Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Tarsoly Nikoletta (nikiii08) egy csaló! vigyazzatok vele!

Utaltam neki 2 hete 7000 ft-ot. A mai napig nem jott meg a csomag. Utana azt mondta, hogy elutqzott videkre, es a baratnojenel hagyta a csomagot aki beteg lett es nem tudta feladni, de hogy most erkezik haza es potolja. Azota sem adta fel. Mi a teendo ilyenkor?
2017 03 05
Rendőrség, feljelentés! Továbbá jelezd az adminoknak is, törölni fogják!
2017 03 05
Az adminnak hol tudok irni?
2017 03 05
Kedves Iza! Az admin elérhetősége, [email protected] az oldal alján kapcsolat és segítség. Ott találod. Sajnálom, hogy folyamatosan visszatérő probléma ez. Regisztráció feltételeként a feketelistára fel kellene hívni a figyelmet. Üdvözlettel, Merci
2017 03 05
> Iza911028: > Utaltam neki 2 hete 7000 ft-ot. A mai napig nem jott meg a csomag. Utana azt mondta, hogy elutqzott videkre, es a baratnojenel hagyta a csomagot aki beteg lett es nem tudta feladni, de hogy most erkezik haza es potolja. Azota sem adta fel. Mi a teendo ilyenkor? Szia! A helyedben én figyelmeztettem még egy utolsó alkalommal,aztán ha nem reagál rá semit,akkor mennék a rendőrségre feljelenteni. Hátha a feljelentéstől megkattanna és elküldené a termékedet vagy visszautalná a pénzedet.
2017 03 09
Szia! Visszautalta esetleg a pénzedet? Kár, hogy nem kerestem rá előbb a neten...én jófogáson futottam bele. 5500 Ft-ot utaltam, azóta nem is reagál. :( > Iza911028: > Utaltam neki 2 hete 7000 ft-ot. A mai napig nem jott meg a csomag. Utana azt mondta, hogy elutqzott videkre, es a baratnojenel hagyta a csomagot aki beteg lett es nem tudta feladni, de hogy most erkezik haza es potolja. Azota sem adta fel. Mi a teendo ilyenkor?
2017 06 06