Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Hitegetők,inkorrekt,hazug eladók és vevők

Sziasztok! Láttam már többen is írtátok,hogy hitegettek eladók és vevők egyaránt. Én a héten harmadazorra futottam ebbe bele. Ígérget,hogy utal ma...holnap,aztán így,hogy bocs még sem kell,a másik igen,szeretném,aztán egyszer csak írja,hogy átadom másnak a lehetőséget,a harmadikra várok egy hetet,aztán rá írik,hogy akkor kell-e vagy sem a termék,mert egy hete nem érkezett be az utalás?... A válasza csak ennyi volt: Nem. A mai nappal telt be nálam a pohár. Pofátlanok,inkorrektek és mind ezek után még nekik áll feljebb. Úgy gondolom,hogy ennél a topinál gyűjthetnénk ezeknek az embereknek a felhasználói neveit.....
2017 02 25
Van már nem egy ilyen fórumos lista, de szerintem túl sok értelme nincs, senki nem fog egyesével minden érdeklődő miatt 20 percig keresgélni. hagyj a profilján egy semleges vagy negatív értékelést, többet nem nagyon tudsz tenni :/
2017 02 26
gabi08 Szia! Megvan meg a kabátot? Szeretném megvenni 😃 köszönöm! Üdv: Gabi 5 napja, 20:38 jedli35 szia melyik kabát? 😃 5 napja, 20:40 jedli35 zarára gondolsz? 5 napja, 20:49 gabi08 Igen, bocsánat azt kihagytam a kérdésböl 😦 5 napja, 14:59 jedli35 rendben 😃 személyesen gondoltad? 5 napja, 19:35 gabi08 Szia! Én jelenleg hörgögyulladással fexem itthon, szoval most személyesen biztos nem tudom töled átvenni 😦 foxpost esetleg? Köszönöm!űdv: Gabi 4 napja, 19:50 jedli35 az megoldható Szigetszentmiklós Auchanba van foxpost. Mail címem: [email protected] 4 napja, 21:30 jedli35 rendben, telefonszámot is kérnék 4 napja, 22:07 jedli35 szólj kérlek ha utaltál 4 napja, 12:24 jedli35 azért ha nem kéred szóljál légyszíves 4 napja, 19:23 jedli35 semmiképp ne utalj, másnak adom 3 napja, 11:23 jedli35 látom hogy most is fent vagy de válaszolni luxus, írni fogom az adminnak, hogy hitegeted az embert. ők sem szeretik az ilyen hozzáállást 3 napja, 11:32 gabi08 Nem értem miröl beszélsz. Add el másnak nyugodtan. A telefonon voltam bejelentkezve, de az nem azt jelenti hogy itt vagyok. Hidd el van jobbödolgom is ennél. Mindenesetre ilyen eladoval én még nem találkztam!!! Köszönöm! Szép hétvégét kivánok neked!űdv: Gabi
2018 01 28
Vannak akik a hitegetés fogalmát a saját szájuk ízére szabják! Nincs tisztában azzal a szóval hogy mi a hitegetés! Ki kérem magamnak, hogy valaki a becsületemben sértegessen! Még senkit nem csaptam be és nem hitegettem!!! Így van ezzel jedli35 felhasználó is! 1 napon belül 2-szer beszéltünk, majd 5 nap múlva elnézést kérve megírtam hogy tárgytalan! Ez neki nem elég?! Mit vár? Talán kötelező a vásárlás?! Én már ténylegesen találkoztam hitegető csalóval, de azt sem írtam ki. Az hogy valaki tudatlanságból másokat mocskoljon inkorrektnek tartom, és az ég óvjon mindenkit tőle!
2018 02 10
> 1gittaa: > Vannak akik a hitegetés fogalmát a saját szájuk ízére szabják! Nincs tisztában azzal a szóval hogy mi a hitegetés! Ki kérem magamnak, hogy valaki a becsületemben sértegessen! Még senkit nem csaptam be és nem hitegettem!!! > Így van ezzel jedli35 felhasználó is! 1 napon belül 2-szer beszéltünk, majd 5 nap múlva elnézést kérve megírtam hogy tárgytalan! Ez neki nem elég?! Mit vár? Talán kötelező a vásárlás?! > Én már ténylegesen találkoztam hitegető csalóval, de azt sem írtam ki. > Az hogy valaki tudatlanságból másokat mocskoljon inkorrektnek tartom, és az ég óvjon mindenkit tőle! A gardrobcsere adminisztrátora törölte a nekem szánt negatívodat :) úgy látszik mégiscsak nekem volt igazam!
