Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Számlaszámot kér, aztán eltűnik

Sziasztok! Biztos volt már ilyen topik, de én arra gondoltam, ide gyűjthetnénk azokat a felhasználókat, akik elkérik az adataidat, aztán nem utalnak, nem válaszolnak. Sokszor a negatív visszajelzéssel semmire sem megy az ember, sőt, még ő kap egyet, ha felháborodottan közli, hogy kiadta azt adatait, mégsem jött létre az adásvétel. Nagyon nem vagyok paranoiás, de mégsem szeretem osztogatni fűnek-fának a személyes információimat, gondolom, vagytok így vele páran. Ez itt nem feketelista, de mégis... Legalább tudjuk. mire számítsunk, és inkább egy olyan embernek adjuk el a cuccot, aki tényleg megveszi, ne várjunk hiába.
2017 01 06
Megértelek! Regisztrálásom óta számtalan ilyennel találkoztam én is. Hihetetlen, hogy ebben mi a jó, vagy miért szórakoznak ezzel...vagy ha meggondolja magát a "vevő", legalább két nyomorult szót írjon: "Nem kell" - de ez is luxus. Komolyan bizonygatja pl., hogy biztosan küldi majd a pénzt: ekkor meg ekkor, aztán soha többé nem lép be az oldalakra...vagy ha igen, akkor nem hozzám. Kell hozzájuk idegrendszer és először nem lehet kiszűrni.
2018 06 13