Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Horváth Gina csaló

Sziasztok! Pollatina nevű felhasználótól rendeltem egy inget 7500 Ft értékben, amit a mai napig nem kaptam meg. Az utalást követően, eltűnt az üzeneteimre nem válaszolt. Horváth Gina nevet adott meg, semmiképp ne rendeljetek tőle! Én tegnap voltam ez ügyben a rendőrségen! Azt mondták 30 napon belül ha nincs változás megszűntetik az eljárást! Ha valakit vert még át ez a személy, és még nem tette meg, menjen el a rendőrségre, és tegye meg a feljelentést, mert ha minél többen tesszük meg, talán sikerül valamit elérnünk vele.
2017 02 15
Egyik munkatársamat is átverte Horváth Gina...
2017 02 15
Folyamatosan visszatérő csaló, rengeteg profilja van/volt már, a feketelistán is szerepel, nem egyszer... Sajnálom, hogy átvert, remélem sikerrel jársz a feljelentéssel!
2017 02 15
Ő már régi motoros...nézd meg a feketelistán, hátha találsz sorstársakat, és együtt talán tönkre mentek. 7500 Ft nem kevés pénz - legalábbis nekem - arra, hogy egy csaló tegye zsebre. Sok sikert!
2017 02 16
Sziasztok! Én 10 napja vettem egy o bag tàskàt 15000 ft-ért. Persze nem kaptam meg .Horvàth Gina névre és egy cibes szàmlaszàmra utaltam. Csütörtökön rendőrségi feljelentést teszek.
2017 02 21
Én 2hete vettem meg tőle ugyan azt az O bag táskát! És azóta se érkezett meg, csak ígérgetett hogy késik mert kevés a kézbesítő meg stb de a csomag számát nem küldte el pedig vagy 6-szor leírtam neki hogy küldje el! Holnap fogok feljelentést tenni! Akit esetleg még a táskával kapcsolatban vert át kérem írjon mert ha együttesen lépünk fel ellene akkor talán a rendőrség is csinálni fog valamit!
2017 02 21
Jelentkezek én is és a heten megyek a rendőrségre cibes bank és nekem rimanyi lilla néven mutatkozott be!!! De az igazi neve Gina ! Lilu1989 néven ma tiltottak nekem Pandora ékszert adott el de nem kaptam meg ! 🙁 Erre a bankszámlaszamra utaltam Rimányi Lilla 10700127-69653120-51100005 cibes ha ti is jelezetek pliiiz mert ha többen teszünk feljelentést az már bűncselekmény !!!!!ennaz adminnak jelentettem és már törölték is.... de bizti már más néven fut viszont a bankszamlaszam ugyanaz
2017 05 15
Sziasztok most kerestem rá a goggleban a nevére és ezt találtam. 3 napja "vettem" egy kabatot, befizettem K&H bankszámlára a pénzt. A pénztárban derült ki hogy Szabó Berta név helyett Horváth Gina néven van a számla. Én hülye befizettem, mert mással is volt már ilyen. Pl obag csoportban, hogy más néven volt a számla.
2017 10 19
Berta85 a profil neve
2017 10 19
> kliza29: > Sziasztok most kerestem rá a goggleban a nevére és ezt találtam. 3 napja "vettem" egy kabatot, befizettem K&H bankszámlára a pénzt. A pénztárban derült ki hogy Szabó Berta név helyett Horváth Gina néven van a számla. Én hülye befizettem, mert mással is volt már ilyen. Pl obag csoportban, hogy más néven volt a számla. Szia! Kiraknád a számlaszámot, amire fizettél? Más néven, de K&h-s számlaszámmal lehet, hogy engem is átvert. Előre is köszönöm.
2017 10 22
Sziasztok,tettetek feljelentèst,lett valami az ügyben?
2018 03 05