Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Mi alapján szűritek ki a csalókat?!

Sziasztok! Sokszor találkozom olyan eladóval, akinek még nincs pozitív visszajelzése, amit árul az viszont első látásra szerelem... De egy több ezres tétel esetén, mégis csak érdemes átgondolni, hogy megbízzak-e benne... Manapság már annyi rosszat olvasok, hogy eluralkodik a paranoiám. :D Ti mi alapján döntötök? Szoktam nézni, hogy: Hány dolgot árul... ha több terméke is van, akkor valószínűleg komolyan gondolja. Próbálok rákeresni a képre, hogy máshol fent van-e... (vagy több kép esetén egyezik-e a szoba, háttér stb.) Ami feltűnően olcsó, vagy csak katalógus kép van kint azokat inkább hanyagolom... Van valami bevált tippetek? :D
2017 03 10
Kedves Mandula! A felsoroltak mind szerepet játszanak a döntésben úgy gondolom. "Sajnos ez sem lehet garancia, mert 4 alkalommal rendeltem a Nővéremnek és kukában landolt olyan minőségű volt. "Persze van aki becsületes és a leírtaknak megfelelő terméket küld. Személyes átvétel a legjobb , mert így nincs csalódás. Ez az adatlapon is feltüntetve fontos dolog. Valamint a visszajelzéseket olvasva megnézni kitől kapta, akitől kapta neki milyen visszajelzései vannak. Bár csak 2 éve használom az oldalt. Bizonyára vannak nálam tapasztaltabbak. Sok sikert és felvételen ajánlom a feketelista megtekintését mérlegelés előtt. 👍🍀 Üdvözlettel, Merci
2017 03 10
Sok sikert és feltétlen ajánlom a feketelista megtekintését mérlegelés előtt. Elnézést , átugrott a mondandóm. A rendszer nem engedi, hogy javítsam. Ezt szerettem volna. 👍
2017 03 10
Sziasztok!:) Tippjeim: - Kérj telefonszámot, ezzel a személyazonosság tisztázva (persze Viber, sms valamivel visszaigazoltan hogy tényleg valós számot adott meg) - Érdemes megnézni kitől kapott visszajelzést (azoknak hány visszajelzésük van-valós felhasználók legyenek, ne kamu) - Érdemes kéri még fotót - Én min. 10 visszajelzéstől kezdek el bizakodni, az alatt meg se fordul a fejemben, hogy előre fizessek. - Rengeteg megbízható eladó van 10-20-50-100-200-300-400 pozitív visszajelzéssel:)
2017 03 16