Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

negatívot adni "hitegetésért"?

> ruelle: > neked van már sok pozitív értékelésed, mellette elfér pár negatív. viszont én pl. még kezdő vagyok az oldalon, eddig volt egy cserém összesen. ha egy profilon azt látnám, hogy 1 pozitív és mellette 4 negatív értékelése van, akkor biztos, hogy meg se nézném a cuccait, valószínűleg azonnal elkönyvelném, hogy nem érdemes rá időt pazarolni :/ de köszi a választ, egyébként igazad van. tényleg előfordul olyan is, hogy néha nem tudsz válaszolni, vagy egyszerűen elfelejted és elveszik az újabb üzik között. > egy kérdésem lenne hozzád: amikor semlegest írsz valakinek, akkor arra hogy szoktak reagálni? Kaptam en mar vagy 10 negativat mindenfele cicaharcert ezen az oldalon, altalaban 1-2 honap mulva irunk a masiknak, hogy ha te is torlod en is torlom, mert uzlet meg semmi ilyen ugye nem tortent. A mostani 2 negativom adoinak is van negativja tolem, tobbszor irtam mar nekik, hogy assuk el a csatabardot, de sosem valaszolnak. Semlegesre kb semmit se szoktak irni. Negativra is ritkan. Altalaban azert, mert tudjak, hogy nincs igazuk, es veszett ugy. Szeretnek ugy csinalni az emberek, mintha nem lenne ott :')
2017 02 09
Szerintem ilyesmiért nem kellene negatívot osztogatni. Persze, baromira idegesítő, aláírom, én is sok ilyennel találkozom sajnos. De ha ennyi negatívot kiosztogatunk, elveszíti a súlyát szerintem.
2017 02 11
Eddigi ittlétem során szerencsére még nem igazán találkoztam ilyen emberekkel, minden eladó nagyon korrekt volt velem. Viszont egyszer volt olyan hogy rám írt egy lány hogy érdekel az egyik termékem, de aztán nem jelentkezett, ráírtam, utána se, és utána már teszek rá :D Nehogy már én szaladjak utána hogy hé vedd már meg a termékemet. Én mindig alaposan átnézem az eladók lapját amit meg tudok és eddig mondom csak pozitív élményem volt :)
2017 02 11
Hú, engem is nagyon sok hitegető megtalál. Nagyon idegesítő tud lenni, amikor valakivel 2 napig levelezel, mert méregetni kell, meg fotózgassam magamon, közben dolgom lenne, de még sürget is, kérdőjeleket ír, aztán a sürgős vásárlási szándékból az lesz, hogy: "hát, nem tudom, majd megkérdezem a férjem", vagy "majd a lányom ballagására kell, de kicsit sokallom az árát"...ezeket megértem (gina941124), de akkor miért zaklat engem januárba, ha sokallja az árat és majd a nyáron akar vásárolni?? De volt olyan, akinek elküldtem a képeket hetekkel ezelőtt és azóta sem reagált. Láttam, hogy fent van, ráírtam, hogy szívesen és erre sem írt vissza. Szóval megértem, hogy nem tetszik, de legalább megköszönnéd: VandaPintér! Foglalások miatt meg már nem egy vásárlót elbuktam, mert a lefoglalt terméket mégsem vették meg, le se mondták és közben más megvette volna. Persze mire kiderülnek, hogy csak hitegetnek, már a valódi vevőknek nem aktuális a dolog. Szóval én is támogatnám, hogy jelöljük meg valahogy a hitegetőket, az unatkozó kislányokat és háziasszonyokat, akik szórakoznak velünk!
