Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

negatívot adni "hitegetésért"?

> ruelle: > lányok... :') :') az "anyukájának adja el" dolgot biztos nem úgy értette, hogy az anyukája vásárolja meg tőle, hanem hogy eredetileg az anyukája ruhája, és ő kérte meg, hogy adja el :D Hmmm, igen, tényleg valószínűbb ez a verzió, csak akkor én a lány helyében nem ilyen félreérthetően foglamaztam volna meg a választ :D
2017 02 28
> ruelle: > lányok... :') :') az "anyukájának adja el" dolgot biztos nem úgy értette, hogy az anyukája vásárolja meg tőle, hanem hogy eredetileg az anyukája ruhája, és ő kérte meg, hogy adja el :D Persze,csak hát akkor is vicces volt ezt így olvasni :D :D D:
2017 02 28
> Emeseee: > > ruelle: > > lányok... :') :') az "anyukájának adja el" dolgot biztos nem úgy értette, hogy az anyukája vásárolja meg tőle, hanem hogy eredetileg az anyukája ruhája, és ő kérte meg, hogy adja el :D > Persze,csak hát akkor is vicces volt ezt így olvasni :D :D D: Hát én főleg nem álltam le nyelvtanilag elemezni első meglepetésemben, de legalább mosolyogtunk egy jót :)
2017 02 28
Nekem már egy hónapja foglalt le egy nő 4 pár cipőt, aztán betegségre meg akármire hivatkozva nem vette át. Nagyon türelmes voltam eddig, de igenis NEGTÍVOT fogok adni, mert több vásárlót elküldtem miatta, most meg itt a 4 pár cipőm nemátvéve :@ Az ilyen miért is ne kapjon negatívot?! Én lemérem neki, készítek képeket, töltöm vele az idő, ő meg annyit is tojik írni hoyg bocs nem, vagy igen, kérem csak...akármi... Azt gondolom, nem nagy elvárás 1 mondatot írni, mert elhiszem hogy bármi közbe jöhet, de ne csesszük már el más idejét, és vevőit, aki viszont örült volna ha elviheti. Ha tudott írogatni, meg alkudni, akkor minimum hogy visszaír!!! Azok után hoyg máé azt is felajánlottam neki hogy elviszem a címre a cipőket, amikor lebetegedett!!!
2017 03 03
Én azért kaptam negatív visszajelzést egy bizonyos ARANYKA személyetől amiért le oltottam mert nem szánt időt a vissza írásra! Már ne is haragudjatok de legalabb lenne benne annyi gerinc, hogy szólna vagy valami! És akkor elérhető is és akkor sem ír vissza én pedig azután meg írtam a magamét neki! Ezután persze még ő adott nekem negatívot és miután én válaszoltam neki még az ő profilja alatt én igen is ugy szintén negatívot adtam és be linkeltem a beszélgetést azután ugy állított be engem, hogy velem vigyázni kell mert én zaklatom! :D
2017 07 11
Nekem 1-1 ruhám iránt érdeklődtek eddig kb 12-en.... felvettem nekik, mert kérték, hogy úgy hogy áll, írták hogy oké-oké kell, megírtam a számlaszámot, kértem a címüket, nézem, lépkednek ki-be, aztán felszívódnak, az üzenetre se válaszolnak, hogy most mi van. Iszonyat bosszantó, pláne hogy közben más is ír hogy kéne, és az ember nemtudja már, hogy kinek adja el, meg ki a komoly. Én is minuszolnám ezeket az embereket, mert totál bolondnak nézik a hirdetőt, nem tudom miért nincs bennük annyi korrektség, hogy leírják bocs nem kell, vagy akármi...
2017 08 17
Ez hagyján sndra28! De az amikor még a hitegetőnek áll feljebb.Arcoskodik,hazudozik....Nah nálam az vágja ki a biztosítékot.A hétek kettőbe is belefutottam.Az egyik felszívódott,a másik meg majdnem,hogy engem osztott le.Vicc ami itt megy sokszor.
2017 08 19
Sajnos azt kell mondjam, nagyon is szükség van a negatív listára, visszajelzésre. Vevőként jártam úgy, hogy megbeszéltük még azt is, mikor tudom átvenni a gls futártól a terméket, küldött számlaszámot, elutaltam az árát. Azóta semmi, a tétel persze nem érkezett meg. Az Eladónak eddig pozitív visszajelzései vannak... Ha az esetemben nem történik előrelépés, bizony szükségszerű a negatív értékelés, és ilyen esetben az oldalnak is kellene annyit reagálnia, hogy törli, kitiltja az illetőt, ugyanis aki így jár el, az másokat is megkárosíthat pénzzel. Legalább egymásnak jelezzünk, ha vkivel gond volt! Ha ezt előre tudom, vagy olvasom, tőle biztosan nem vásárolok!
2017 11 11
1 2 3 4