Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Virág Betti 7200 Dombòvàr Széchenyi István utca 9. ÚJRA FELTŰNT

FELHASZNÁLÓNEVE(i) gigikee amiről engem és sajna az én hibámból egy másik csajt is átvert. Továbbá: bogica433 marianna1995 Gabriela2111 (aki mijafaszért nincs még letiltva?! összesen HÁROM NEGATÍVJA van semmi más) ADMINOK JÓREGGELT! Zsófia6521 Magdolna988 Brigitta1544 Natalia97 babi885 cintike432 Virginia95 Amikről kamu pozitívokat osztogat saját magának. Ha valaki foxpostal vagy weboxxal cserélt vele és adott egy telefonszámot, annak megköszönné ha megadná nekem Elbeszélgetnék vele kicsit..... mert az egy dolog hogy engem átbaszott de tévedésből hozzá ment egy másik cserepartnerem cucca amit szegény azóta is vár. Namost ez felbasz.
2017 03 02
Igen azt hiszem lacrymosa meg is kereste. Én nem vagyok fent a faszbukon :) De iagából ha meg is van és mindenki tudja hogy ő volt, akkor is mi van? A rendőrség több 100ezer ft-os csalásokkal nem foglalkozik, nekem lerúgták egyszer a kocsim tükrét, felírtam a rendszámot, AZONOSÍTOTTAM kocsit és a mukit a SZEMBESÍTÉSEN, hónapokig jártam a rendőrkapitányságra, és az lett a vége hogy mivel az a fattyú eddig büntetlen így nem lesz vádemelés mert csak kis értékű garázdaságot követett el. Namost akkor az hogy elpostázok két cókmókot egy ilyen picsának... ki foglalkozik ezzel? Ha nincsenek saját verőlegényeid az ország minden pontján baszhatod kb :) jogállam :D
2017 03 07
Wehehehe, ez tetszik. :)
2017 03 27
Aműgy astory további fejleménye: petokitti1998 Pető Kitti 6527 Nagybaracska Petőfi Sándofr utca 64, szintén átbaszott,és jééééé,a két értékeléséből az egyiket a mi kis mocsadék virégbettink adta. És megjegyzem az egy dolog hogy ezt leszarják az adminok,de azt is leszarják magasból hogy listát adtam bazdmeg a csalókról akik ezt a hálózatzot fedezik,van köztük olyan akinek három negativja van összesen mint értékelés ,de NEEEM baj továbbra is az oldal tagja.Hisz három negativval csupa jót cselekedett eddig igaz? NEM BAAAJ,A REKLÁM BEVÉTEL LEGYEN MEG, A TÖBBI NEMSZÁMIT UGYE KEDVES gardróbcsere? A belem kifordul! Inkonpetens pénzhajhász fasszopók,és erre a bizonyiték hogy miután ezt leirtam holnap sőt egy év múlva is az oldal tagja vagyok, pedig rágalmazok valakiket alaptalanul.... de még ezt is leszarják itt. Csak reklámnéézésbáámulás legyen. Gratula
2017 03 27