2017 02 12
listaírogatással szerintem nem jutunk előrébb, a legjobb ha tényleg mindenkiről megírjuk ezeket a sztorikat semleges értékeléssel. ha ott lesz egy csomó adatlapon, akkor el tudom képzelni, hogy ennek azért lesz hatása, legalább azok körében, akik eladni is szeretnének :)
2017 02 12
Ezeket én is bírom... Mondjuk hálisten velem annyira sokszor nem fordul elő,azon gondolkoztam,hogy valószínűleg azért ,mert nem igazán olyan cuccokat teszek fel,amikre a tizenéves tinik ugranak egyből 20-an ,csak senki nem gondolja komolyan :D Általában ha kérnek is adatokat / képet ,és utána eltűnnek,akkor elkönyvelem ,hogy ok.. A kedvenceim azok,akik 2-3-4 naponta visszaírnak eleinte párszor,ők vinnék-ők vinnék aztán hirtelen eltűnnek,mikor már számlaszámnál stb. tartunk :D Egyébként,amit én levontam itt,mint következtetést,aki tényleg komolyan gondolja,pikk pakk le lehet minden bonyolítani max. 2 nap. Általában ,nálam ami tovább húzódik az kuka :D
2017 02 13
sziasztok! igen, igen, ennél rosszabb nincs is, mikor foglalsz egy terméket, a leányzónak 100% kell,,, közben ráírnak 3-man, és a végén kiderül, hogy még sem tudja meg vásárolni!!!...... ez lenne az egyik! A másik dolog, sajnos amit észrevettem, hogy az adás-vétel úgy működik,, hogy mindkét fél ad vissza jelzést a másiknak! Anélkül, hogy majdnem hogy könyörögni kéne, egy értékelésért!!!! Úgy vélem ez oda.-vissza működik!!!! De sajnos úgy látom, ez mentalitás kérdése egyeseknél:) Ráadásul a napokban ráírt egy termékemre egy leányzó, se köszönés, sem " menj arrébb",, mennyiért adod? "idéztem" Írtam , Szia! Már sajnos eladtam, csak még nem vettem le! Kedves válasz a másik féltól, aki szintén idézek "opcionális" vevőnek tartja magát jelzem 0 értékeléssel a háta mögött,,,, óó "fasza"!!! ezt a gyönyörű választ kaptam! Eddig robbanni tudtam volna,, de most már csak meg mosolygom:))) :D
2017 02 15
Tényleg kezd baromi unalmas lenni ez a sok hitegető az oldalon! Nem csak az ember idejét rabolják, de még az idegrendszerem is tönkreteszik!😊 Komolyan..tapasztalat: Aki komolyan vásárolni szeretne az már aznap utal/vagy kér személyes találkozót, aki össze-vissza kérdezget, napokig eltűnik: KOMOLYTALAN! Nem kell velük foglalkozni, nyugodt szívvel adjátok oda másnak az adott terméket! Persze vmit jó lenne kitalálni tényleg, mert ez így nem állapot! Sajnos mostmár azt kell írnom 10 emberből 8 hitegető!(tisztelet a kivételnek)
2017 02 17
En negativot szoktam altalaban adni , mivel tenyleg rengeteg ruham van amit fillerekert szorok mivel nekem az a lenyeg ,hogy minnel hamarabb megszabaduljak a ruhatol ! Erre jon egy-ket unatkozo vevo aki kb 20 db ruhat kivalaszt ,hogy szeretne megvenni addig kb rajta kivul meg vagy 5-en erdeklodnek a ruhaert aztan vegul persze rajtam marad mert a kedves vevo egy uzenetre sem meltat , hogy "Jaj bocsanat meg sem kell " ,szerintem ezeknek egyertelmuen mehet a negativ visszajelzes ! Tenyleg iszonyatosan idegesito ! Nem ertem miert jo massokkal jatszani , ha nekem kell valami kb 5 perc es utalok ra.....Ha meg nincs ra keretem egyertelmu ,hogy nem vasarolgatok felelotlenul ...😕
2017 02 18
Az a szomorú, hogy én Facebookon is rendszeresen belefutok hitegetőkbe. Azt mondják hogy mindenképpen kell nekik a ruha, aztán felszívódnak. Volt hogy még hazudott is a lány, hogy anyuapu elment a találkára, és hogy milyen sokat vártak rám, amikor én idő előtt ott voltam, mert abban az időpontban ugyanoda beszéltem meg egy másik eladást (azért adtam neki azt az időpontot, valahogy sejtettem, hogy ez lesz, legalább ne fölöslegsen menjek el...) Még az is jobb lenne, ha megmondaná kerek perec, hogy nem kell, nem értem kinek jó ez... A másik kedvencem meg az, amikor írok valakinek hogy vásárolnék, de válaszra sem méltat. Hát no comment.
