Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Csere értéket kéregető lányok

Kedves tagok azért nyítottam új topikot h össze gyűjtsük azok személyek neveit akiknek van bör a pofájukon elkérni a csereárat,így kisemmizve a másikat,azt még ö jár jól. Képessek többet elkérni mint amennyit ér a szarjuk. Itt egy pl-a,nem érdekel ha ez a csajszi meg haragszik,de úgy gondolom h a ,,CSERE" Arról szól h ingyen csereberélünk,és ez nem csak erre a kiscsajra vonatkozik hanem másokra aki kéregetnek.ÚGY HOGY GYŰJTSÜK BE AZ ILYEN SZEMÉLYEKET,MERT EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/bbc50cf923a61da48ce784858b1d2197.jpg) ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/a9bf70708e3bdfdd2ff828af7251bc4e.jpg)
2016 12 28
> Lottezka: > Kedves tagok azért nyítottam új topikot h össze gyűjtsük azok személyek neveit akiknek van bör a pofájukon elkérni a csereárat,így kisemmizve a másikat,azt még ö jár jól. Képessek többet elkérni mint amennyit ér a szarjuk. Itt egy pl-a,nem érdekel ha ez a csajszi meg haragszik,de úgy gondolom h a ,,CSERE" Arról szól h ingyen csereberélünk,és ez nem csak erre a kiscsajra vonatkozik hanem másokra aki kéregetnek.ÚGY HOGY GYŰJTSÜK BE AZ ILYEN SZEMÉLYEKET,MERT EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB > ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/bbc50cf923a61da48ce784858b1d2197.jpg) > ![](http://hu.img.kominoi.net/hu/images/message/a9bf70708e3bdfdd2ff828af7251bc4e.jpg) Itt a cserés rész olvassátok,hát öcsém 😠😠😬😬😡😬😠😠
2016 12 28
Nem bántásiból írom, de én olyannal soha nem cserélnék, aki kiírja a profiljában, hogy csak ő kezdeményezhet cserét, vagy egyenesen kiírja, hogy nem cserél, mégis rám ír, hogy csere? Nem korrekt. Meg mi ez, hogy csereérték? Hülyeség.
2016 12 31
Hát látod,kicsit sem tudnak gondolkondi ezek 😡😬
2017 01 01
Azért ez nem egészen így van... Nem cserélnék el egy cipőt bizsura, mert nagyon nem ugyanakkorák értékben. Ha olyan helyzet adódik hogy megtetszik egy egy drágább holmi, tőlem is választhatnak több olcsóbbat cserébe. Így korrekt.
2017 01 06
Forintra nyilván nem fogom kiszámolni, de úgy jár jól mindenki ha közel ugyanazt kapja mint amit ad
2017 01 06
Ezzel mondjuk én is így vagyok. Nem filléreskedek,de egy tízen ezres, 1 órát viselt ruhát nem cserélek egy az egyben pl egy 2-3 ezer forintos nadrágra vagy egyéb más használt és minőségben az enyémet meg sem közelítő termékre. Mondjuk nem 500-1000Ft-ról beszélek...
2017 01 06
> Méhészlány: > Nem bántásiból írom, de én olyannal soha nem cserélnék, aki kiírja a profiljában, hogy csak ő kezdeményezhet cserét, vagy egyenesen kiírja, hogy nem cserél, mégis rám ír, hogy csere? Nem korrekt. Meg mi ez, hogy csereérték? Hülyeség. Na ezt én is bírom,nem egyszer fordult elő,hogy olyan írt,hogy cserélnék-e ,akinek a profiljában nagy betűkkel ki volt kiabálva ,hogy ő bizony nem cserél...:D:D WTF.
2017 01 21
> Emeseee: > > Méhészlány: > > Nem bántásiból írom, de én olyannal soha nem cserélnék, aki kiírja a profiljában, hogy csak ő kezdeményezhet cserét, vagy egyenesen kiírja, hogy nem cserél, mégis rám ír, hogy csere? Nem korrekt. Meg mi ez, hogy csereérték? Hülyeség. > Na ezt én is bírom,nem egyszer fordult elő,hogy olyan írt,hogy cserélnék-e ,akinek a profiljában nagy betűkkel ki volt kiabálva ,hogy ő bizony nem cserél...:D:D WTF. Én nem is értem az ilyeneket. Én is sok ilyenekre írtam rá és még levoltam b@szva h nem tudok olvasni? mivel csak ő kezdeményezhet cserét. De amit utánna kappot az mainapig bánja. 😆😆😆😆😆 velem egyik se és senki nem írhat ilyet meg mondhat.
2017 01 29
> Emeseee: > > Méhészlány: > > Nem bántásiból írom, de én olyannal soha nem cserélnék, aki kiírja a profiljában, hogy csak ő kezdeményezhet cserét, vagy egyenesen kiírja, hogy nem cserél, mégis rám ír, hogy csere? Nem korrekt. Meg mi ez, hogy csereérték? Hülyeség. > Na ezt én is bírom,nem egyszer fordult elő,hogy olyan írt,hogy cserélnék-e ,akinek a profiljában nagy betűkkel ki volt kiabálva ,hogy ő bizony nem cserél...:D:D WTF. Én nem is értem az ilyeneket. Én is sok ilyenekre írtam rá és még levoltam b@szva h nem tudok olvasni? mivel csak ő kezdeményezhet cserét. De amit utánna kappot az mainapig bánja. 😆😆😆😆😆 velem egyik se és senki nem írhat ilyet meg mondhat.
2017 01 29
Hm érdekes nézőpont az ami miatt indult a topik..nekem is van csereértékem..sokan nem szeretnének filléres dolgokért vagy épp márkátlan vagy esetleg bizsuért valóban drága vagy értékesebb dolgot adni..ezt sztem megérthetnétek Vagy szerintetek (akik nem így vélik h kell csereár )fordított esetben ti nem ezt tennétek?ha nektek pl lenne egy arany nyakláncotok elcserélnétek valakivel egy használt gatyára vagy 4 másik bizsura?(csak példák) na ugye h nem..ha ilyen van nem kötelező cserélni és nincs min felháborodni Azért mert vannak ilyenek és olyanok az még nem baj. Az meg h a fentebb említett valaki aki kiírta h csere csak ha ő ir az legyen az ő baja.. Ennél nagyobb bajok aggaszanak mindenkit pl a csalók..a lehúzós szemetek akik egy trikóért képesek "büncselekményt elkövetni" Összefogás ehez kell nem a csereérték miatt..
2017 03 07