Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Mi van, ha valaki nem ír visszajelzést, én meg már írtam?=(

Sziasztok! Tudom hogy ez nem egy orbitális nagy probléma, de mivan, ha én irtam már visszajelzést(pozitivat), és megirtam neki provátban hogy irtam visszajelzést, és hogy legyen szíves ő is irjon, de vissza sem ír, de láttam hogy azóta volt fönt. De nekem meg nem ír visszajelzést.
2017 03 26
Írj neki, hogy viszonozza (máskülönben törlöd a tiedet), ha tesz rá, akkor vissza tudod vonni, azaz kitörölni az értékelést, a szöveg alatt van 2 ikon, ott lehet szerkeszteni és kitörölni.
2017 03 26
En is azt mondom, hogy torold. ; )
2017 03 26
hasonló probléma.... kb 2 hete vásároltam az eladótól, amint megérkezett a termék, leadtam a pozitívat. viszont nem oda-vissza történt. priviben megköszönte a vásárlást, és ennyi. jelzem 66 értékelése van... kétszer is kértem adja le az enyémet, de semmi reakció. láttam több emberkének nem adott, de ő szépen gyűjtögeti..... így van, ...törölni kell akkor :/
2017 03 26
Sokan közönbösek a visszajelzést illetően /ügyében. Egyre fontosabb pedig , hogy vevő/ eladó írjon egymásnak a sok visszaélés kiküszöbölése miatt. Így a korrekt vevő és eladó könnyebben talál egymásra, valamint tudja, hogy mire számíthat. Anno indítottam egy topikot erről a témáról. Az a tapasztalatom, 30 visszajelzés felett már nem számolom mennyien nem írtak vissza. Jogos, hogy ha valaki nem ír neked visszajelzést töröld te is. 👍 Ezt talál kontrollálni kellene az oldalon.
2017 03 26
Remélem ezzel most nem bántok meg senkit de nekem ezzel kapcsolatban kicsit másak az érzéseim. A pozitív visszajelzés számomra annyit jelent hogy a másik fél megbízható vásárló/eladó és pozitívan zárult az adásvétel. Ez attól függetlenül is igaz, hogy a másik nem jelez vissza, ezért szerintem ebből nem kellene "bosszúhadjáratot " csinálni és elvenni amit már adtál. (Elvégre nem a személyiségét díjazzuk a pozitív visszajelzéssel, hanem a becsületességét) Ha nem jelez vissza,az szomorú,meg egy bunkó dolog, de szerintem csak lépjetek túl rajta. Én is így járok 10-ből 1 esetben , de még sosem vontam vissza pozitívat, hiszen az adott ember ettől függetlenül megbízható vásárló/eladó, amit mások felé (pláne hogy egyre több a csaló) igenis érdemes jelezni. Nem szabad érzelmi kérdést csinálni ebből - szerintem. (De ez csak az én véleményem)
2017 03 26
Még én sem vontam vissza visszajelzést. Viszont a visszajelzés a ruha minőségét is takarhatja, hogy a leírásban megfelelő volt a terméke az illetőnek, nem szakadt , foltos, vagy hibás. 4 rendelt darab a kukában landolt pedig több fotót kértem és nem látszott, mert úgy fotózta az illető. Fél oldala a táskának, amit ajándékba rendeltem tintás volt 30 cm *15cm nagyságban. Ilyen is van. Újszerűkent hirdetett felső kikeményedett hónaljú is előfordult. Ennek ellenére volt pozitíva tapasztalatom is. Fontos , hogy úgy írjunk visszajelzést, hogy a ruha vagy az adott termék minőségére is térjünk ki, hisz az nem mellékes dolog. > KacatCica: > Remélem ezzel most nem bántok meg senkit de nekem ezzel kapcsolatban kicsit másak az érzéseim. A pozitív visszajelzés számomra annyit jelent hogy a másik fél megbízható vásárló/eladó és pozitívan zárult az adásvétel. Ez attól függetlenül is igaz, hogy a másik nem jelez vissza, ezért szerintem ebből nem kellene
2017 03 26
Én visszavonom ha valaki többszöri megkeresésre sem ír, mert az számomra nem pozitív ha valaki annyiba nem nézi az adok-veszek partnerét hogy alátámassza megbízhatóságát.
2017 03 26
> rregii: > Én visszavonom ha valaki többszöri megkeresésre sem ír, mert az számomra nem pozitív ha valaki annyiba nem nézi az adok-veszek partnerét hogy alátámassza megbízhatóságát. Ez így igaz! Ha én veszem a fáradtságot és írok egy sort, akkor a másik fél is igazán megtehetné. Nem véletlenül van értékeléses rendszer. Kár, hogy vannak, akik nem élnek vele, de nekik jólesik a pozitív bezsebelése...
2017 03 26
Nekem is volt ilyen személlyel dolgom, azért elég szemétség, én tiszteleted adok de vissza nem jön. Azt nem tudtam h törölni lehet😶 de mostmár kifogom!
2017 03 29
Sokszor jártam én is így!sajnos van akinek ez már nehezére esik :(
2017 03 30
Sajnos,, már tényleg szinte könyörögni kell, egy vissza jelzésért!!!!! "vicc" No mindegy, már ott tartok, , hogy fogom és egyszerűen törlöm az övét, ennyi!!! Csak bennem kérdéses, hogy egyáltalán külön írni kell, ill "kérni"!!! Mivel számomra ez egyértelmű....
2017 04 01
Köszönöm a tanácsokat, már megoldódott, írt visszajelzést kisvártatva :) Remélem aki hasonló problémával küzdve írt ide, annak is megoldódott:)
2017 04 07
Sziasztok! Nem tudom hogy kell uj topikot nyitni! Nem lehet hozzászólást szerkeszteni? Pl ha véleményeztem valaki visszajelzését, még valamit hozzáírnék, de sajnos nem engedi. :/
2017 10 23