2017 02 22
> kriszti046: > Az a szomorú, hogy én Facebookon is rendszeresen belefutok hitegetőkbe. Azt mondják hogy mindenképpen kell nekik a ruha, aztán felszívódnak. Volt hogy még hazudott is a lány, hogy anyuapu elment a találkára, és hogy milyen sokat vártak rám, amikor én idő előtt ott voltam, mert abban az időpontban ugyanoda beszéltem meg egy másik eladást (azért adtam neki azt az időpontot, valahogy sejtettem, hogy ez lesz, legalább ne fölöslegsen menjek el...) Még az is jobb lenne, ha megmondaná kerek perec, hogy nem kell, nem értem kinek jó ez... A másik kedvencem meg az, amikor írok valakinek hogy vásárolnék, de válaszra sem méltat. Hát no comment. Jo facebookon ha ismered a tumblis elado cuccok csoportot... na ott a korosztaly 10-18 leginkabb. Elviselhetetlen, rettenetesen rosszak, ossze-vissza beszelnek, sertegetnek, varialnak,sunnyognak, sumakolnak, megbizhatatlanok es pofatlanok. Persze vannak kivetelek hiszen az eladasaim tobbsege onnan szarmazik, mivel a sajat korosztalyom es naluk kelendoek a ruhaim. De ha egy nap 10x nem hallom, hogy "anyu nem engedte, pedig sirtam is"... Hiaba hasznaljak ott a sajat profiljukat, ugyanolyan hitegetok mint itt.
2017 02 22
Velem is gyakran előfordul hogy igérik az utalást, kérik a számlaszámot. Én ilyenkor csak egy üzit várok el h már nem kéri. Ezért nem fogok negativ értékelést adni.
2017 02 22
> VikiBr: > > kriszti046: > > Az a szomorú, hogy én Facebookon is rendszeresen belefutok hitegetőkbe. Azt mondják hogy mindenképpen kell nekik a ruha, aztán felszívódnak. Volt hogy még hazudott is a lány, hogy anyuapu elment a találkára, és hogy milyen sokat vártak rám, amikor én idő előtt ott voltam, mert abban az időpontban ugyanoda beszéltem meg egy másik eladást (azért adtam neki azt az időpontot, valahogy sejtettem, hogy ez lesz, legalább ne fölöslegsen menjek el...) Még az is jobb lenne, ha megmondaná kerek perec, hogy nem kell, nem értem kinek jó ez... A másik kedvencem meg az, amikor írok valakinek hogy vásárolnék, de válaszra sem méltat. Hát no comment. > Jo facebookon ha ismered a tumblis elado cuccok csoportot... na ott a korosztaly 10-18 leginkabb. > Elviselhetetlen, rettenetesen rosszak, ossze-vissza beszelnek, sertegetnek, varialnak,sunnyognak, sumakolnak, megbizhatatlanok es pofatlanok. Persze vannak kivetelek hiszen az eladasaim tobbsege onnan szarmazik, mivel a sajat korosztalyom es naluk kelendoek a ruhaim. De ha egy nap 10x nem hallom, hogy "anyu nem engedte, pedig sirtam is"... > Hiaba hasznaljak ott a sajat profiljukat, ugyanolyan hitegetok mint itt. Na ,én ezért áldom az eget,hogy az én cuccaimra nem igazán ugranak a tizenévesek :D Persze tisztelet a kivételnek stb,sok jó tapasztalatom volt fiatalokkal (is) , de ha valaki hébe-hóba ír csak vissza,képeket kéreget netán számlaszámot,aztán semmi,akkor mindig röhögök magamban,hogy biztos valami unatkozó 15éves/anyu nem adott pénzt stb :D
2017 02 22