2018 03 17
íme a következő bunkó: xotlinvok Hello 😃 Érdekelne hogy mikor lett vásárolva a póló? És hogy átvehető e varoskapunal vagy nyugati pályaudvarnal? 3 napja, 19:11 jedli35 Szia, kb 1 éve lett vásárolva de nem nagyon lett hordva, csak pakolgatjuk ide-oda. Városkapunál igen 3 napja, 19:16 xotlinvok 1200 helyett lehet egy 1000es es meg is venném 3 napja, 09:43 jedli35 rendben 3 napja, 12:34 xotlinvok Mikor lenne a legalkalmasabb? Az szemelyesatvetlre 😃 3 napja, 13:06 jedli35 holnap jó valamikor? 3 napja, 16:34 xotlinvok 14:15kor Újpest várokapunál a buszfordulónal? (4ker) 😃 Ha jó kérhetnél egy telefonszámot is? 2 napja, 17:51 jedli35 telefonszám: 2 napja, 22:35 jedli35 pontosan hol? jó a lidl? 2 napja, 14:43 jedli35 a férjem ott volt a városkapunál! a szakadó esőben várt. telefonszámot nem adtál és még véletlenül sem hívtad őt fel! szétázott teljesen!!!!! 1 napja, 19:11 jedli35 minimum válaszolni kéne! 1 napja, 12:29 jedli35 írni fogok a gardrobcsere adminisztrátorának és kiteszem a fórumokra a beszélgetést! Csaló! 1 napja, 13:11 xotlinvok Leírtam mindent szerintem 3 órája xotlinvok Leírtam mindent szerintem 3 órája xotlinvok Leírtam mindent szerintem 3 órája jedli35 annyi bőr nem volt a képeden hogy bocsánatot kérj, vagy leírd ugyanezt amit az értékelésre vetted a fáradtságot. és még te vagy felháborodva? a jogtalan negatívot nekem eltávolítja a gardrobcsere adminja. már előfordult! még van képed neked adni negatívot mikor a férjem szétázott miattad az esőben! 2 órája xotlinvok Okés szia
2018 03 18
Ehhez a topikhoz kérdezném,hogy csak én gondolom,hogy ezen az oldalon nagyon sok a sznob pi****a pl. vevők között is. Keresem fórumba is kb. semmi értelme írni,mert most is valakinek írtam, aki keres egy felsőt (kép hozzá), küldtem egy teljesen ugyanolyan,sőt szebb ruhát képpel, erre visszaírja,hogy " Nem szerettem bele...".. Akkor minek keresel itt használt ruhát, ha semmi nem megfelelő őnagyságodnak???... (És ilyenekkel van tele az oldal) : @
2018 03 27
> Eszti93: > Ehhez a topikhoz kérdezném,hogy csak én gondolom,hogy ezen az oldalon nagyon sok a sznob pi****a pl. vevők között is. > Keresem fórumba is kb. semmi értelme írni,mert most is valakinek írtam, aki keres egy felsőt (kép hozzá), küldtem egy teljesen ugyanolyan,sőt szebb ruhát képpel, erre visszaírja,hogy " Nem szerettem bele...".. > Akkor minek keresel itt használt ruhát, ha semmi nem megfelelő őnagyságodnak???... (És ilyenekkel van tele az oldal) : @ Hát szerintem ez a "keresek" alapból marhaság,facebookon is úgy vettem észre,hogy kiírják,érkezik 1000millió kép válasz,és legtöbbször nem is reagálnak rá,akik hűdenagyon kerestek valamit. Ennek nem hiszem,hogy a sznobsághoz vagy bármihez lenne köze,szimplán ilyenkor mindig hatalmas a kínálat kis keresletre,és biztos talált másikat ,ami jobban tetszett,aztán ennyi.
2018 04 06
komolyan mondom ez egy elképesztően szar oldal. Tele szélhámosokkal. Elkérik a bankszámlát, ez kell az kell, itt találkozzunk, aztán eltűnnek. Már nagyon elegem van, hogy 90 %-ban ez megy
2018 07 26
> jedli35: > > 1gittaa: > > Vannak akik a hitegetés fogalmát a saját szájuk ízére szabják! Nincs tisztában azzal a szóval hogy mi a hitegetés! Ki kérem magamnak, hogy valaki a becsületemben sértegessen! Még senkit nem csaptam be és nem hitegettem!!! > > Így van ezzel jedli35 felhasználó is! 1 napon belül 2-szer beszéltünk, majd 5 nap múlva elnézést kérve megírtam hogy tárgytalan! Ez neki nem elég?! Mit vár? Talán kötelező a vásárlás?! > > Én már ténylegesen találkoztam hitegető csalóval, de azt sem írtam ki. > > Az hogy valaki tudatlanságból másokat mocskoljon inkorrektnek tartom, és az ég óvjon mindenkit tőle! > A gardrobcsere adminisztrátora törölte a nekem szánt negatívodat :) úgy látszik mégiscsak nekem volt igazam! Gondolom hazugságokkal kisírtad! Látszik az egész oldal, mintha neked lenne fenntartva!
2018 08 16
> jedli35: > > 1gittaa: > > Vannak akik a hitegetés fogalmát a saját szájuk ízére szabják! Nincs tisztában azzal a szóval hogy mi a hitegetés! Ki kérem magamnak, hogy valaki a becsületemben sértegessen! Még senkit nem csaptam be és nem hitegettem!!! > > Így van ezzel jedli35 felhasználó is! 1 napon belül 2-szer beszéltünk, majd 5 nap múlva elnézést kérve megírtam hogy tárgytalan! Ez neki nem elég?! Mit vár? Talán kötelező a vásárlás?! > > Én már ténylegesen találkoztam hitegető csalóval, de azt sem írtam ki. > > Az hogy valaki tudatlanságból másokat mocskoljon inkorrektnek tartom, és az ég óvjon mindenkit tőle! > A gardrobcsere adminisztrátora törölte a nekem szánt negatívodat :) úgy látszik mégiscsak nekem volt igazam! Talán mert a másik felet nem kérdezte meg az admin, te meg hazugságokkal kisírtad!!! Látszik az egész oldal tele van veled!!
2018 08 17