Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Levélként feladható ruha?

Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni, nem vagyok teljesen vele tisztába, hogy levélként fel lehet-e adni ruhát? Mert hol ezt., hol azt olvasom. Segítségeteket előre is köszönöm :)
2017 03 11
Fel lehet ajánlott levélként, amennyiben postán maradónak kéred, azaz a posta címét és zárójelben alatta a címzett címét írod a borítékra, valamint azt, hogy postán maradó.
2017 03 11
Szia! Fel tudod adni ajánlott levélként de csak abban az esetben ha a mérete nem haladja meg egy levélszekrény méretét. A posta.hu oldalon pontos méreteit is megtalálod, mekkora lehet maximum. :-)
2017 03 12
kisebb dolgokat, pl pólókat simán be lehet rakni a4-es borítékba, úgy 600 ft körül van a pk ajánlott levélként. nagyobb dolgokat sajnos csak csomagként :/
2017 03 12
Köszönöm szépen a segítséget :")
2017 03 12
Postán maradó levél lehet nagyobb, én épp ma adtam fel úgy egy pulcsit. Belefért egy kisebb H&M-es szatyorba (félbehajtva, plusz én kifordítottam, hogy ne legyen "túl színes" a csomagolás), jól leragasztva, nem szóltak egy szót sem. :D Így ajánlottan 780 Ft volt, de ha nem olyan nehéz a cucc, akkor olcsóbb. Én simán csak a postára címeztem a vevő nevére, meg mondtam feladáskor, hogy postán maradó lesz.
2017 03 13