Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

NEM TUDOK BEJELENTKEZNI GEPROL!!!

Profilom-> bal felső sarokba beállítások a neved alatt és utána jobb oldalt van olyan, hogy jelszó csere. De kéri a régit is hozzá. Nem tudom elfogadja-e azzal a kóddal, amit e-mailben küld.
2017 03 29
az a baj h elfelejtetten es mindig facebookkal jelentkeztem be .ez egy masik es régit szeretném mert ott vannak visszajelzéseim is .de köszönöm
2017 03 29
Sziasztok. Én sem tudok bejelentkezni ezért csináltam ezt a fiókot. És egy csomo mindenkinek küldenem kene a ruhákat stb. Az adminnal hogyan lehet fel venni a kapcsolatot? Én is Facebookon keresztül jelentkeztem be mindig. Mi történt? Mar nem is lehet majd használni a régi fiokom?
2017 03 29
> Natasa666: > Sziasztok. Én sem tudok bejelentkezni ezért csináltam ezt a fiókot. És egy csomo mindenkinek küldenem kene a ruhákat stb. > Az adminnal hogyan lehet fel venni a kapcsolatot? > Én is Facebookon keresztül jelentkeztem be mindig. > Mi történt? Mar nem is lehet majd használni a régi fiokom? elvileg facebookon keresztül lehet velük leghatékonyabban kommunikálni, de nekem napok óta csesznek válaszolni, hogy mi lesz ezzel.... : ) én is elfelejtett jelszóra klikkelés után tudtam csak bejelentkezni
2017 03 29
Sajnos én mar mindent variációt megpróbáltam és nem enged be.
2017 03 30
1 2