> Emeseee: > > VikiBr: > > > kriszti046: > > > Az a szomorú, hogy én Facebookon is rendszeresen belefutok hitegetőkbe. Azt mondják hogy mindenképpen kell nekik a ruha, aztán felszívódnak. Volt hogy még hazudott is a lány, hogy anyuapu elment a találkára, és hogy milyen sokat vártak rám, amikor én idő előtt ott voltam, mert abban az időpontban ugyanoda beszéltem meg egy másik eladást (azért adtam neki azt az időpontot, valahogy sejtettem, hogy ez lesz, legalább ne fölöslegsen menjek el...) Még az is jobb lenne, ha megmondaná kerek perec, hogy nem kell, nem értem kinek jó ez... A másik kedvencem meg az, amikor írok valakinek hogy vásárolnék, de válaszra sem méltat. Hát no comment. > > Jo facebookon ha ismered a tumblis elado cuccok csoportot... na ott a korosztaly 10-18 leginkabb. > > Elviselhetetlen, rettenetesen rosszak, ossze-vissza beszelnek, sertegetnek, varialnak,sunnyognak, sumakolnak, megbizhatatlanok es pofatlanok. Persze vannak kivetelek hiszen az eladasaim tobbsege onnan szarmazik, mivel a sajat korosztalyom es naluk kelendoek a ruhaim. De ha egy nap 10x nem hallom, hogy "anyu nem engedte, pedig sirtam is"... > > Hiaba hasznaljak ott a sajat profiljukat, ugyanolyan hitegetok mint itt. > Na ,én ezért áldom az eget,hogy az én cuccaimra nem igazán ugranak a tizenévesek :D Persze tisztelet a kivételnek stb,sok jó tapasztalatom volt fiatalokkal (is) , de ha valaki hébe-hóba ír csak vissza,képeket kéreget netán számlaszámot,aztán semmi,akkor mindig röhögök magamban,hogy biztos valami unatkozó 15éves/anyu nem adott pénzt stb :D O nekem annyi volt mar olyan, hogy felnott 20-30 eves nok kozlik, hogy parom nem engedi, hisztizik :D epp ma este is. Van ilyen, en mar annyi ideje csinalom ezt a legidegesitobb korosztallyal, hogy mar nem tudnak felhuzni, egy ilyen eltunes mar olyan nalam mint a levegovetel :D
2017 02 22
> VikiBr: > > Emeseee: > > > VikiBr: > > > > kriszti046: > > > > Az a szomorú, hogy én Facebookon is rendszeresen belefutok hitegetőkbe. Azt mondják hogy mindenképpen kell nekik a ruha, aztán felszívódnak. Volt hogy még hazudott is a lány, hogy anyuapu elment a találkára, és hogy milyen sokat vártak rám, amikor én idő előtt ott voltam, mert abban az időpontban ugyanoda beszéltem meg egy másik eladást (azért adtam neki azt az időpontot, valahogy sejtettem, hogy ez lesz, legalább ne fölöslegsen menjek el...) Még az is jobb lenne, ha megmondaná kerek perec, hogy nem kell, nem értem kinek jó ez... A másik kedvencem meg az, amikor írok valakinek hogy vásárolnék, de válaszra sem méltat. Hát no comment. > > > Jo facebookon ha ismered a tumblis elado cuccok csoportot... na ott a korosztaly 10-18 leginkabb. > > > Elviselhetetlen, rettenetesen rosszak, ossze-vissza beszelnek, sertegetnek, varialnak,sunnyognak, sumakolnak, megbizhatatlanok es pofatlanok. Persze vannak kivetelek hiszen az eladasaim tobbsege onnan szarmazik, mivel a sajat korosztalyom es naluk kelendoek a ruhaim. De ha egy nap 10x nem hallom, hogy "anyu nem engedte, pedig sirtam is"... > > > Hiaba hasznaljak ott a sajat profiljukat, ugyanolyan hitegetok mint itt. > > Na ,én ezért áldom az eget,hogy az én cuccaimra nem igazán ugranak a tizenévesek :D Persze tisztelet a kivételnek stb,sok jó tapasztalatom volt fiatalokkal (is) , de ha valaki hébe-hóba ír csak vissza,képeket kéreget netán számlaszámot,aztán semmi,akkor mindig röhögök magamban,hogy biztos valami unatkozó 15éves/anyu nem adott pénzt stb :D > O nekem annyi volt mar olyan, hogy felnott 20-30 eves nok kozlik, hogy parom nem engedi, hisztizik :D epp ma este is. Van ilyen, en mar annyi ideje csinalom ezt a legidegesitobb korosztallyal, hogy mar nem tudnak felhuzni, egy ilyen eltunes mar olyan nalam mint a levegovetel :D Nem engedi a párja?? :D Jézusom, mintha oviban lennénk :D Hát igen, nálam is ilyen gyakori sajnos.
2017 02 22