladtam....
2017 04 23